Erkek kardeşimin ergenliğe girdiğini nasıl anlarım?

Erkek kardeşimin ergenliğe girdiğini nasıl anlarım? Nasıl belli eder ergenliğe girdiğini ne söyleyerek veya hangi hareket, davranışlarda bulunarak... Kardeşim 14 yaşında ergenliğe girmiş midir? bu yaşta Kafasında s*ks ile ilgili şeyler var mıdır?

Güncellemeler:
Ne yapacaksın diyen arkadaşlar için onun yanında giyimime ve sözlerime dikkat etmek, onu kırmamak için böyle bir soru sordum.

0|0
3|23

En İyi Kız Görüşü

• daha fazla utanma hissi olur, bıyıkları çıkmaya başlar.. penisi kalkmaya başlamışsa olur olmaz heryerde sertleşir, mesela senin yanında sertleştiğinde utanır bunu senin farketmemen için gizlemeye çalışır.. eliyle önünü kapatır, yastık koyar vs.. odasına kilitlenir, banyoda uzun süre kalır... ve illaki bir kızla yakınlaşmayı arzu eder.. kızlarla yakınlaşamıyorsa illaki günde birkaç kez mast.. yapar.. özelikle sertleşmeleri ilk başladığında

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• onun yanında rahat davranma yanında soyunup giyinme. oturup kalkarken dikkat et. şu an döneminde. ergenliğe girip girmemesi önemli değil cinselliği kazandığı yaşta

0|0
    0|0
  • Girmis olabilir sesinden anlasilir aslinda veya her ergenlikte oldugu gibi vucudunda felan kil cikmaya basladiysa bence yavastan yaninda giyinmemeye calis s*ks dersende odasinin kapisini kitliyorsa tuvalette uzun duruyorsa veya internet gecmisine bak ara sira unutmaki yeni ergen bir erkek vucudundaki o kadar degisiklik varken asagiyla ilgilenmeye baslar ister istemez abazaligi tutar ara sira

0|0
    0|0
  • Girmiştir büyük ihtimalle arkadaşım.. kişiden kişiye değişiyor ama genelde 13 yaşımızda giriyoruz.. odasından pek çıkmayabilir, banyoda uzun kalabilir, lavaboda aynı şekilde, çok dalgınlaşabilir eğer çok dalgınlaşıp şapşallaşıyorsa ve gücü azalıyorsa solgun duruyorsa mastürübasyonu çok yapıyordur

0|0
    0|0
  • evet girmiş olabilir

0|0
    0|0
  • En dikkat çekici belirti ses değişmesidir.

0|0
    0|0
  • Sık sık duş almaya başladıysa ve bu biraz uzun sürüyorsa çoktan girmiştir ergenliğe.

0|0
    0|0
  • Girmiştir :) mutlaka vardır. İnternet ortmından her şeyi öğreniyor en ol. Ama bu konuyu konuşmayı deneme :)

0|0
    0|0
  • Napacan onu anlamadim

0|0
    0|0
  • psikolojik ortama göre değişir ergenlik dönemi...

0|0
    0|0
  • her zaman dikkat et bence girmiştir

0|0
    0|0
  • vardır tabi masturbasyona falan da baslar cok yapmasın baban falan uygun dille konussun bence

0|0
    0|0
  • tabıkı gırmıs olur seksı 12 yasında bıle ısteklı olur

0|0
    0|0
  • vardır ve girmiştir ben 5. sınıfın sonlarında girdim

0|0
    0|0
  • 14 yaşında girmiştir tabii ki, hatta kadın vücuduna ilgisinin en yüksek olduğu yaşlarda şu anda :)

0|0
    0|0
  • pipisine bak

0|0
    0|0
  • napcan hayırdır ve tabikide vardır s*ks ile sorular

0|0
    0|0
  • Girmiştir. ..

0|0
    0|0
  • Troll değilsen mesaj at anlatacağım

0|0
    0|0
  • eğer aynı odada kalıyorsanız biraz daha dikkat et. emin ol çok büyük ihtimalle ergenliğe girmiştir. ayrıca artık çocuklar 10-11 yaşında cinselliğin ne olduğunu bilir duruma geldi.

0|0
    0|0
  • Nasil giyiniyosn ayni. oda da mi kaliyisnz

0|0
    0|0
  • Ben orta okuldayken yüzeysel bir şeyler yaşıyordum kızlarla geçebilir aklından kardeşinin

0|0
    0|0
  • zaten 15-16 arasında bitiyor atı alan üsküdarı geçti :))

0|0
    0|0
  • Manyakmısın sanane bundan

0|0
    0|0
    • Güncellemeye bak.

• İyi o zaman usturuplu giyin her zaman adaplı otur kalk konuştuğum laflara dikkat et bu hem kardeşin için hem de ilerde kendin için faydalı olur

Kızlar Ne Diyor 2

• Sesi kalinlasir harketleri kendine daha ozguvenli olur tabiki odasini kilitliyorsa ya da banyoda uzun sure kaliyorsa bu mast icindir ara ara internet gecmisine bak bazen penisine bak senin kalmis oldugun hissedersin zaten senden utanmaya baslar ve bir testi var bunun banyoda oldugu zaman içeri gir sen hic utanma dislerini fircala yuzunu yika ya da baska bir sey yap seni. kovmaya calisiyorsa girmistir yok normal karsiladiysa daha girmemistir

0|0
    0|0
  • Bu merak niye kardesin merak etsde sana sorack hali yok ya hyr bndede var aynsi bn nie merk etmiyorm

0|0
    0|0
Yükleniyor...