Anal ilişki sonrası ne gibi farklılıklar ve sonuçlar oluşuyor?

Kızlar bana yardımcı olur musunuz anal ilişki sonucu ne gibi sonuçlar oluyor çok acıyormu kanıyormu tahriş oluyrmu? ve genişleme veya şekil bozukluğu oluyormu ne gibi sonuçlar gördünüz?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• 5 kere yaşadım tovbeliyim sevgilim hep bana alisirsin alisirsin dedi ama kusura bakmada b*k alıştım gayette bende cok aciyordu kanamadi ama eger yeterince yumusatici ve islak girmessen kanarda tahriste olur.. cok igrenc bir his gram zevk almadim.. ama alanlar var taniyorum onlarada yeminle saygi duyuyorum helal olsun valla. Bide kasarsan daha cok aciypr yani manitana yapcaksan oncr parmaginla alistir girmiyorsa ilkinde yag kullan 5 6 kere yaparsan genislese bile o anda zaman gectkce duzelir ama sonra boku cikar soliym

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler bilgi için ama malesef bana yapıcaklar düşnüyorum izin versemmi diye :S peki azda olsa hiç zevk yok mu sence azda olsa diorum?

• Yaa boyle sert sert girdikcr zamanla genislio ama 5 6 kez yapmada bise olmaz hea aninda genisler ama çıktıktan sonra duzelir

• partnerim ikisinide istiyo net yanıt vermedim hala :) peki bişey dicem oral zevkli birşey mi sence?

Erkekler Ne Diyor 1

• Dusunsene yolda giderken suya basmayayim diye buyuk adım atiyon caaaart diye siciyon sonra. ((: deliği genişletme a.. q senin

0|0
    0|0
Yükleniyor...