Bu durumdan nasıl kurtulurum ki ?

canım sıkıldı bi kaç kelime bişey karalıcam önce bu benim bedenim hayatım vs diyorsun çok seviyosun hayatının sürekli bir arada geçeceğini sanıyorsun ve sana verilmiş en masumane şeyi birine teslim ediyosun ama olay o değil hayat bu bir şekilde kahpelik yapıyor ayrılık geliyor aralar açılıyor her neyse ayrılıyorsun.. erkeğe hiçbirşey olmuyo hatta karlı bile çıkıyo olan kadına oluyo ortada kalıyo resmen ondan sonrakiler ona başka gözle bakıyor seni sevdiğini söylüyor, arkadaşlarının arasında alay konusu oluyorsun belkide ..şuan bir sevgilim var benim bakire olmadığımı öğrendi bana artık başka bir gözle bakıyor ciddiye almıyor anladınız mı ? bir eşya gibi görüyor.. ve bunu sağlayan sırf benim cahilliğim gözü karalığım her ne halt ise ... benim gibi vurdumduymaz kafada olan hatunlara sözüm şu ben özgürüm, çok aşığım, çok mutluyum oyunlarına sakın gelmeyin size kendi canıymış gibi davranan biri gün gelir el olur olan size olur.. neyse sıkmak istemem sizi dinlediğiniz için sağolun

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• umarım birilerine örnek olur.

ama hiç sanmıyorum.burada bazı kızlara söyleyenler oluyor bu duruma düşeceğini ama sallamıyor.bakalım zaman gösterecek diyor.risk alıyor yani.

kızlar bugun canı olanın yarın el olacağını bilmiyor mu?

biliyor..

insanlar nefsine hakim olamıyor bence..gerisi kendini kandırmak için bahane.

bazı insanlar geriye dönebilse bile aynı şeyleri yasayabilir.

risk alanada birşey denmez.herkes hayatını istediği gibi yaşar.

2|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 9

• arkadaşım neden evlilik denen şey var ? çok sevdik ilişkiye girdik falan filan diyorsunuz. bizim de çok sevdiğimiz kişiler oluyor ama sevdiğimiz kıza zarar gelmesin diye ve de gunah diye yapmıyoruz bir şey. evlenmeden de yapmam kesinlikle. karıma temiz gitmeliyim ki onun da temiz olmasını bekleyeyim değil mi? erkek için elinin kirisiniz. ne arkadaşlarım var erkek erkeğe kalınca sevgilileriyle yedikleri naneleri dökülüyorlar. senin gibiler onlar için sadece bir oyuncak. bir insanı sevebilirsiniz ama evlenmeden cinsel ilişki yaşamak çok saçma. sen sevgiliyken o adamın koynuna girersen neden evlensin ki bu adam seninle? işi bittikten sonra atar bir köşeye. olan sana olur. bak bu adamda seni eşya olarak görüyormuş. bunla da ilişkiye girdin herhalde. yapma güzel kardeşim. erkeğe bir şey olmuyor dediğin gibi. olan sana oluyor. sen bir anne adayısın. çocuklarının kocanın yuzune gururla bakabil ileride. hata yapmışsın ama dön bu hatadan ve bir daha yapma böyle birşey. o 2 dakikalık zevkten çok daha önemli şeyler var hayatta. namus gibi.

3|0
    1|0
  • ne adi mahlukatlarız erkekler olarak, ne işiniz var bizimle, midyeler gibi hermofradit üreyebilseniz keşke

3|0
    2|0
  • " sana verilmiş en masumane şeyi birine teslim ediyosun " yaklaşım çok saçma.

" bakire olmadığımı öğrendi bana artık başka bir gözle bakıyor ciddiye almıyor " bu tarz adamlara prim verme sen de.

2|1
    1|0
  • Allahına kurban be pişmanlığını dile getirdiğin için ve hatanı anladığın için.Yukarı da allah biliyor ya beni 20 yaşımdayım ve hala bakirim çünkü kadınımın nasıl bakire olmasını istiyor isem kendim de öyle olmalıyım ki sadece kendimi ona yaşatayım o da bana yaşatabilsin kendini

2|0
    0|0
    • bende böyle düşünüyorum artık ama biraz geç oldu

• Ama hatanı anlaman güzel bir şey.En azından bakire değilim diye hata yapmaya devam etmiyorsun

• Çevrendeki insanlar angut. Sevişmek kötü bir şey değil.

2|0
    1|0
  • erkeğin bunu düşünmesi lazım 9 nefsinizi tek beyinle kontrol etmek zor olsa gerek

1|0
    0|0
  • erkek arkadaşın öküzün önde gideniymiş.

2|0
    0|0
  • bir kızdan ne kadar çok hoşlansam da ne kadar güzel olsa da bakire olmadığını öğrendikten sonra gözümde bitiyor eve atılacak bir nesne gibi bakmaya başlıyorum.karşıdakine haksızlık ama napim önüne geçemiyorum

1|0
    2|0
  • Sonuçta yaşadığımız toplum itibariyle erkeğin kaybedecek hiçbir şeyi yoktur erkeğin arı değil karıdır,erkeğin namusu olmaz gibi deyimlerin kullanıldığı bir toplumda her zaman olan bayana olur.Erkek evleneceği bayanın hiç ilişkiye girmemiş bekareti bozulmamış bir bayan olmasını ister bu ne perhiz bu ne lahana turşusu madem bu yapıda bir insansan önüme gelen her bayanla birlikte olurum diyorsanki eğer evleneceğin kişidede bekaret aramayacaksın.

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• O zaman sen de bunları baştan düşünüp vermıcektın bekaretini.Erkeklerin huyunu bilmiyorsun sanki.

1|0
    1|0
  • tatlım o sözlerle mi inandın da yaptın öyle bi şeyi. Seven insan başkasına açıklama yaptırcak duruma düşürmez ki seni neyine inanabildin ? Ama boşver bunu düşünüp canını sıkınca değişmicek bi şey. Herkes kendine baksın. O çocuğu da Allah hadım etsin

1|0
    0|0
  • konus bacım kızlara ıbret olsun.. aynen öyle hep lafta onemsız derler takı ıstedıklerını alana kadar cıddı oldukları kızdada bunu ozellıkle arıyolar.. ama lafa gelınce kandırmak ıcın yok onemlı degıl fala fılan erkek mılletı degılmı

0|1
    2|0
    • bravo...kızların bu özgürlük ayağına hayatlarını mahvetmesinin sorumlusu bekaretin önemsiz olduğunu söyleyen kaşar kızlar ve şerefsiz erkekler...

• hepsı lafta erkeklerın %98 sıfır kız ıster evlenmek ıcın .. bakıre olmadıklarını anlayınca kullanma hesaplarında

• bu cahillik ve gözü karalık değil gayet normal olan bir durum bunu bu şekilde dile getirdikçe bazı erkeklerin bu şekilde davranması kaçınılmaz

0|1
    1|0
    • sizin gibiler kötü örnek oluyor.sen aşabiliyorsun ama gördüğün fgibi bazı kızların hayatı zindan oluyor...ülkemizde hiçte normal birşey değil.

• düşünceni kendine sakla

• hediye paketi de yapsaydin.

1|1
    2|0
  • önce sen kendini bi eşya gibi görme ki başkaları da değerini bilsin.

1|0
    0|0
  • çok haklısın .. öyle bi hatadan döndüm diyebilirim.

0|0
    1|0
  • aynı şeyleri yaşıyorum kaos sanki çarem yok gibi.ayrılcam beraber olduk diye mecbur hiissediyorum ayrılamıyorum.o da bana hayvan muamelesi yapıyo.of.

1|0
    0|0
    • aynen böyle oldu bekaretimi ona verdim ve değişmeye başladı hepsi hayvan bunların

• haklısın aynen böyle. malesef bize olumsuz bakıcak erkeklerde var ama bilinc seviyesi yüksek sevginin sadece bacak arasında olmadıgını dusununlerde var. tamam biz hata yaptık dinen de günah ama olan oldu. inandık sevdik pişman olduk. sonucta erkekler kaç kisiyle birlikte oluyorlar bilmiyoruz. bizimde onları istememiz lazım öyleyse. farkındalıgı yüksek aşkları kendimize cekmemiz dilegiyle :) sevgiler

2|0
    0|0
Yükleniyor...