Sorun kardeşimde bana sordu?

Kardeşim bana karşı açıktır benle her türlü konuda dertleşir bana dedi ki abla benim şeyimde kıllar çıkıyor normal bir şey mi dedi cevap veremedim normal bir şey mi kardeşim 13 yaşında anlamadım bende size sordum

0|1
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Muhabbeti bitir bence böyle konuşma. Sonuça kardeşin ama ister istemez etkilenir senden. Yanında felan külotla veya sütyenle durma etkilenir ister istemez. Ve cinsellik konuşmayın

0|0
    0|1
    • Ben dert etmiyorum belki birkaç kere gösteririm olur biter

• Öğrenmesini'mi istiyorsun vajinan'la gögüslerini ona göstererek?

• Sonuç?

Erkekler Ne Diyor 18

• sende çıkması normal de erkete anormal mi. her insanda bu olur. normal.

0|1
    0|0
  • bende 11 yasında bıle cıkmaya baslamıstı kısıye gore degısır tabıkı 13-14 de gece ruyasında bosalabılr ıstemsız ve arada ıstemsız sertlesme olabılır seksın ne oldugunu bılmedıgı ıcın mast. yapmasını bu yaslarda ogrenebılır 13-14 gıbı

0|0
    0|0
  • eğer evde ona yol gösterebilecek bir erkek yoksa ya da o kadar yakın değilse o kişiye , yakın olduğu bir kişinin onunla bu konuları konuşması gerek. Bu yaşlarda yanlış öğrenilen şeyler ileride çocuğa zarar verebilir. Hiç olmadı çocuklar için bu tür konular olan kitaplar var onlardan evde bulundurabilirsiniz.

0|0
    0|1
  • Ergenlik bunlar hep o yüzden.

0|1
    0|0
  • Normal, ergenlik başlangıcı kullanma olmaya başlar yavaş yavaş.

0|0
    0|0
    • Başka neler olur kardeşimi korkutmamak ve anlatmak için neler söyleyebilirim

• Zaman zaman ereksiyon yaşayacaktır, kadın bedenine ilgisi artar, sivilceler çıkmaya başlar, meme bölgesinde sertleşme, şişme ve acı hissi olur.

• Ee normal haliyle

0|1
    0|0
  • seni kendine yakın buldugu için sormuştur sen kaç yaşindasın?

0|1
    0|0
  • O degilde ne kadar rahatsiniz ya valla pes dogrusu

1|0
    0|1
    • Neden ben memnunum kardeşimin benle konuşmasından

• Hiç dikkatimi çekmemişti

• :-)) iyi bakalim

• ergenliğe girmiştir sen yaşamadınmı?

0|0
    0|0
  • Normal tabikide

0|1
    0|0
  • Normaldir. ancak arkadasta solemis ilerde utanabilir. sana sormak yerine internetten bakmali ne merak ediyorsa

0|0
    0|0
  • İyimiş O yaşta :)

0|0
    0|0
  • normalnormal merak etme erkekte 11 12 gibi cıkıo

0|1
    0|0
  • sınırlar olmalı.. sorulcak kişi var sorulmayacak kişi var

0|0
    0|1
  • Yorumları okudumda sen yakında kardeşine vermeyi bile düşünürsün bu gidişle. Tecrübe edinsin diye

0|0
    0|1
  • kardeşine söyle senle konusmasın böyle şeylerriii ilerde utanırrr

0|0
    0|1
  • onun sorması normal ama senin yaklaşımın önemli. uslubunca anlatabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bu kadar gevşeklik fazla. Oramı bura mı da gösteririm de demişsin. Gösterilir mi? Limitin ne kadar? İlerde kötü olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İleride utanır senden. Böyle şeyleri konuşma bence.

0|1
    0|0
    • Sorun olcağını sanmıyorum ileride de benle bu konuları konuşabilir o zaman daha seviyeli yaklaşırım

• Ablası değil misin sende geçmedin mi o yaşlardan?

0|1
    0|1
    • Kardeşim erkek

• Maalesef yok o yüzden benle konuşmasına izin veriyorum anlayışlı karşılıyorum bişey dediği zaman kızmıyorum

• Yoksa bişey diyemem, bir şekilde öğrenmeli tabi ama.. İnşallah ilerde problem olmaz..

• İlerde utanır senden konuşmayın böyle şeyleri

0|1
    0|1
Yükleniyor...