Aklı selim arkadaşlar cevaplarsa sevinirim?

Ben daha once bir birlikteligim oldu kana ait hicbirsey gelmedi benden zarn yırtlp yırtlmadığını da bilmiyorum insan hayatın da hatalar isleyebilir cok pismanm yaptgmdan dolayı simdi sorum su ki vijdanm bni cok rahatsz ediyor karşımdaki insana da yalan söyleyemem ciddi bir birliktelik ucerisindeyim İzmir de yaşıyorum simdi kalıcı kızlk zarı dikiyorlarms İzmir de yasayp onere bileceginiz dr veya klinik var mı

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• yapmadan önce keşke düşünseydin diktirsen bile anlıyorlar artık Tövbe et kardeşim Allah karsına bekarete önem vermiyer biirini elbet cıkarır yeterki devamını getirme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• hem vicdandan hem sahtekarlıktan yalancılıktan bahsediyorsun. bu nasıl vicdan anlamadım.
    hata yapmışsın sen bir hata daha yapmaya kalkıyorsun.. insan gibi karşıdakine söyle. insanların tercih haklarını kullanmasına engel olma ya da tercihlerinde yanıltma.

eğer ki adam tecrübeli biri ise yalanını anlar.

ataların bir lafı var "gizli sickişen aşikare doğurur" derler. yani yalanın mutlak çıkar o daha da yıkıcı olur. açık yara kurt tutmaz. açık ol doğruları konuş.

yaşam senin sen bilirsin. sonuçta ömür boyu rahatsız olacak sensin vicdan senin

0|0
    0|0
  • Bir hata yaptım diyorsun ve hatanı başka bir hata ile örtmeye çalışıyorsun. Önce bir kadın doğum uzmanına git kızlık zarın yırtılmış mı diye baktır, kızlık zarın esnek olabilir.

Kızlık zarı dikimi ilişkiden 2-4 gün önce dikilmeli, öyle kaynayan bir şey değil dikiş ile oradaki dokuyu tutturuyorlar penis vajinaya girince dikişler atıyor ve kanama gerçekleşiyor.

Şahsi fikrim ciddi beraberlik yaşadığın kişiye önceden yaşamış olduğun ilişkiyi anlat. Yoksa bir ömür boyu kafanda bu soru dolaşacak, bir kere kurt düşecek ve o kurt hep seni kemirecek ve en önemlisi vicdanın şimdiki olduğu gibi seni rahat bırakmayacak.

0|0
    0|0
  • Kesin yaptırman gerekli mi onu öğrenmek lazım öncelikle. Belki esnek olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Diktirince o birlikte olduğun insanın günahına dahada fazla giriceksin. Bence bunu oda bilmeli seni öyle kabul ediyorsa eder. Çok net söylüyorum ben sonradan bunu öğrensem kendimi salak yerine koyulmuş gibi hisseder ve tekmeyi basardım. tavsiyem o çocuğunda bilmesidir. Herkes hata yapar. Ama sen hatanın bedelini ödemekten kaçıyorsun. O yüzden vicdanın rahat değilse o ciddi düşündüğün kişinin de haber olsun güzelce anlat konuş. sonrada diktirmek istersen gene diktir

0|0
    0|0
  • Seni kizlik zarin bozulmuş olarakta kabul edenler olacaktir tabi sen öyle erkekleri kabul edebileceksen :)

0|0
    0|0
  • Zarı diktirince Vicdanın rahatlayacak mı?

0|0
    0|0
  • Yazık erkekelre butun bu ışler hep durust seven ınsanların başına gelıyor sen gıt ıtın bırıne sıktır sonra yama * bakıreyım dıye evlen ohh ne ala memleket

0|1
    0|0
  • sen kan gelmedi diyorsun belkide esnek senin zarın yani yırtılmadı. Sen önce bekaretini kaybedip kaybetmediğini bir kesinleştir. vicdan yapacak birşeyde yok ben neler gördüm neler senin bu durumunda ne ki?

0|0
    0|0
  • Önce bekaret muayenesine git. Büyük ihtimalle zarın esnek ve yırtılmadı.
    Daha detaylı konuşmak istersen ben gizli değilim. Yazabilirsin bana

0|0
    0|0
  • zarlar elastik olabiliyor kan gelmesi birşey ifaade etmez

0|0
    0|0
  • bir hastaneye git kadın doğuma mı artıkneresiyese önce bak yırtılmışmı sonra klinik ara

0|0
    0|0
  • Yaziklar olsun ya sen ver ver sonra diktir bizde zannedelim temiz kiz...

0|0
    0|0
  • Böyle şeylere gerek yok gerçekleri anlatıp anlayış beklemesini söyle. Emin ol böyle daha iyi.

0|0
    0|0
  • Git önce muayene ol. Elastik olabilir.

0|0
    0|1
  • Akıllı bir erkek anlayabilir.. illa zar var diye degil başka yönlerden de anlayabilir.. diktirmek istiyorsanda bir cok jinekolog yapıyor zaten

0|0
    0|0
  • gecmis olsun

0|0
    0|0
  • neden yalan söylüyorsun ki bu şekilde birlikte olduğun kişiye anlat seni adamgibi seviyorsa hiç problem etmez. zaten problem ederse onunla evlenme derim

0|0
    0|0
  • eğer evleneceğin kişi seni gerçekten sever ve sen gerçekleri söylersen problem olacağını sanmıyorum çünkü o şekilde velenen pek çok kimse biliyorum inanki yapacağın iş öbüründen daha kötü

0|0
    0|0
  • Vicdanlı kaşarı da ilk defa görüyorum yok artık. Madem vicdanlısın ikiyüzlülük yapma sahtekarlık yapma doğruyu söyle ben buyum de kliniği de arama

0|0
    0|0
  • Hatanı hatayla ı düzelticeksin yani yuh valla

0|0
    0|0
  • izmirde hala kızlık zarını soran var mı ya

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Belki zar orada duruyordur ama sen şimdiden diktirme yoluna çıkmışsın. Mevcut zarın dikimi ilişkiden sonraki yakın geçmişte mümkündür. Onun dışında çoğu zaman dikim yapılamıyor. Gerdek öncesi suni şeyler dikiliyor.

0|0
    0|0
    • dogru söyluyor önce bır baktır kan yoksa gırdıgınde acı hıssetmedıysen belkı bozulmamıştır bır baktır

• Bence konuşmalısın bir hareketinden bişeyinden anlaşılır illaki?

0|0
    0|0
    • elbette ama çok nadır kışı kabul eder duyuyorum bazen şu kız benım eskı sevgılımdı çok seks yaptık şimdi başkasıyla evlendı allah duşman başına vermesın

• Yaşamadan yorum yapmak ne kadar doğru bilmiyorum ama evleneceği insana yalan söylememeli.

Yükleniyor...