Bekaret Türk erkeği icin gerçekten önemli değil mi?

Bir Türk erkeği bir kızın bakire olup olmaması önemli değil diyorsa bu bir yalan mıdır?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Turk erkegi bakire kiz ister, kendisi her halti yemistir ama... bencil geri kafali hepsi. kiza gelince namus meselesi olur, erkege gelince ise dogasinda olur, normaldir derler... iyi o zaman bende cocugumun babasini temiz isterim. oyle onune gelenle yatmamis olacak, ilk olacak. nerdee? binde birdir o... turkiyede kizlarin belki yuzde ellisi bakiredir ama erkeklerin yuzde doksaniiii yemistir o halti. ok soyle soyliyeyim :) bakire olmayan kiza o...gozuyle bakiliyorsa, bakir olmayan erkegede p.c gozuyle bakarim...esitlik olsun..esit dusunun artik, kirin tabulari

0|2
    0|0
    • süper yazmıssın hay agzına saglık ama bu boyle devam edıcek bunu bılmekte acı bırsey onlarında zar gıbı bıseyı olsada anlasak :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Cins cins adam var da, önemlidir. Önemsiz diyenlerin bile %70'i için önemlidir.

O büyüyü başkasıyla yaşamış, başka bedenlerden tat almaya alışmış insana farklı bir tat olmaktansa, o insanın bildiği tek tat olmak her zaman sağlam bir evlilik için çok daha avantajlıdır...

3|1
    0|0
    • kesinlikle çok doğru.

• Arayacaksan benden sana tüyo: idealist ve dürüst insanlara bak derim. İdealist olması parayla cinsel ilişki kurmamasını sağlar. Dürüst olmasıda kız arkadaşının çok az veya hiç olmamasını. Zira dürüst olupda Türk kızlarıyla çıkmak pek mümkün değişdir... Kolay gelsin..

• oyle malesef bazi erkekler bakire oldugu halde olmadigini beyan ederler arkadaslari bunlari kucuk dusurmesinlerden korkarlar ozguvenleri az oldugu icin. hos o kucukdusuren arkadaslardada kafa yokya napsin. evet opusmek de sayilabilir. ben kendim 2 yil onceye kadar hic yapmamistim ve yapmadigim halde kendimi yiyip duruyordum.. sonucta opusmekde cinsel arzularini biraz tatmin ettigi icin rahatliyorsun biraz. dogru olmamis olanlari var.

• önemlidir bir çoğu için

0|0
    0|0
  • öffff..kuyruklu yalan hemde..

isterseniz soruyu siz ona sorun,örneğin

-Kız kardeşin bakire olmazsa ne olur deyin hele..

SEYREYLEYİN gümbürtüyü :))))

1|0
    0|0
  • bana kalırsa kırsaldan büyük şehire doğru önemini yitirdiği kanaatindeyim...kırsalda namus davası edilebilirken, büyük şehirde kişinin özeli denebiliyor...

1|0
    0|0
  • aslında kişiye göre değişir bu kimileri için çok önemli kimileri için önemli ama sevdikleri için önemsiz miş gibi yapıp devam adiyolar ve ömrü boyunca soru işaretleriyle yaşıyorlar..

0|1
    0|0
  • dini inançlara sahip olanlar için tabiki önemli ama bunu önemli görmeyenlerde vardır. hangi burcsun

0|0
    0|0
  • uzun süredir bir birlikteliğim var ve kendisi bakire değildi hatta bakirliğimi kendisi aldı diyebilirim başlarda sorun değildi bakire olması seviyordum ama çok değildi gün geçtikçe bağlanmaya başladım yavaş yavaş sevmeye başladım sevdm çok sevdim hala daha seviyorum .. ve kafamı her yastıga koydugumda bakire olmaması aklıma geliyor ve beni acayip etkiliyor.. ufak bir hata benden faydalandı desede içimde ki o ateş cayır cayır yanıyor evlensem mutlu olacak mıyım kesinlikle ruh ıkızım ama böyle bi durumda kendimle çelişiyorm sanırım şartları eşitlemeliyim..

0|0
    0|0
    • cok abartiyorsun... bi insani gecmisiyle yargilayamazsin. belliki suan bicok seyi asmissiniz seviyorsunuz.. gidip baskasiyla yatman seniii mutlu mu edecek.. o zamanda kendinden tiksinirsin

• kendinle neden celisiyorsun? bak canim birsuru kiz bakire olmadigi halde bakireyim diyor ve sevgilisi/esini hayati boyunca kandiriyor. sen bulmussun sana dogruyu anlatan seni seven guzel bir kizi. degerini bil ve eger kafanda sorun yapiyorsa. bunu hakkinda doktoruna psikologuna danis. bunlari gizli de yapabilirsin. bu kafandaki sorunu elbette cozecektir. Allaha dua et. sen bakire miydinki? eger sen bakire bir erkek olarak bakire olmayan bir kizla evlilik kurarsan cok sevabini alacaksindir.

• sağolun yorumlar için hayırlısı neyse o olsun

• yaa allah aşkına bozmaya gelince normal evlenmeye gelince illaki kız olsun altına yazmış kız isterim üstüne yazmış seninle yatabilirmiyim ? kendisi bayılır bozmaya ama bozuğu istemez

1|1
    0|0
    • Onların annesi bozukmuş, o... çocuğuymuş da ondan :)

• gerçekten katılıyorum erkekler gıdıyor baska kızlarla eğlenıyor gününü gün edıyor sonra ortada bırakıyor,nedenmıs o kız eğlenılecek kızmıs evlenılecek kız değilmiş...benımle oraya geldı buraya geldı kız belkı sana güğwenıyor gelıyor hemen de çizik...sonra da duruldum ben ewlenılecek kız arıyorum bakire olsun...kadınlardada hata war tabıkı genellemıyorum

• milletimizin dengesi değerlerleri iyice bozuldu belki size yanlış geliyordur söylediğim ama bana göre öyle

Kızlar Ne Diyor 6

• dostum ben erkek olsam bende istemem her önüne gelenle yatmış kadını çocuguma anne yapmak

1|3
    0|0
  • Bu konuyu aşmış binlerce insan varken aşamayanda bi çok kişi var, ama bana sorarsan adamına göre değişir ne adamlar var "bakire ama çok iyi yiyişiyo oğlum" diyen şimdi o adam için ne önemli ben bilemedim..

1|0
    0|0
    • haklkisiniz bence yalan soyliyor.. ben bakirelimi ...kendisi hereyi yapmis ama bakirelik bekleyen bir erkege vermem..

• erkekler her ne kadar da önemlı degıl canım olabılır deseler de yalan...bır sure sonra hazmedemıyorlar hep akıllarında dıger erkek kalıyor kalırda...kavgalar gürültüler baslıyor,sonra da saglıksız bir ilişki...

0|0
    0|0
  • bazilari icin gercekten önemli degildir. kisiye göre degisir. ama eger burada acilan konular gercekse icler acisi bi tablo var ortada.

0|0
    0|0
  • valla evlenmeye geldimi bakire istiyoruz derler .. erkeklerin hepsi evlenceği insanda bu bekareti ister... erkekler önemsiz desede içten içe önemsiyor ben bayan olarak bakire değilim sevgilimde bakir değil ama daha önceden bir başka kadının ona dokunduğunu bılmek beni içten içe üzüyor kıskançlık oluşuyor gizliden . birde bunu erkek açısından düşünmek gerek. evlendiği eşinin daha önce bir başkası ıle bırlıkte olduğunu düşünmekonu farklı konumlara getrebılır. he namus ıkı bacak arası değildir önemli olan ruhun beynın namuslu olsun

0|0
    0|0
  • yani önemli değil desede bir ömür kafasında soru işareti olacağı kesin v elinde adeta koz olarak kullanacağıda

0|0
    0|0
Yükleniyor...