Slikonlu göğüs çokmu belli olur?

Silikonlu göğüs bakınca çokmu belli eder ya da dokununca erkeklere iticimi gelir?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• evlen sen çocuk doğur emzir sonra olacak o göğüslerin 90-95 emzirme işi bitince adam emecek 85 de sabit kalır anlayacağın sonuç olarak hiç gerek yok yaptırmana :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sen slikon mu yaptırmak istiyorsun.

0|0
    0|0
  • Böğk. Sevisme sirasinda bir erkegin cikarip vibratorle sizi tatmin etmesini ister miydiniz?

Meme de küçük olsun ama gerçek olsun

0|0
    0|0
  • bakınca belli oluyor zaten yuvarlak çıkık anormal bir şekli oluyor doğal durmuyorlar. göğüsler dik durduğu için altta da direk silikon için açılan kesik izi sırıtıyor. o ameliyat izi hiçbir zaman geçmiyor. Göğüs altında iz kalmasın istersen de koltuk altından kesip açıyorlar o daha da fena yaptırma boşver doğal olsun senin olsun

0|0
    0|0
  • Rahatsız oluyorsan yaptırmasaydın keşke

0|0
    0|0
  • Vallahi tum kiz arklarim slikonluydu on numera bence

0|0
    0|0
  • Hayir yeni silikonlari anlamak nerdeyse imkansiz... silikonlu cok kiz arkadasim oldu. gayet guzel basariliydi gogusleri

0|0
    0|0
  • çoğu. kişi anlamaz... ama benım gıbı tipler anlar... görüntü. olarak çok biçimlidir... elledıgınde. sıkı ve normal. gogusten. biraz. daha. serttır... ama bence. bayana. yakısır. eski. sevgılımden. biliyorum:)

0|0
    0|1
    • Peki nasıl güzel ama görüntü falan yani yaptirmaya değermi? Dokununca iticimi geliyodu sana nasıl?

• hayir.. görüntü olarakta. seks tede mukemmeldı.. sen ıtıcı gelir. anlasırılır dıyenlwre bakma..

• Bikinide bile mükemmel duruyor sıkı olsun diye bir ton spor yapiyolar gerçi itici olsa yapılmaz neyse teşekkür ederim

• Evet bence bütün doğallığını kaybediyor

0|0
    0|0
  • yaptırdın mı

1|0
    0|0
    • Hayır randevu aldım henüz

• Neyse yaptircam haklısın benimde seksenbesti zayifladim seksen oldu sinir bozucu

• sinirlerin bozulmasın hemen dedigim gibi güç içinde sıkma canını istersen yazabilirsin bana

• Her erkek anlayamaz.. Ama dokununca mutlaka belli olur

0|0
    0|0
  • bakınca belli eder ama dokununca kaçasın gelir :D

0|0
    0|0
    • Neden?

• Kaçmayla ne alakası var?

• tamam dahada açık oluyo. mıncıkladığın zman hissedince benm midem kalkmıştı o yüzden

• Güzelll süper hatta kaç beden oldu yaptırınca

0|0
    0|0
  • ben sevmem. belli oluyor tabiki. küçük olsada doğal kalsın. boşuna acı çekmeyin.

0|0
    0|0
  • belli oluyor

0|0
    0|0
  • Ben küçük severim mesela niye yaptırırsın ki kafaya takılcak şeyler değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet olur kuzum

0|1
    0|0