Çok utanıyorum istifa mı etsem acaba :D

arkadaşlar ben hastanede çalışıyorum ve dün beraber çalıştığım doktorla görüşmem vardı yani check up için sorular sordu falan sonra jinekoloğa en son ne zaman gittin dedi gitmedim hiç dedim neden çok önemli yılda bi gitmen dedi ama bende bakire oldumu söyledim hmm tamam o zaman dedi ve ben çok utandım çünkü 23 yaşındayım ve hala kimsele olmadım ama burda daha lisedeyken kızlar bekaretini kaybediyo şimdi nasıl gidicem ise bilmiyorum çok utanıyorum ondan ne düşünmüştür doktorum sizce

0|0
13|28

En İyi Erkek Görüşü

• Selam Narin Arkadasim.

Boynunu bükme bükmen icin bir sebeb yok aslinda bence Senin beraber Calisdigin Doktor

Arkadas Sana ileride Evlenme Teklifi yapacak eger Bekarsa bence Bekar . Demedi deme.

Aslinda Doktor Arkadasin bence Seninle ilgilendigi icin sordu ?

Belki oda terretüt ediyor Sana acilip acilmamayi bide bu acidan baksak.

Ben bir Erkek olarak sunu Söylemeliyimki gercekden Hic kimseyle yatmamis olman bence

cok Güzel Deger Senin icin Manevi degerlerin en Güzeli.

Gerci bu zamanda gercekden Dürüst bir Bayan bulmak zor Cünkü cogu kisi bakireyim diyor ondan Sonra Göklere Arkadaslarin burda Cikardigi gibi cikariyorlar bide ne efem Ters iliskiye girmis oluyorlar.

Biz Insanlar icin önemli olan ne olmali biliyormusun ( Kadinin Erkegini nekadar Sevdigini ve ona nekadar Dürüst ve bagli oldugu önemli. anlata biliyormuyum Bakire Kiz alan bir erkek farz edelim kiz bakireligini yitiriyor gerdek gecesi Kocasi ise gidiyor ve Karisi Kocasini aldatiyor buna nedemeli . Erkekler Beyinlerinizi Calisdirin Yorum yaparken. OK OK OK

1|0
    0|1
    • bekar ama ingiliz

• ooo Allah sana kolaylik versin ben Almanyada yasiyorum biraz zor olur Ingiliz Kocayla bas etmen.

Hele Alkolu alinca aman Tanrim .

Ama Ingilizse Senin sorunun hic Sorun olmaz cünkü Ingilizler böyle seyleri fazla kafasinda bizim Türk Erkekleri gibi Vay Bakireymis Citir Kizmis gibi su Kizi nasil yataga atsam Seyleri yok oranti olarak bu %30 diyelim.

Sen isine gidebilirsin Rahat Rahat

Erkekler Ne Diyor 27

• Neden utanıyosun yahu? O adam günde kaç tane kadınla bu tip muhabbette bulunuyo işi gereği bilmiyo musun? Hiç gerek yok utanmana.

1|0
    1|0
  • Rahatsızlığını duyacağını bir şey yokki, günümüzde bu bir ayrıcalık belkide. Yaşadığın neyin utancı, bunun bir cevabı varmı içinde. Bu durum ne utanılacak bir şey, nede düşünülecek.

1|0
    0|0
  • Ayıplanıcak bir durumdeğilki senin durumun gayet doğal... bence sorun olmaz git...

1|0
    0|0
  • gurur duyacağına utanıyomusun. ?

1|0
    2|0
  • Vay uyanık doktora bak yaaa, 6 sene oku muhabbete gire gire jinekolojiden gir, sığ dallama

0|0
    0|0
  • namuslu olmak ne zamandan beri suç sayılıyor?

2|3
    0|0
  • bakireliğne sahip çıkan ender kızlardan birisn utanma sıkılmana dert etmene hiç gerek yok sen doğru yoldasn emin ol !

0|0
    0|0
  • avrupada yaşıyon sanırım

0|0
    0|0
    • evet

• sen yinede evlenene kadar bakireliğini koru boşver başka insanları devam et istersen işine yine

• Sağlığın ayıbı olmaz. Bu durumdanda utanmana gerek yok çogu kişiden daha üstünsün

1|0
    0|0
  • yok arkdaş ya, bu kadınların evde kalması size haktır... Geri zekalımısın gururla mutlulukla diyebilceğin bir şeyden utandıgının farkındamısın? ne garıp ya, sevgılım olsan, su dakıkadan sonra adını bıle hatırlamadıgım bır ınsan olurdun... degerler bu kadarmı bayatladı ya... kadınlar bıle erkegın bakırını ararken, bır kadından bunu duymak benı cok uzdu...

0|0
    0|0
    • bu yasta bakire olmak ne bilmiyosun

• sacmalama ya, senin gibi hatun bulsam öpüp başıma koyarım... bak canım benim, insanlara doğal olarak tanınmış bir hakkı kaybettiklerinde, onu elbet kötüleyeceklerdir... çevrendekilerin davranışı bundan kaynaklı... hee illa bozdurcam diyorsan, yardımcı olurum :/

• gurur duy ve utanma, asıl diğerlerinin utanması lazım. bnde 23 yaşındayım ve bakirim ama utanmıyorum

1|0
    1|0
  • saf mısın kızım:S

0|1
    2|1
  • Vah vah, levent sanayiye bi uğra el atsınlar. Tübe tübe.

0|0
    1|0
  • istifa edecek ne var bunda, doktor istifa etsin sana ne oluyor

0|0
    0|0
    • ya bi baslik bulamadim lafin gelisi yazdim olesine

• bakire olmaktan utanılıyo artık demek... Devir gerçekten kötüymüş

1|1
    0|0
  • bende hastanede çalışıyorum doktorum. bence utanılacak bişey yok. bakire olmak utanılacak birşey değil başını kaldırıp kendinle gurur duyarak gidebilirsin işe.

0|0
    0|0
  • Vay çakal vay yemıs senı bebegım ya ılıskıye gırılıp gırılmeyecegını olcmus :D Ayrıca ne utanıyosun kıme ne ;)

0|0
    0|0
  • utanmakta haklısın nasıl bu zaman kadar vermedin hayret bişey ya istifa edicen yada hasta bakıcıya vercen sonra doktora de jinokoloğa gidiyorum çanak çömlek patladı hahaha :)

0|0
    0|0
  • beyin bedava

0|0
    1|1
  • Yerine yeni bir işi kolay bulabileceksen sorun yok.

0|0
    0|0
  • vay be orası neresiyse biz de gidelim

0|0
    0|0
  • utanılacak birşey yapmamışsınki çok ilginç

0|0
    1|0
    • doktor patronum ondan utaniyorum

• evet londrada

• ora utanılacakbirşeyme bu çok ilginç?

• kızların cevabını bekliyorum mübarek ayda

0|0
    1|0
  • ne devıre geldık beee bakıre oldugu ıcın utanan ınsan mı ararsın ıbadet ettıgı ıcın kose bucak kacan mı ararsın... sen dogru olanı yapıyorsun onlara ne senın bakıre olup olmamandan ayrıca senın basın dık yurumen gerek cok nadır bakıre bulunuyor bu devırde...

0|0
    0|0
  • ora nere adresi tam yaz hemen geliyorum

0|1
    0|0
  • durumun gayet doğal...

0|0
    0|0
  • ne utanıyosun güzelim tertemiz kızsın, yarın bi gün sevdiğin adamla ilişki yaşamak kadar büyük erdem mi var.

bırak piyasada milletin altında gezen folloşlar utansın halinden. yemin ederim çok kıymetlisin.

1|0
    1|0
    • eksileyin kaşarlar, evleneceği adamın haricinde başkasının altına yatan adam pisliktir. öyle kalmaya devam edecektir.

Kızlar Ne Diyor 13

• Bakireyim diye istifamı edicen hay seni doğuran ana olmaz olaydı.

3|2
    2|3
    • bastım eksiyi haddini bil terbiyeli ol

• Neyse laf ettiniz balkbağı oldu.Siz bildiğiniz doğrularla ben bildiklerimle.Çevrenize empoze ediniz siz bunları.Haydi hayırlı günler

• bende artıyı bastım salla milleti

• Soruyu kişilikte sorman çok manalı olmuş. Saçmalamakta üstüne yokmuş senin.

1|0
    0|0
  • bakire oldugu ıcın utanıp ıstıfa eden ılk kısı olarak tarıhe gecersın.et ıstıfanı...

utanacak baska bırsey bulamadın mı...

hem bakıre olsun olmasın jınekologa gozukmek gerekır.

illa bakıre olmayan lar gıder dıye bırsey yok kı...

0|1
    0|0
    • eet oyle olur. cinsel iliski yasamiyorum ki ne gerek var

• sadece cınsel ılıskı yasayan kısıler gıtmez canım jınekologa.

adet duzensızlıgın olur gıdersın,yumurtalıklarında ıltıhap olur gıdersın,hormon bozuklugun vardır gıdersın...

yani birinın altına yatıp hamılelık kontrollerıne gıtmezsın sadece.

• jinekologa gitmenle bekaretin alakası yok ki adet görmeye başlayan herkes rutin kontrol olmalıdır

0|1
    0|0
  • Sen benim elime geçsen evire çevire bir döverdim o zaman nasıl gidiliyormuş anlardın... Sen bulunmaz bir bayansın farkındamısın? Dediğin gibi atık liseye giden kızlar bile bakire değil (istisnalar hariç) kendine gell deli etme insanı ya.:@

0|1
    0|0
  • ne alakası var ya mal mısın nesin bakire olanı taşlıyolar mı? kimilerine göre doğru kimilerine göre yanlış liseli kızların naptığı kimseyi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • jinekoloğa gitmekle bakireliğin ne alakası var ! Gitmenin önemli olduğunu söylediğinde alenen bakire olup olmadığını söylemene gerek yoktu bu kadar utangaç biri olsan zaten söylemezdin ..Soru da samimiyetine inanmıyorum.. ;)

0|0
    0|0
  • hastane de çalışıp bilgisiz olman şaşırttı 18 yaşından itibaren kız çocukların jino. götürüyor aileler ve en basitinden rahim kanseri için 18-26 yaş arası aşı yapılıyor jino.da bencede istifa et :)

0|0
    0|0
  • utanılacak birşey yokki bence jınekologada git bırsey olmaz

0|0
    0|0
  • 23 yaşında bakiresin diyemi utandın..dünya tersine döndü..başımıza taş yağacak.

1|1
    0|0
  • Beyin bedava...

2|0
    0|0
  • SEN FAZLA ERGENSİN.

0|0
    0|0
  • birşey düşünmemiştir.Doktor o.

0|0
    0|0
Yükleniyor...