Geç boşalma ve kadınların vurdum duymazlığı üzerine

Toplasın beyler size büyük bir problemimizi anlatacağım...

Bundan 2-3 hafta önce Kamil ile oturuyoruz. Dimple'ın dibinde balık olmuşuz susuz ortamda yüzüyoruz. Keyifler o derece kıyaak...

Bilenler bilir aslında kimse bilmez kamil içince duygusallaşır yerine göre. Duygusal bir öküzdür benim arkadaşım! Neyse efendim sohbet sulu kıvamda devam ederken konu nasıl oldu ise sekse geldi. Ah seks ah seks hayatımızın en önemli haltıymışsın gibi her muhabbetin içine giriyorsun vicdansız.

Baktım benim oğlan biraz tatsızlaştı konu seks olunca... Ne oldu lan dedim yine mi erken boşaldın? Yok be abi dedi o 7-8 ay önceydi şimdi daha farklı bir problem var... Neymiş dedim, geç boşalma dedi...

Ohannes adamım erken boşalma sorununu atlatmış ve geç boşalıyormuş artık... Eee dedim what the fuck iş your problem? Sen zaten hep bunu istemiyormuydun? Yok be abi bunaldım artık efor sarf etmekten tat bile alamaz oldum demesin mi? dedi... Başta sinirlendim tabi böyle ne istediğini bilmeyen adamlar beni deli ediyor... Ağzının orta yerine çarpasım var böyle.. Çarptım mı? Çarpmadım. Bende ki şiddet dilden gelir ama elden gelmez. İnandığım tek şiddet var ANAL! lakin ona da kıyamadım..

Neyse işte ah dedim deli oğlan, ah benim lanetim! Sordum soruşturdum biraz meğer sevgilisi yatakta put gibi yatıyormuş. Yani bitsede gitsek modunda. Al dedim sevgilini karşına konuş neymiş problemi öğren. Çünkü geç boşalan erkeklerin bir çoğu yatakta kendisini yanlız his eden erkeklerdir! Sen onu memnun etmeye çalışırken o kılını bile kıpırdatmıyorsa*edeceksin hocam dedim.

Ama abi biliyorsun seviyorum dedi... Seviyorum kutsal kelime canlar bir şey diyemedim öküze. Birazdan aşağıda belirteceğim naçizane tavsiyeleri mi ona da verdim.

Bakın şimdi beyler; partneriniz eğer oral seksi seviyor ise oral seksi başa değil sona saklayın. Hatununuz sizi zevkin doruklarında uçara bilecek kapasitedeyse sizin pek bir şey yapmanıza gerek kalmaz. Gerekirse gözlerinizi kapatıp hayal gücünüzü kullanın emin olun faydasını göreceksiniz ve ellerinizi kullanın beyler hatununuzun göğüsleri kaşıklarınıza değerken onun ağzının için de siz erirken mastürbasyon yapar gibi aşağıdan yukarıya doğru el hareketlerine devam edin muhteşem bir boşalma sizi bekliyor ki bu durumda hatununuz sizi memnun ettiği için daha bir havaya girecektir. ( tecrübe ile sabittir)

Ha eğer oral seksi sevmiyorsa canlar biraz acımasız olun hatunun krizi bittikten sonra geçip kenara mastürbasyon yapın. Bir süre sonra hatasını fark edecektir. Etmiyor mu? Ayrilin gitsin.

Ve siz bayanlar bu söyleyeceklerimi lütfen ciddiye alın. LÜTFEN! yatakta put gibi yatmayın sevgiliniz üstünüzde yağ yakarken en azından onu cesaretlendirecek şeyler söyleyin ( gevezelik etmeyin bu sefer ereksiyon olamama problemi başlar) Anlıyorsunuz siz benim ne demek istediğimi... Vurdum duymazlığınız burada başlıyor işte. Yatıyorsunuz aşağıda ve hiç bir şey yapmıyorsunuz! Herkes alınmasın genelleme yapmıyorum.

Her neyse sizin fikriniz ne peki bu hususta?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• adamın iliğini kuruturum be:)

0|0
    0|0
    • ve ben senin kim oldugunu biliyorum :D sunun surasinda kac tane ilik kurutan kaldi ki? sari bombam benim <3

• oyhşşş bana birşeyler oluyor;p...

• aaaayyyhhh$$$$$ :D

Kızlar Ne Diyor 3

• okudum okudum okudum o kadar neyse bilgi bilgidir ilerde evlenince kullanırım

seven erkek,gidip de özelini dier erkeğe anlatmaz.adam olsun.

1|1
    0|1
  • ayyy benn böyle bi diyologu önceden hatırlıyo gibiyim ya :D ayrıca milletin özelini gelip burda anlatman çok yanlış cıxx

0|0
    0|0
  • Sorun ne dostum? Sen de mi şikayetçisin yoksa?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah kimseye yatakta put gibi yatan kadın vermesin. Kamil'e çok acıdım hafız.

Şimdi oral seks sevmeyen kadın da put gibi yatmasın * çay koysun. O ne öyle seks mi olur.

Neyse bak ana fikri anladım ben, sevişmek yağ yaktırıyor. O zaman ilaç niyetine sevişelim :)

0|1
    0|0
    • yag problemin var gibi hafiz receteni yaziyorum dr olarak.. gunde 2 posta minimal!

• çok sıcak çoook.. baharda da süremedik.. şimdi ise göbek aldı başını gidiyor. Sonra kış gelecek. En iyisi ben evleneyim :))

• ehehehe evlilik daha beter kilo yapiyor moruk dikkat et pirince giderken bulgurdan olma..

link

al sarki dinle.

• son paragraf çok önemli... yatakta tatsız renksiz kadına ne diyorum biliyonuzmu? Duvar... duvarla sevisiyomussun gibi. Duvarmı z.kiyoz hemşerim :)

0|1
    0|0
    • ki duvarin bile kendi capinda bir seksiligi olur tas gibi en azindan :P

• erken boşalırım da bu yazıyı okumam ben

0|0
    0|0
  • kopyala yapıştır çıktı mertlik bozuldu :(

0|0
    0|0
    • puahahahaha soru gecmisime bak bu hesabin ve dr_yalan hesabinin sence kopyala yapistir mi karar ver ahahahaha :D

• oyle kariyila ilişkiye girecegime elimle girerim daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...