Eşler arasında kadın cinsellikten kaçınıyor ise erkek nereye kadar sabretmeli?

Evliliğin olmazsa olmazların dan bir taneside malumunuz cinsellik.eşler arasında özellikle kadın erkeğinin aşırı bağımlısı olduğunu bildiği halde cinsellikten uzak duruyor ise‘ erkek nasıl bir ruh haline bürünür?

Ne yaptı ise ve bir fayda göremedi ise bu evlilik ne kadar ayakta kalır?

Sabırın süresi varmıdır?

Güncellemeler:
arkadaşlar elbette benimde yaşantımın belirli dönemlerinde bu tür sıkıntılar oluyor.

ama konu benmişim gibi yorum yapmayın lütfen:-)

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Yani karşıdaki erkek sonuçta eğer konuşma da bir işe yaramadıysa oturup ciddi düşünmenin vakti gelmiştir belkide

0|0
    0|0
    • aslında kararlar verilmiştir de engeller aşılamıyordur..

• Yani çocuklar konusunda elbet bir orta yol bulunur.. Başka çare kalmamışsa yapılacak birşey yok. Hayırlısı neyse o olsun

Kızlar Ne Diyor 7

• Bunun bir ihtiyaç olduğundan bahsetmeli oturup konuşmalı buna rağmen istemediğini söylüyorsa mutlu değilim ben denmeli artık

0|0
    0|0
    • ah be arkadaşım .. neler dedimde algılayacak beyin nerede?

• Yani yeni bir kişinin varlığından bahsediyordu o bayan netten bulduğunu

• eşim beni seviyor. .öyle söylüyor.

ama ben kafada bitirdim

• kötü bir şey .ben evli değilim ama ne güzel evlisiniz cinselliği sınırsız yaşasanıza .üzgünüm ama ben eşinin değişeceğini sanmıyorum .bilmiyorum ben kendi fikrimi söylüyorum ,eşimi sevsem de beni mutlu etmezse uzun süre ,üzgünüm istemem onu .cinsellik çook önemli .ya niye sevmiyorlar ki ,helal bi de .cinsellik dünyanın en güzel şeyi

0|0
    0|0
    • Algilama yetisi..

anlatmaya deger gormuyorum.

tum bunlara ragmen esimi hic aldatmadim...essekmisim..bundan sonra gunah benden gitti

• aldatma yine de bence.mutlu değilsen bitir.tabi bizim dememizle kararını vermemişsindir.ama hayat kısa bence ..

• Beraber bir uzmana giderek sorunu haletmeye çalışabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Erkekte karşılık vermeli kadının ruhundan anlamalı :-) ona süprizler yapmalı basbasa yemek yemeli romantik olmalı ardından hepsi kendiliğinden gelir erkek vardır odun gibidir sadece kendini düşünerek yapar kadın bundan zevk almaz...Önce herseyi denemelisin elinden ne geliyorsa kanka :-) buda kurtarmaz ise bilemiyorum

0|1
    0|0
    • kadında hep bana dememeli kankam.

erkekte insan. hep kadın hep kadın nereye kadar?

• Ortada cinsel birşey yaşamıyorsanız. Sadece erkek değil kadında sabreder. Erkek belki daha sabırsız olur ama kadınında canının istediği zaman gelicektir. İstersen bekle, yada küçük küçük fazla sıkboğaz etmeden cinsel oyunlar, tahrik edici şeyler yap ^^

0|0
    0|0
    • isterse beklesin, yapsın (3. tekil şahıs)

• Kendin ettin :P :D

• ne edersen kendine,edersin kendi kendine...

bir insanın kendisine yapabileceği kötülüğü bin kişi bir araya gelse yapamaz

• erkekte kadını hazırlamalı, ona sürpriz yapmalı, cok guzel, karsı koyamayacagı sozler soylemeli, hatta 5 saat once ki yasadıgın olaylar bile cinselliği etkiler, yanı al yemeye gotur, sürprizler yap dans edin, yakınlasın sonraaaa sını biliyorsun emin ol sana karsı koyamayacak

0|0
    0|0
    • eksik olsun demek üzereyim.

her yükü ben mi çekeceğim

• anladım yani cinsellik evlilikte cok onemli ki 13 sene sabretmissin , ama yine de bir iki daha sabret olmadı artık ayrılmak isterseniz ayrılırsınız...

• ehe hanimhanimcik, gozu acilmamis sigircik yavrusu, bakire meryem, mutasip evkizi, aseksuel bir varlik oldugunu seks yapmadan anlayamiyoruz. oncesinde seks iyiyken, sonrasinda kotulestiyse tavsiye verebilirim.

0|0
    0|0
    • ne gibi tavsiyeler var ? ihtiyacı olanlara söyleyelim.

• o oruç tutuyor. ramazan çıksın konusacağım. yeni adli yılda bakalım

• biraz katılıyorum sana ama seks insanın içinde olan bir şey.bazı kadınlar üzgünüm ama gerçekten seksten hoşlanmıyor .bunun karşı tarafla pek alakası yok .seksin asosyallikle alakalı olduğunu düşünmüyorum .öyle olsa asosyal erkekler de cinselliği sevmezdi ama erkeklerin hepsi sever .hormonlarla alakalı bence .deneyim .şu bu bahane kadında o şey yoksa olmaz

Erkekler Ne Diyor 4

• bikere arkadasım benim başımda olanı söyleyeyim sana. Ben eşime hadi fantazi yapalım dediğim zaman aldığım cevap " ben buyum. Kendimi değiştiremem flan fistan. e tamam kötü bişey zate yapmıcaz ama benliğinden bi çıkartamıyor kendini. Demek istediğim kendi bildiği doğrular veya kurallar neyse onları yapıyor. ben eşimi bişeye zorlayamıyorum mesela. Zorlamam çünkü kavga ederiz. Bende onu o şekilde kabullendim benim için yine sıkıntı değil. Ama bu tabi yıllar geçtikce bir sorun olmasada benim için sıkıntı oluyor.

0|0
    0|0
    • seni en iyi anlayanlar listesine beni ekleyebilirsin

• evli kadınların genelde davranış biçimi budur heralde. Sadece kendi çerçevelerinden bakarlar dünyaya. gecen günde birkaç konunun üstüne baa dediki beni aldataysun. yoook dedum aldatmayrum. ama yalan söylüyorum.

• sezarın hakkı sezara

• ben kulağına onu ne kadar çok sevdiğimi, onun eşsiz olduğunu ve hep onu istediğimi söylüyorum o sırada...

1|0
    0|0
  • Epeyce Yorulmuşsun belli.. ama iyice ölç biç olmuyorsa bir 13 sene daha beklemenin manası yok..

0|0
    0|0
  • sonra sorarlar, evli adamlar niye masturbatif aksiyonlar içinde diye.

0|0
    0|0
    • yani...

adam neden dışarıda. sanki evde karısı yok mu?

aç hayvan! görgüsüz!allah gözünü doyursun!

sürekli maruz kalırsın.. herkes kendi çektiğini bilir!

• kendi bilir, bilir.

Yükleniyor...