Kız arkadasımın asıl demek istediği neydi?

Kız arkdaşım bakire bende öyle . Yüzeysel olarak sevişirken, birden ben izin versem tam birleşmeye yaparmsiin dedi ben de hayır dedim .Aferin dedi daha sonra

Sizce

Asıl niyeti beni denemek miydi?

Yoksa ;

İstemiş olabilir mi ?

Ben ilk söylediği anda beni denemek için yaptığını düşnudm. Evet desem kızacağını biliyorum ama asıl niyetin bilmiyorm. Ama tahminim denedi diye düşünüyorum.

• Evet Denemek için yapmış
    86% (12)46% (6)67% (18)Oy Ver
  • Canı çektiği için öyle söylemiş
    14% (2)54% (7)33% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Not: Ben de aslında evlenmenden once bekaretını almak ıstemıyorum. Hem bana mecbur gıbı dusunmesın hem de benım namusum ve kıymaadıgım oldugu ıcın

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• kızmazdı merak etme. kızcak olan yüzeysele de izin vermez.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• seni denemiş :) bende denedim geçen gün ama benim ki tam tersini verdi ... hemen buluşalım dedi şimdi aramız limoni:):(

0|1
    0|0
  • apaçık denemiş. sevişirken öyle bişeyi istemiş olsaydı hadi yap derdi bence :) o durumda acaba ister misin istemez misin diye düşünecek değil. sürtünme olduysa gerisini de yapar demişler. ben katılmıyorum. bekaretini neden kaybetmek istesin sürtünmek varken.

0|0
    0|0
  • ona gelene kadar herşeyi yapıp bi onun kalması ne kadar etik ki.o kadar şey yaşamışsınız onu yapsan nolur yapmasan nolur.

1|0
    0|0
    • Bence oyle degıl sonucta kıyamıyorusu yınede bozulmus olacak fark var yanı arada tabıkı yasandı bıseyler ama sartlar bunu gerektrııyor

• denemek içindir bence.

0|0
    0|0
  • zaten olayın yarısına gelmişin arkadaşım neden denesin seni yani bence evet deseydin o an yapalım o zaman derdi

0|0
    0|0
  • denemiş de olabir istemişte olabilir yaşamadan bilemezsin :))

0|0
    0|0
  • kız yuzeysele grdıyse dewamı gelırdı

0|0
    0|0
  • denemek için söylemiştir bence

0|0
    0|0
  • Bir anlık istemiş olabilir anlık zevk ile fakat senin öyle demen ona kendini güvende hissettirmiştir yani güvenini kazanmışsındır bence iyi yanından bak :)

0|0
    0|0
    • Üzüldugumden degıl zaten merak ettım :) ben memnumum halımıden

• Bencede denedi, Bende sevgilime ayni sey yaptim fakat cok kizdi, niye böyle bi sey söyleiyorsun diye?:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kıyamassın demiş bana uu helal olsun erkeğe bak veya enayiye bak demiş iki manada kullanabilir hehe yaparım desene olm sen de :)

0|1
    0|0
  • İyi ki hayır demişsin. Niyeti öyle bile olsa direk atlamaman çok hoşuna gitmiştir ^^ Sen hiç birşey söyleme ufaktan davetet, tahrik et ama ona söylettir. ^^

1|1
    0|0
  • daha politik cevap verebilirdin sorusuna soru ile cevaplardın neden istiyormusun diye sorardın o da hayır seni deniyorum derdi sende denencek bişey yok senin gibi çekici bir kıza hayır dememe sence imkan varmı derdin kıvırırdın konuyu

0|1
    0|0
    • evet guzel :)

• hem farkını beli ederdin hem iltifat karşılığı ödülünüde alırdın :)

neyse bidahakine artı ktecrube olsun

bol şans

• saol :)

• Böyle bi deneme saçmalık bence...Eğer yapsaydın sen her türlü haklı olurdun...Onu yaşamayacak bir insanın sevişmeside yanlış o zaman...Güya bakire olduğunu mu sanıyor şimdi?

1|0
    0|1
  • büyük fırsatı kaçırdın şimdi istese de yapmaz :p

0|0
    0|1
  • evet demeliydin ya da gerçekten neyi istiyosan onu. erkeğe sorulacak soru mu bu.

0|0
    0|0
  • ikisi de olabilir istemiş ama yapamayacağını biliyor o yüzden tahrik olmak istemiştir

0|1
    0|0
  • Ben de kizlarin bu sacma davranisina anlam veremiyorum. Yahu iliski icin tek engel sizsiniz, siz evet deseniz erkek de iliskiye girer zaten. Sevdigin kisiyi boyle deniyorsan ilere cocugu da tup bebek olarak yaparsiniz. Bu kadar da aseksual olamaz bir insan ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...