Kızlar bir bakıın?

Bu aralar iç çamaşırımda sürekli akıntı oluyor hatta ilk günler öyle böyle bir akıntı değil aktığını resmen hissediyordum nedenini bilen var mı

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• 24 yaşına kadar gelişim devam eder. Hormon dengesi oturana kadar ara ara artış ve azalış olabilir, son derece normal bir durum

0|0
    0|0
    • Şu an 20 yaşına girdim ama hiç böyle olmamıştı

• Evet daha sıvı bir şekilde akıntı oluyor. Bu aralar istemsiz şekilde bir erkek istiyorum onunla ilgisi olabilir mi acaba? Bakireyim ve kimseyle de sevişme va olmadı ama bu aralar dediğim gibi çok istiyorum cinsel yönden olmasa bile bir sevfilim olmasını

• Düşünce ile de haz duyduğunuzda zevk suyunuz akar, yani ıslanma artar... Tek yapmanız gereken enfeksiyon riskine karşı bölgeyi her daim kuru ve hijyenik tutmak, kaliteli günlük ped ve pamuklu iç çamaşırı kullanın ve sürekli değiştirin...

Erkekler Ne Diyor 4

• Sıvı ile birlikte koku da var mı? İİki sebebi olabilir, cinsel düşünceler sarıyorsa kadınlık sıvın geliyordur ki bu normal. Diğer bir sebep de iltihaplanma olabilir, koku ile birlikte geliyorsa sıvı doktora görünmende fayda olabilir.

0|0
    0|0
  • Günlük ped kullan çamaşırında akıntı olmaz , görmeden yorum sağlıksız olur , doktora gitmen en iyisi

0|0
    0|0
  • Mast yap bosal gecer. Nilimsel bir aciklama yazmaya gerek yok. Azmissin iste acik acik

0|0
    0|0
  • İltihaplanma var.. o degilde cahillik ne iyi bisey.. herseyi biliyosun:-) :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Akintiyi tarif edebilirmisiniz yogunlugu rengi kokudu ve adet dinemizine kac vun kaldigi

0|0
    0|0
  • Sanki ay halin oluyormuş gibi bir his veriyor dimi?

0|0
    0|0
    • Evet ilk günler öyleydi ya da çişim altıma akıyor gibi ama şu an azaldı biraz

• üşütmüş olabilirsin ayaklarını sıcak tut geçmiş olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...