Anal muayne de neden erkeklere çifte standart uyguluyorlar?

Anal bölgemde ki bir sorun için doktora gitmiştim afedersiniz domalma pozisyonunda beni muayne etti fakat daha sonra öğrendimki hasta kız olursa domalma değilde bacaklarını açarak önden muayne ediyorlarmış neden bir eşitlik yok sinir oldum neden biz insan değilmiyiz neticede kızlar kendini kötü hissederde biz hissetmezmiyiz yani?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Doktorlar ondenmi bakiyor arkadanmi bakiyor onlar icin sorun degilidr. onlar en kolay yerden bakilan yerden bakarlar.

0|0
    0|0
    • normalde dedğin gibi olması gerekir.. ama bana bir ayrımcılık yaptı gibi geldi eğer arkadan bakılan bir kız olduğunu öğrenirsem o zaman kullanılmadığımı anlıcam

• Ben saglikciyim biliyorum ayrim yok

• aaa öylemi... ozman bizi aydınlat :) kızlarada yapıyorlarmı şu domalma pozisyonunu

Kızlar Ne Diyor 2

• Bnde basur icin gitmistim yillar once banada oyle yapti masada ayni senin gibi hemde erkekti hemde ben ozaman 18 yssindaydim hic bir erkekle konusmamiskn benim utancimi dusun bide :/

0|0
    0|0
    • demkkiş kızlarada o pozisyonu aldırıyorlarmış rahatladım :) ama senin duruma üzüldüm bende çok utandım işte.. benimkide erkekti ve ben anal ilişki yaşadım ondanda utandım biraz neticede doktorlar diek anlıyor bilmem biliyormusun :S

• Beni yatırıp yan döndürüp bacaklarımı kanuna çektirip baktı iç kanama var mı diye ve Eliyle muayene etti 1 saniye bile sürmedi erkek olduğun için rahat davranmış sanırım

0|0
    0|0
    • iyide bir doktor öyle bir ayrım yapamaz yani belki bende bir kız gibi utanıyorum nerden biliyor ki? ki utandım yani... bu arada geçmiş olsun senin neyin vardı

• wlla nasıl iyi olur bir bilsen kimseye anlatamıyorum pek :S

• bilirim bende yaşıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 3

• yüzyüze olmaktan iyidir diye düşünüyorum dostum ;)

0|0
    0|0
    • sağlıkta cinsiyet ayrımımı olmamalı kadınlara ne sağlanıyorsa bizede sağlanmalı doktorlar erkekleri hayvan gibi görmemeli

• Çünkü kadınlarda prostat yok erkeklerde var ve ancak anlattığın gibi muayene edilir

0|0
    0|0
    • prostat olunca ne oluyo?

• Prostat muayenesi o farkı meydana getiriyor. Ancak tarif ettiğin şekilde yapılır muayenesi

• Kadınların anüsü kasıklara daha yakın olduğu için önden de olur.

0|0
    0|0
    • yeri aynı diye biliyorum sade vajina daha geniş olduğu için daha önde gibi düşünüyor olmaysın?

• Hayır anüs kasıklara daha yakındır kadınlarda.

Yükleniyor...