Kegel ile alakalı?

Yıllardır kegel yapıyorum ama son aylarda kasılmalar ağrı yapmaya başladı sebepleri ne olabilir? Evlilikte fazla kasılmalar olursa artısı eksisi nelerdir? Daha önce kegel yapmış bir erkek veya bayanla beraber oldunuz mu?

Güncellemeler:
Kegel vajinal kasların ve penis kasının güçlenmesi için yapılan egzersiz, kızlarda vajinal darlığı, erkeklerde erken boşalmayı engellemeyi sağlıyor googledan iyice araştırın nasıl yapıldığını

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• genelde kızların altına kacırma sorunları gıbı sorunları ortadan kaldırma egzersizidir o

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ağrı egzersiz sırasında mı oluyor egzersiz sonrasında mı? ne kadar süredir bu ağrı var? egzersiz dozunu ya da süresini falan artırdın mı?

0|0
    0|0
    • Evet egzersiz yapatken oluyor

• doz ve süreyle ilgili bilgi vermemişsin. egzersiz yaparken ağrı oluyorsa egzersizi keseceksin belli bir süre yapmayacaksın.

• kegel ney biri açıklasın

0|0
    0|0
  • Bakireysen gerek yok ki yapmana?

0|0
    0|1
    • tam tersi. jinekologlar genç kızlara bakire oldukları yıllarda düzenli kegel egzerisi yapmalarını salık vermektedirler.

• Evlilik öncesi neden yapıyosun ki.. kopartıcan mı:-) :-)

0|0
    0|0
    • Sadece evliler mi yapar

• Evlilikten sonra cocuk mocuk oluyo falan toplanması icin vajınanın ondan dedim.. tabi evlilik sart degil.

• tam tersi. jinekologlar genç kızlara bakire oldukları yıllarda düzenli kegel egzerisi yapmalarını salık vermektedirler.

• Kegel Ne?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Surekli yapmak iyidir ama sık yapmamani oneritim ve yaparken agir tempida yap cabuk bitsin egzersizler diye yapilanlar yanlistir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...