Kadın sadece sevgili ve cinsel obje midir?

Yani şu cinsellik bölümündeki sorulara bakıp kadın üzerine bu kadar soruyu görünce yahu bu kadın hep sevgili olarak mı kalıyor günün birinde anne de olmuyor mu yani, bu bizim başımızın tacı olan cennetin ayağının altında olduğuna inandığımız, ilk öğretmen, yuvayı yapan onu ayakta tutan, toplumun temel taşı o değil mi diye düşünüyorum. Yozlaşınca toplumunda yozlaştığı o mükemmeliğe yükselirken toplumun da onunla birlikte yükseldiği varlık değil mi kadın. Ne yaa valla bıktım bu kadına hep cinsel obje nazarıyla bakan dümbüklerden ve bunu da medeniyet kisvesine sokup ortaya servis yapanlardan. Kadın annedir anne.

Güncellemeler:
açık olalım ve de objektif kadınlar hakkındaki görüşlerimiz ya da işte onlara bir dişi nazarıyla bakmamız evlilik öncesi ilşki yaşamasını normal karşılamamız aynı şey erkek içinde geçerli bizimde bunu yapmamızdan mı kaynaklanyor yoksa böyle olması gerektiği için mi

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bunu kadın-erkeğe indirgemiyorum ya da annedir değildir sohbetine.. Sevdiğiniz insan sadece sevgiliniz olursa, hep bir şeylerin eksikliğini duyarsınız.. O insan hem dostunuz, sevgiliniz, hem kardeşiniz, hem anne/babanız olmalıdır.. Çiçeğim balım deyip en büyük derdimi anlatamadıktan sonra o insanın önemi nedir? Ya da tam tersi.. Olmaz çiçeğim, olmaz balım.. Hepsi olacaksın ki ''her şeyim'' lafı anlam kazansın..

0|0
    0|0
    • valla inan geçen sorunu da anlamadım bu cevabını da :D

• Evet dünya barışına ben de inanıyorum :)

• tabi tabi barış şart :D

Kızlar Ne Diyor 4

• değildir..

abazanlar ve gözü açılmamış sırf seks düşünenler için öyle olabilir..

0|0
    0|0
  • cok haklısın sana katılıyorum

0|0
    0|0
  • Çoğu erkek için kadın s...kşş s...kstan öteye geçemediğini gösteren en güzel örnekleri işte

0|0
    0|1
    • hey Allahım ne olacak bu hal merak ediyorum :D

• Bir an avatarım yok oldu senın yüzünden siteden atıldım sandım :)))

• hehhe korkma sen yorumlarını takip ettiğim kadarıyla açık sözlü bir bayansın devamm yazdıkların zaten kapalı anlatımda :D

• Anneler sevişmiyor mu?

0|0
    0|0
    • anne olmadan öncemi :D tecrübe olsun diye güncellemde de dediğim gibi bunu yaşadığın içinmi yoksa öyle olması gerektiği içinmi söylüyorsun kaldıki anne değil kadındı mesele ve biz annneler sevişirmi sevişmezminin durumunu tartışmıyorduk

Erkekler Ne Diyor 2

• Kadını anne yapan konuştuklarımızın gerçeğe dönüşmesidir. Cinselliktir.

Kadın, kadın olabilmek için kızlık döneminden, konuştuklarımız cinsellik nedeniyle geçer.

Kadın gerçekten sevilir ve cinsellik yaşanır. Bu doğaldır.

Bunlar son yıllarda açıkça konuşulduğu için ve sanal ortamda erkekler cinsel tatminlerini aradığı için sana çok geliyor.

Kadın gerçekten anne dahi olsa benim için biricik eş ve hala yatakta ilk tanıştığım günki kadar ateşli kalabilendir.

Annedir, sevgilidir, yoldaştır, öğretmendir, her şeydir.

Ama bu demek değildir ki bu kadın cinsel obje değildir.

Sadece söyleyenler erkeklerdir. Kadınlarda içten içe yaparlar bu muameleyi bize. Ama onların doğasında yok söylemek(istisnalar hariç)

0|0
    0|0
    • ee yaptığın yorumların genelinde hep yataktasın sen :D ya ateşli bi hatun ya da o düşünce yazdım zaten evet cinselikle anne olurda adabına göre objektif ol acaba bunları yaptığın içinmi yoksa böyle olası gerektiği içinmi yorumların böyle

• Bazıları güzel bazıları çirkindir. İnan onlar olmasaydı Bu hayatta sorgulayacak bir şey kalmazdı. Farkın olmazdı. Bırak olsunlar bırak kötülük olsun ki bizlerin değeri artsın. Düzelen düzeliyor. Bu bir oyun, hayat bir oyun kuralıına göre oyna yada oynama her telden insan olacak, olmalı bence. Okumuş bilgili dediğin adam da bana göre neyi bildiği önemli hayatı okusun boş ver üniversiteyi.

• öyle eğitim şart :D

• ben sadece kadına indirgemiyorum ama kişi karşı cins için tabiki cinsel objedir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...