Doğum kontrol hapının erken içilmesi?

Her zaman içtiğim saatten 1-2 saat erken içsem bir sorun olur mu?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aynı saatlerde içmen etkili olamsı açısından önemli. Bir kere 1 saat erken içimenden birşey olmaz ama bir sabah bir akşam içersen sorun olur.

0|0
    0|0
  • aynı saat de içmeye çalış ama çokta sorun olmaz ama sürekli geç kalma birde neden içtigin önemli ,

0|0
    0|0
    • Korunmak için

• şu var lütfen korunmak için d. k hapları almayın ya , neden dersen sonuçları iyi olmuyor sinir bozukluğu , asabiyet psk bozukluklar , kalça büyümesi sivilce akne , vs vsonun yerine süpoztuvar kullanmanızı öneririm

• Yanlışınız var. Ben de bu etkiler olmuyor. Uzun zamandır kullanıyorum. Ayrıca doğum kontrol haplarını doktorlar akne tedavisi için bile veriyor. Google'a doğum kontrol hapının faydaları yazarsan aslında çok yararlı bir şey olduğunu anlarsın.

• Ayni saatte icilmesinin vrdir bir hikmeti

0|0
    0|0
  • hap yanlış
    hap içme

0|0
    0|0
    • hormonlarını bozar
      başka yontem kullan

• Google'a yazdım çıkmadı çünkü. Hayır güzel kardeşim sadece senin yanlış bildiğini düzeltiyorum.

• o da doğru hocanın ifadesiydi

• Belki.

0|0
    0|0
  • doğum kontrolden çıkar erkenden doğurursun. kontrolsüz doğum doğum değildir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu tur haplar 24 saatte 1 icilmesi gerekir ve en fazla 1 saat oynama olabilir

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey içmez. Günde 1 adet içmeniz yeterlidir. 2 günden fazla aksatmayın yalnız koruma özelliğini yitirme tehlikesi var

0|0
    0|0
  • Ayni saate ic canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...