Erkekler neden evlenmez?

Kizligini bozdugu kizla adam hem kizligini bozuyo hemde hamile birakiyo...

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ona ben asiri karsiyim hamile birak ve ortada birak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Evlenecek olsa değer verir kızlığını bozmazdı. Kızlar bu kadar gönüllü olmasa hepsi şimdi evli olurdu. Ama kızlar hop hemen kucağa oturuveriyorlar. Erkek niye evlensin. Kızları elde etmesi çok kolay.

0|0
    0|0
  • Karerkter yok

0|0
    0|0
  • kızda hata yok mu
    neden kocasına saklamıyor
    ayrıca yapıyorsa korunsun dimi
    arkadaştan çoçuk yapılırmı

0|0
    0|0
  • o yapmıyo sen istediğine veriyon

0|0
    0|0
  • Kişiden Kişiye Farklı.

0|0
    0|0
  • Öyle bir zorunluluk mu var kız akıllı olaydı evlenmeden bedenini kullandırmasaydı

0|0
    0|0
  • Bozdurma sende

0|0
    0|0
  • niye evlensinki bekarken onunla yatan evlenince başkalarıyla yatar. allah bilir ileride evladı diye bildiği çocuk başkasının çıkar. karı milletine güven olmaz her türlü yalan dolan sizde hiç kusura bakmayın. aman bakireyim ben ama kakanı tutamıyon okadar olmuş arka tarafın. sonra ama bu benim özgürlüğüm başlarım böyle özgürlüğe ben yaparsam abaza o yaparsa özgürlük o yüzden yok kardeşim. ister ben patlatayım ister başkası patlatmış olsun patlak kız almam. ayakkabı mağazasında bile ayakkabıyı deneyip alıyosun ama hemen depoda aynısının aynı numarası var mı diye soruyosunki hiç denenmemiş olsun.

0|0
    1|0
  • Samimi müslüman değilse sende değilsen müstehaktır kabahati kendinde ara adam gibi adam bulsaydın zevkinin esiri olmasaydın evlenmeden olmaz deseydin " gelin ata binmiş ya nasip demiş" atasözünün anlamını bilseydin böyle sorular sormazdın

0|0
    0|0
  • kızın aklı nerdey di evlenmeden neden veriyor.

0|0
    0|0
  • olar korkak işte sadece zevkini düşünüyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şöyle düşün madem evlenecek neden yapıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...