Vajinismus Nasıl gecerrr?

Ya allah rızası için çözüm bulamıyorum yeni evliyim bu yüzden eşimle aram açıldı lütfen ciddi bir şekilde yardimci olmanızı istiyorum

Güncellemeler:
Aşırı acı durumu ve girmeme sorunu var nasıl çözebilirimm ben ilişkiyi istiyorum kaçmiyorum ama girmiyor nasıl cozebiliriz

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• sadece ve sadece kesınlıkle ve kesınlıkle uzman yardımı ıle.. bır kadın dogum ve bır psıkolog ısbırlıgı belkıde.. GERIYE KALAN HERSEY KOCAKARI TAVSIYESIDIR.. bır an evvel tedavı olun gec degıl ayıp hıc degıl.. bu sızınde esınızınde en doğal hakkı.. sabrında bır sonu vardır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hiç birleşme yok değil mi?

0|0
    0|0
  • bu iş çok ciddi bir konu öyle bir iki tavsiyeyle olmaz hem zaten korkunun tam sebebini altta yatan psikolojiyi de bilmiyoruz ama şuraları bir oku sana çok yardımcı olacaktır ;

www.kadinlarkulubu.com/.../

0|0
    0|0
  • Panik yapma kural 1. Bunun yanında zamana ihtiyacın olduğunu unutma. İşk zamanlar ilişki kavramını şu an aklından sil. Eşin vajinayı okşasın stvilme esnadında. İyice sulanınca sen parmağını sokmayı dene. Daha sonra aynı şeyi eşine yaptır. Parmaklama esnasın iyice rahat olunca bir sonraki uygulamaya geçersin. Burada önemli olan sevişne esnesında kocanın senin güvenini kazanması. Yani onun senin canını acıtmayacağına seni inandırması gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Eşinle beraber bir psikoterapiste git buralarda bulamazsın cevabını.
    Büyük bir ihtimalle eşinden kaynaklıdır.

0|0
    0|0
  • doktora git amkkkkkkkkkkkkkkkk.

0|0
    0|0
  • Çok fazlamı acı çekiyorsun?

0|0
    0|0
  • İlişki öncesinde ıslanma oluyor mu yeterince?

0|0
    0|0
  • haydar dümen tek seansta çözüyormuş diyorlar. ama fiyat ne ister bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Acıyacak diye korkudan kasma kendini... Psikolog desteği ve jinekolog desteği alın. He çekinir alamayız diyorsan o zaman sir agda yagı sür iyicee... Kayganlaştıktan sonra girdiğini bile hissetmeyeceksin :)))

0|0
    0|0
  • Ancak doktor yardım edebilir

0|0
    0|0
  • vajinismusun tedavisi var ama doktorluk bir olay.

0|0
    0|0
  • doktora gideceksin. vajinismusun bir sürü sebebi olabilir

0|0
    0|0
  • Doktora göründünüz mü

0|0
    0|0
  • altıüstü bacaklarını açıcaksın hiç düşünme aklından çıkarmaya çalış o anı.

0|0
    0|0
  • Doktora gidin zamanla düzelir, gerekirse psikolojik telkinde alabilrsiniz, eşlerin bu konuda karşılıklı anlayışı çok önemlidir. Geçmiş olsun..,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...