Gogus ucum ellendimi nedense sinirleniyorum bunun bir nedeni olabilirmi?

Acaip sacma biliyorum ama cidden sinirleniyorum cok degisik bir his oluyo

0|0
2|19

En İyi Kız Görüşü

• Diger organlar gibi gogus ucundada sinirler mevcuttur. hosnutduzluk meydana gelebilir. herkes hoslanacak diye bir kaide yok. insanlarin ozellikleri her zaman farklidir. ben burada anormal birsey gormedim. gayet dogal.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Şunu söyleyeyim önce yalnız değilsin. Senin gibi olanlarda var. Şunu tavsiye ederim. İyice azgınlaşmadan sakın meme ucunu elleme. Çok sık seks yapma. Azgınlaşmayı bekle. Azgınlaşınca da İyice seviş ondan sonra meme ucunu ellet bak nasıl zevk alıyorsun. Anlıcan en son meme ucuna dokun.

0|0
    0|0
  • :)) bende belime sarıldıklarında aşırı tepki veriyorum belimi kıracaklarmış gibi

0|0
    0|0
  • sürekli elletiyon herhalde

0|0
    0|0
  • Göğüs senin keyf senin

0|0
    0|0
  • Benimde enseme tutulduğu zaman hatta ensemden öpüldüğüm zaman sinirlerim bozuluyor. Saçından tutup yerlere vurasım geliyor.

0|0
    0|0
  • Olurda

0|0
    0|0
  • sorunların var

0|0
    0|0
  • e demekkı ondan hosnut olmuyorsun

0|0
    0|0
  • emzirebilirsin

0|0
    0|0
  • acıyormu gıdıklanma gibi bir hismi oluyor

0|0
    0|0
  • Vajinaya ellenince bişey oluyomu?

0|0
    0|0
  • İlginç, genelde kızlar hoşlanırlar...

0|0
    0|0
    • Cik sacma aslida

• Ne bileyim göğüs ucuyla oynadığım, emdiğim hiçbir kız yapma sinir oluyorum demedi :) sen ilksin bu hususta bence.

• kım ellıyorkı

0|0
    0|0
    • Kocam olabilirmi acaba ayrica kendim ellesemde sinirleniyorum sinirim boUluyor bilmiyorum co sacma

• Hyr sadece gogus ucum. bilmiyorum cok sacma kendim ellesem yine ayni kucuklugumden beri boyle kendimi yeni tanimaya basladigim zamanlar mast falan yaoarken asla gogusumu ellemezdim sinirleniyorum cok sacma ya

• enterasan yah benım ole bı huyum yok :D:D ne guzel

• O degilde kanki kim elliyorki onları..

0|0
    0|0
  • niyeki kim elliyor senin göğüs uçlarını evliysen tamam şu var genellikle , adet dönemlerinde kadınlarda olur göğüslerde acı agrı ellenincede sinirlenirler

0|0
    0|0
    • Hayir hep bu ve aci degil uyusma ve gidiklanma gibi

• hasas sın göğüs uçlarından onun için kaynaklanıyor elletme bence

• Evlmsn?

0|0
    0|0
    • Evet

• Bırakbi sure ellesn yalasin esin üstüne giderek asarsin ancak

• memenle çok uğraşmışlar küçükken ondandır

0|0
    0|0
  • Neden bebek :) göğüs hastasıyım :)

0|0
    0|0
    • Ahh gecmis olsun dedemde gogus hastasiydi koah vardi seyhan dagistan diye bir doktoro gitti sana oneririm vah yazik allah sifa versin

• Dalga gecmistim senle ama anlamadin neyse

• ok anladım :D ilk baştada şühpelenmiştim zaten :D

• Zevk alman lazım aslında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sende bendensin eşim göğüslerime dokunsun acayip sinirleniyom öpmesini bile istemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...