Lütfen yardımcı olur musunuz cinsel sorunlarım var ya da ben öyle sanıyorum?

ben lise öğrencisiyim arkdşlarm p*rno izlemeyi çok seviyorlar fakat ben hep diksiniyorum p*rno izleyemiyorum fakat kızların bacaklarına götlerine bakarak boşalabiliyorum bende sorun var mı anlamıyorum yıllardır çektiğim sıkıntı kimseye soramamıştım bu site sayesinde size soruyorum lütfen yardımcı olurmusunuz. cıplak kızlardan diksiniyorum bakamıyorum

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• yok kardeşim sende sorun yok. p*rno filmler normal doğal ilişkileri içermiyor. bizim kültürel yapımıza inanışlarımıza kısacası insana yakışır ilişkiler içermiyor. hepsi iğrenç görüntüler. insanı sapıklığa iter. hal böyle olunca tiksinmek çok doğal.

nette dolaşan filmler parça filmler yani orjinalden koparılmış parçalar. aslında orjinal filmde uyarılar var. ilk başta attention diye uyarı metni olur. orada
    "bu film yetişkinler için eğlence amaçlı hazırlanmıştır. buradakileri uygulamayın sağlık açısından önerilmez. tek eşliliği tercih edin... " gibi bir metin yer alır.
    parçalarda bu uyarı olmadığından bizim gençler sanki gerçek uygulanabilir bir ilişki türü sanarak oradakileri gerçek hayatta uygulamaya kalkıyor. sonu hüsran.

sen gayet normalsin. esas anormaller o iğrençlikten haz alıp bir de bunu uygulayanlarda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kaç yaşındasın peki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...