Sürtünerek hamile kalma şansım var mı? :D

evet ben bakireyim sevgilimde çok çapkın onu tuzağa düşürmek istiyorum kendisi ailemden korkar bakire olduğum için sürtünerek halmile kalmak istiyorum en azından bekaretimide riske atmam .. artık onunla evliliği hak ettim diye düşünüyorum o sürekli erteliyo 1 yılı geçti ne şekilde hamile kalabilirim bilgisi olan varmı :D

Güncellemeler:
bakıreyken olmuyorsa bende normal bır sekılde beraber olurum bunuda goze aldım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sevgilinizle sürtünerek şöyle hamile kalırsın.Senin cinsel organına sürtünürken boşalır.Spermlerden bir kısmı içine kaçar ve spermler genellikle hızlı haraket eder.1 tanesi bile yumurtanı döllese al sana bir çocuk. Yabancı ülkelerde sanırım bir kız hamile halıyor cinsel ilişkiye girmediği halde.Ararştırma yapılıyor ve kızın umumi WC lerden birine girdiği ve ondan önce giren bir erkekğin masturbasyon yaparak klazotun her tarafına boşaldığı tesbit ediliyor.Ondan sonra giren kız nasıl olmuşsa spermin 1 tanesini içine kaçırmış Normal bir boşalmada bir erkek 5-6 gram sperm bırakır ve her gıramda ortalama 60 milyon canlı sperm olur.yani toplam 36 milyon sperm:)

Erkekler Ne Diyor 37

• sperm bulaşırsa belki

• Ama Hamile kalınca bakirleik zaten gidicekki?

• Ona Masturbasyon yap. sonra elini yıkamaya gittiginde kalan spermleri vajinanın dudaklrından içeri sür. hafifce içeri bastır.

• valla hakıkaten zekısın :D

• :D :DEğer sürtünerek veya vajninaya girmeden hamile kalırsan yatak odanız benden size hediye :D

• :D Anladım seviyorsun onu ama erkekler çok iğrençtirler kendimden biliyorum sadece seni sex için kullanabilir yani sadece seni becerir ve çeker gider belkide çeker gitmez çünkü bir kez verdin ya sürekli ister.

• allah korusun bana ondan baska kımse dokunmasın :\

• Söz hatta gel ben sürtünüyüm birazcıcık :D
      Hamile kalırsan üzerine ev yıktırtacam :D

• Öncekileri Göster
  • bekaret bozmdan hamile kalırsan sana çatal bıcak hediye seti vericem ,:D

• :D ne kadar namusuna düşkün olursan snn için ailen için iyidir

• bu gıdısle ceyızımı tamamlayacam :D

• sperm olmadan yumutanın kendini dölleyebilme gibi bi özelliği varsa ne mutlu sana hamilesin.

• Ne içtiğini sakın kimseye söyleme yoksa burası senin bahsettiğin gibi hamile kalmak isteyenlerle dolabilir, mazallah...

• abla ne içtin sen ya aynısından alcam vlla :D

• bela la bu

• çok salakçaaaaaaaaaaaaaa

• hadi hamile kaldın..kabul etmedi çocuğu.ailenden korktu kaçtı gitti..nabıcan..sen korkmuyomusun ailenden?

• öyle kolay kacamaz tanıyoruz sonucta aılesını herseyını

• katılıyorum

• Dene bi sonra güncelleme yaparsın. :D

• gerizekalımısın? gerçekten cevabını merak ettiğim bir soru. sen gerçekten geri zekalımısın?

• evet rahat ettim, çünkü normal insanın yapacağı şey değil bu, allah erkekleri senin şerrinden korusun, şimdi böyle şeytanlıklar düşünüyorsan, sonra neler olur tahmin bile edemiyorum. ama belkide sende haklısın, biriyle evlenebilmek için dürüstlük açık sözlülük ve sadakat gibi alleh vergisi özelliklerin yoktur. o zaman da evlenmek için şeytanlıktan başka çare kalmaz

• evet öyleyım rahat ettınmı

• bakire meryem detected

• çocuk çok yakışıklı kız tipsiz

• ablam adam seni istemiyo işte niye zorluyosun ki. ben senin yerinde olsam bin tane şeyim olsa 999 unu vermem, kalan bir taneyi de çalıya çırpıya takar yırtarım yine vermem.

• hamile kaldıktan sonra zarın bir önemi kalıyormu?nasıl bir kafadır anlamıyorum bazen : )

• Ya ne tuhaf insanlar yazıyor şu cinsellik bölümüne. Arkadaşım bak, bu adam seni sevmiyor anlatabildim mi? Bir yolunu bulup onunla evlensen dahi evliliğin en fazla 3 sene sürecek. Tamam mı? Zorla güzellik olmaz, bakireden de hamile olmaz. Döllerini vajinanın üstüne bıraksa dahi bu yolla hamile kalma şansın %1'i geçmez.

• evet yaa benım olmalı bu adam cok kıskanıyorum onu herkezden benı kıskandırmak ıcınde hersey yapıyo

• O zaman dini işin içine alet etme. bak hala neden beni o kadar oyalıyor diyorsun ya gülmeye başladım sinirden :))) saplantımı yaptın sen bu adamı :)

• masumsa neden benı o kadar oyalıyor ? demekkı masum degıl bence bunu hak ettı o tamam yaptıgım sey cok gunah evet haklısın ama .. öyle işte

• Öncekileri Göster
  • bu senin düşündüğünü kuş beyinliler düşünür sende onlardansın anlaşılan.

• ben yalan söylemeyecemkı ondan hamıle kalmak amacım sadece ondan.. o sekılde bır durum olursa onu yalan soylemıs olmayacam sadece bır tuzak kurup evlılık boyutuna gelmek benım asıl amacım

• peki son söz yalanla başlayan dolanla biter.sen doğru olki karşındakide sana soğru olsun bu gun sen onu kandırırsın yarında o seni.yalan üzerine evlilik kurulmaz bu çocuk oyuncağı değil.

• sonunda o benım olacaksa deger..

• Öncekileri Göster
  • yatacak yerin yok

• Seninle evlenmek istemiyor ve sürekli erteliyorsa sen neden hamile kalıp zorla evlenmek istiyosun ki..

• çııkarsın penisiini vajinana sürtüp boşalsın.

• kızlar şeytan gibidir derdi babam haklıymış :)kızım sen manyakmısın kafanı biyerlremi çarptıno adam bilemice kadar safmı senin gözünde ya senin başkasıyla yattığı nı düşünürse ne yapcan

• olur işin gücün yok dna testleriyle uğraş
      daha farklı bir yol izemeni tavsiye ediyorum

• bakıreyım bır kere bır dna testı var hersekılde ıspat ederım

• dünde sen sormamışmıydı buna benzer soru zorla evlilik olmaz canım hamile bile kalsan adam yine yapar capkınlıgı e nerde kalacak sevgisi zorla evlensende o seni derinden sevmedikten sonra örnek bende sokaktan mahalleden kız bulim asık olim ama o beni istemesin hamile bırakim ama ne anladık o beni istemedikten sonra

• anladım ama zor işte çapkınla yaşamak huyundan vazgeçmiyorlar babamdan biliyorum halen aynı sevgisini bile bizlere eşine dahil cok göstermez hep dışardaki insanlara böyle seyi kabul ediyorsan sen bilirsin

• vardırda 1 senedır ona cok baglandım sevdım.. ee bırde ılk heseyı onunla yasadım ıstıyorumkı o olsun

• öyle ama şunun çapkın olmayan ağır başlı efendisi yokmu duygusal aşık olup sonuna kadar sevecek

• Öncekileri Göster
  • bebek yaz 5555e gonder yeterli avealiysan yaninda prezervatifte hediye geliyor

• agzına boşalt sonra vajınanın dudakalrını arala agzından boşalt vajınanın derinliklerine:)

• yumurtlama dönemini tuttur tam noktasının üzerine boşalt içine almadan 100 de 1 ihtimal kalma şansın

• evet onu dusunuyorum zaten :D

• yutarsan da kalırsın

• O çocuk seni bigün bırakmazsa bende adam değilim...Ki haklıda zaten...Nasıl bi düşünce var sende ya?

• En azından insan olmayı düşünebilirsin mesela? O et parçasınıda koruduğunu sanma, bu sözlerden sonra sen zaten bakire değilsin...

• eee baska bır cözüm varmı?

• +1 yeah işte bu

• BABA : senin annen bakireydi yavrumYAVRU: baba bari bizi skme...hönk

• Tüp bebek ^^ Spermini hijyenik koruma yöntemleri var halıya akanı değilde hani bi şekilde alabilirsen. tüp bebek yöntemiyle yumurtalığına enjekte ediyorlar. Ama Bakire kadında olur mu bilmem :O

• bir daha x erkek beni kirletti diye ağlayan kız olursa ağzının ortasına yağıştırırım tuvalet fırçasınıbu ne böyle amq ya coşkun olsun nuri alço olsun ders alır senden...

• Çok Hain Olduğunu Söyleyen Oldu Mu Hiç bilmiyorum ama dikkat et avlamaya çalışırken av olma :D

• ilişkiye girmediğin surece ne sürtünerek nede emerek hamile kalamazsın illaki haile kalacaksan içine alacaksın ki oda gününe denk gelmesi lazım

• özelden sana bişey söylemek istiyorum musade edersen

• ama cocgun ondan olması sart baskasının cocugunu ıstemem.. ama evet tam bırlesme lazım

• ilişki haricinde hamile kalabilmen için enjeksiyon yöntemi tüp bebek gibi şeyler olabilir yada kilotuma boşalmışsın ordan vajiama bulaşmış hamileyim diyebilirsin yersee

• Öncekileri Göster
  • daha neler görecez töbe neüzü billah.bunu da gördüğüme göre vurup kafayı yatayım bari.

• sorma kardes bakalım daha neler görücez .

• ateşi bulan masum köylü!

• sevişerek ...

• valla biz erkekler meleğiz

Kızlar Ne Diyor 12

• spermlerini çal içine bi şekilde yerleştir :D harikasın müstehak ona hamile kalman :D

• hayatım o çocuk seninle gönül eğlendiriyor bence

• Bebegim bakireyken hamile kalsan o zarindan mahrum kalacaksin :/ amac ne anlamadim ben.

• HAHAHAHAHAHHAHHHAAH cok guldum, saka kamaerasi mi bu anlamadim:D:D Senin sevgilin pipisi vajinan icine girmedik surece orda bosalmadi surece ortada hamil filan kalmaz:D

• kızlık zarını tehlikeye atmadan hamile kalmak nedir ya! ne içiosunuz abi siz hahahahhaahah

• geçenlerde bi soru görmüştüm kız çocuğu elinin içine boşaltıp banyoya gidiyomuş acaba şeyine koyup hamile kalmaya mı çalışıyo diyordu :D sana bi yöntem :)))

• akıl gelde... takıl =)

• abla uçmuş ya

• Bu şekilde mecbur bırakarak mı evleneceksin adamla hayalindeki evlilik bu mu? Benim nasıl hemcinslerim var yahu şaşırıyorum bazen

• Zorsa bırak başkasına git dünyada tek erkek o mu kaldı üstelik senle evlenmek istemeyen biri

• hayalımdekı evlılık bu olurmu hıc tabıkıde degıl ama baska sekılde zor gıbı

• sürtün, hamile kal, sonra zarın da turşunu kurarsın. nası bi mantık la bu?

• zardan haberi var mı bakalım :)

• emerek onu boşalt ağzında biriken spermleri yutarsan direkt midenden aşağıya inip yolu bulurlar 1 aya kalmaz hamilesin hatta ikiz olma şansın bile olur bu yolla yeterki spermlerin hepsini yut...

• yanı guzel dalga gecın bakalım

• beyler biri şu kıza ders versin allah aşkına

• Sorman kelimelerin beni çok gülfürdü sen çok yaşa emi:)))))

• Öncekileri Göster
  • çok çapkın biriyle nie ewlenmk istiosun ki..üzülrsn bnce

Yükleniyor...