Bakir/bakire olmadığınızı aileniz biliyor mu?

Arkadaşlar ailenizdekiler bakir ya da bakire olup olmadığınızı biliyorlar mı? Sordular mı?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Evlilere ya da hayatında bir kez evlenmiş olanlara sorduysan cevap çok basit;

Düğün dernek yapılır hatta aileler gurur duyarlar, altın bile takarlar kızımız cortlatacak diye. Yataklar hazırlanır, yüzler güler, ''aman bizim kız verecek bu gece'' diye oynarlar, göbek bile atarlar...

Allah her hanım kızımıza böylesini nasip etsin (amin...)

5|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• annem ananem ve teyzelerim biliyorlar..

0|0
    0|0
  • benimde biliyor bır arkdaşım satmıştı aliemi arayıp söylemiş ama ben inkar ettim bana inanmış gbi davranıyor ama inanmıyor.. yani bliyor

0|1
    0|0
    • tepkileri ne oldu?

• baban da öğrendi yani.muayeneye götürmediklerine dua et :)işin şakası bir yana iş işten geçmiş zaten bilmeseler ne olacak.birisi sormuştu kızınızın bakire olmadığını öğrenseniz ne yaparsınız diye.genelde tepkiler senin annenle babanın verdiği tepkiler gibiydi zaten

• yok baba tarafım bılmıro anne tarafım bılıyor ama ben halen öyle brısey olmadığını onlara söyluyorum var dıyemem bakire değilim diyemem.

• annem harici herkes biliyor. sanırım o da epey zamandır aslında bilmezden geliyor.

0|0
    0|0
    • 30 yaşından sonra hesap verecek değilsin dimi:)

• valla evin küçük kızı olunca işler pek öyle yürümüyor aslında da, çok şükür hesap soran bir ailem yok bu konuda:)

Erkekler Ne Diyor 10

• 29 yaşını bitiyoruz iffet gömleğini ne arkadan çekiştirilecek ortama girdik nede önden yırtmaya tenezüül ettik çok şükür.

5|1
    0|0
  • Sormadılar ama biliyorlar. Ne de olsa evliyim :)))

0|0
    0|0
  • Benim sülalem biliyor...

1|0
    1|0
  • walla hiç sormadılar... ama ne bileyim peder-ü maderimin arayıp, "soulmatesneverdie'cım, biricik oğlumuz senden dakika ve skor istiyoruz" demesini pek istemezdim. zaten aradıklarında genelde hep olmadık zamanlarda ararlar böyle birşeyi de telefonda sormaya kalksalar, "bir dakka baba, finali sizde yapcam" diyebilirim, kızgınlıkla... zaten bunu farkettiğimden beri, telefonlarımm hep sessizde...

face2face görüşmelerimizde de, sormadılar. yani açıkçası, pek si.lemiyorlar benim durumumu. arada bazen abim, "lan 30una merdiven dayadın, küf tutmasın, tetanoz aşısıyla uğraşma bu yaşta" falan diye takılır. "düzenli bakımı emin ellerde yapılmakta" deyip geçerim.

0|0
    0|0
  • ünv. yıllarımda cüzdanımda prezervativ yakaladıklarından bu yana gayet eminler, hatta yadırgamıyorlar artık...

0|0
    0|0
  • öyle bi durumum yok

0|0
    0|0
  • yazık

1|0
    0|0
  • Bana böyle bir şeyi hiç sormadılar.

0|0
    0|0
  • artık bu doğal karşılanıyor. bu işi yapmayanlar marjinal karşılanıyor :)

0|0
    2|0
  • biliye

0|0
    1|0
Yükleniyor...