Biseksüel miyim kimseye anlatamadım, yardımcı olur musunuz?

Biseksüelim ben galiba kadınlara da ilgi duyuyorum erkeklere de. Mesela güzel bir kadın görünce erkekler gibi ben de heyecanlanıyorum. Kimseye anlatamıyorum çünkü dışlanmaktan korkuyorum utanıyorum yardım edin bana?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• İçinde olan birşeyi inkar edemezsin, ancak gizleyebilirsin bayan. Ki ben sana, gizlemeni öneririm. Ülkemizdeki insanlar ne kadar normal olduğunu, ne kadar tercihlerini umursamadıklarını söyleselerde tek amaç senden faydalanmaktır. Tabi hepsi olmasada, çoğunluğunun amacı budur emin ol.

Öncelikle erkeklere daha fazla ilgi duyup, kadınlara olan ilgini azaltma yönünde çalışmalar yapmanı öneririm. Bunun için daha önce ilişkin olduysa erkeklerle daha farklı ve güzel şeyler yaşamaya bak. Eğer cinsel bir beraberliğin olmadıysa kendine uygun bir erkek arkadaş seç. Bu senin erkeklere olan ilgini körükleyip kadınlara olan ilginin azalmasına bir bakıma yardımcı olabilir.

Ayrıca bununla ilgili bir uzmandan yardım almanı öneririm. Ne kadar içinde olsa da, görüşüne saygı duysamda doğan gereği kadınlara ilgi duymaman gerekiyor bayan.

Ancak şunu unutma, bu yinede senin kararın ve senin tercihin. Bu halinle mutluysan, kendin gibi insanlarla tanışman daha iyi olur. Tabi bu şekilde kalmak istiyorum dersen.
    Bunu facebook gibi sitelerden veya bunun gibi benzer sosyal ağlardan soru sorarak, yazı yazarak, başka insanların tercihlerini öğrenerek kişileri tespit edip sohbet ederek yapabilirsin.

Ancak tekrar belirtiyorum, öncelikli amacın erkeklere ilgi duymak olsun bayan. Tabi ki cinsel tercihi farklı olanlarada buradan sonsuz saygılarımı iletiyorum, kimseye karşı kötü bir düşüncem veya saygısızlığım yok...

http://i.hizliresim.com/jY7l6g.jpg

1|0
    0|0
    • Ayrıca biseksüellikten çok hemcinslerini beğeniyor olabilirsin. Belki fiziği hoşuna gidiyordur, bende böyle olayım diyorsundur ancak bunu fazla ciddiye alıyorsundur.
      Belkide onlarla aranda duygusal bir bağ kuruyosundur ancak bunun cinsel tercihinle hiçbir alakası yoktur, olabilir...
      Birileri ile aranda duygusal bağ kurduğunda illaki cinsel anlamda bir bağ olacak diyemem bayan.
      Belki bunun cinsel tercihinle hiçbir alakası yoktur, farklı bir problemdir. İnsanın bilinçaltı ve psikolojisi inan bana çok farklı şeyler yaptırabilir insana. O yüzden şahsen bir uzmandan yardım almanı öneririm. Çünkü söz ettiğim gibi cinsel tercihlerinle alakası yoksa eğer, yarın bu düşünce senin cinsel tercihinin değişmesine dahi sebep olabilir..

Erkekler Ne Diyor 5

• çok normal.. anlatırsanda dışlanıcaksındır emin ol.. toplum bu gibi marjinalliklere ne hazır ne de saygı görsterir melasef..

0|0
    0|0
  • Kimseye anlatma , güzel tercih farklı tatlar için , sadece kadın partner adaylarına açıklaman yeterli

0|0
    0|0
  • Bir kadinin sahip olabilecegi en guzel donanima sahipsiniz hanimefendi kiymetini bilin tabulariniz yikmaya calisin

0|0
    0|0
  • olabilir sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • takıl ya dusunme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Utanma. Biz her ikisini de yaşıyoruz. Şanslıyız. Hem erkek hem kız. Sence güzel değil mi? Bence dünya da ki en güzel şey. Tek bir cinsiyete bağlı kalmıyoruz:-) rahat ol utanma kendini gizleme. Açık ve rahat ol.

1|0
    0|0
    • allah belanızı versin iğrenç yaratıklarsınız

• ne dio la bu :D
      Dünyadaki en güzel şey dio bide :D

• İşte sizin gibiler yuzunden insan hislerini bile dokemıyo ortaya asıl sizin allah belanızı versin isteyen istediği halde yasama hakkına sahıptr bhnu kimse yargılayamaz.. Bu insanların sana bir zararımı var topluma bir zararımı var bu orumcek beyınler yuzunden ulke bir yere gelemiyo özgürlüğe saygı duyun azcık karısmamayı saygı duymayı öğrenin

• Bir kadına duygusal olarak bir şeyler hissedebilirsen biseksuelsin

0|2
    0|0
  • Utanilacak bir sey yok bunda. Rahat ol.

0|1
    0|0
  • Utanılacak birşey yok herkesde az da olsa biseksüellik vardır

0|2
    1|0
  • Görünüşe bakılırsa biseksüelsin. Hoşgeldin aramıza😂

1|1
    0|0
  • ya bende sadece p*rno vs gibi şeylerde kadınlarda beni heyecanlandırıyor ama gerçek hayatta yatakta düşündüğümde ise tiksiniyorum veya gercekte görsem hoşuma gitmio sadece videolarda oluyor sebebi nedir acaba normalmı bu?

0|2
    0|0
Yükleniyor...