Sorum erkeklere anneniz size deseki?

Oglumun kucuk pipisini merak ediyorum gostersene dese gosterirmisiniz o kadin kackere gordu zaten orani temizledi krem surdu :)

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yok be çok utanırım küçükken demişti nekadar oldu büyüdü mü diye kapat konuyu dedim bana hatta benden tahmini on-onbeş yaş büyük amcamın kızı da bemişti bir göstersene diye çok ısrar etmişti hatta para vereceğim demişti ama göstermedim çok utandım gösteremem hayatta..

0|0
    0|0
    • :) bende benden 10 yas kucuk kuzenime diyorum ;)

• Gösteriyormuydu peki :)? bana amcamda diyordu ama çok utangaç biriydim iç çamaşırı varken bile ailemin yanında üst değiştirmezdim:)

Erkekler Ne Diyor 12

• Lütfen bayan, cinsellik sorularınında bir sınırı olsun değil mi?

http://i.hizliresim.com/jY7l6g.jpg

0|0
    0|0
  • Saçmalık...

0|0
    0|0
  • saglıkla ılgılı bırsey olursa ciddi durum yanı gereklı olabılır kucukse helekı cocuk

0|0
    0|0
  • Malmisin sen yaa iyice hayvanlastiniz

1|2
    0|0
  • Kız sabah sabah ne içtin mk.. Kaç milyar soru var kızın aklına gelene bak..

1|0
    0|0
  • Hayır

1|1
    0|0
  • Simdi pipi degilki :)

0|0
    0|0
  • Çıkarsın sakso çeksin bir de sapıklığa bak.

0|1
    0|0
  • Emin ol senin kadar merak etmiyodur

0|1
    1|0
  • 0|1
    0|0
    • sen gösterir misin
      babana babanda seninkini gördü kaçkere

• Hayir benimle hep anem ilgilendi cok sukur...

• Sen babana gosterirmisin? Babanda kackere gordu orani

0|1
    0|0
    • Anne farkli baba farkli... sen onun icinden ciktin

• Yavrum olayin eveliyatina gidersen sende babanin pipisinden ciktin konusturuyosun simdi

• tövbe est

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• durduk yere merak ettım ac bakıım seklındekı bır yaklasım zaten sacma ve tuhaf... ama allah korusun olası bır hastalık ya da kendı basa cıkmayacagı bır durum karsısında eger karısıda yoksa tabııkı ılgılenecegı tek kısı benım yanı annesı. nıtekım ogluma sunu ogutluyorum annenden asla utanmayacaksın. sonucta yıne her ne sekılde olursa olsun ona yardımcı olacak benım ( baba bu konularda fazzla dayanıksız kan bıle goremez ) o yuzden gurur meselesı olmaması lazım. baba bu konuda bıraz daha dısarda kalır bence. yanı kız cocuklarınında aynı seyı babalarına yapmaları konusunda cunku anne ne olursa olsun anactır bakandır buyutendır. o yuzden baba kızına degıl ama anne ogluyla saglıgı hakkında ılgılenmek konusunda gorebılır.

dıyorum ben... kendı gorusum :o)

2|2
    0|0
    • bence en iyi cevap seçilmeli. Ama yine de 15-16 yaşından sonra bir annenin böyle demesi doğru olmayabilir. Onun yerine doktara götürmesi daha mantıklı. Sonuçta çocukda olsa bir onuru var :D belki siz bunu normal görebilirsiniz ama bu durum çocuk için utanç verici olabilir.

• 20 yaşımda olmama rağmen arada 6 yaş muamelesi gördüğüm doğrudur *-* :D

• normaldır. gordugun muamele haklı bır muameledır. haklıdır. karısma : ))

Yükleniyor...