Bu hareketlerin anlamları nedir ki beyler siz bilirsiniz

sevgilimle kafede oturuyoruz, daha önce herhangi bir şeilde cinsellik yaşamamışız falan.. o sürekli bana doğru eğik şekilde bir şeyler anlatıyor, gözleriyle süzüyor konumunda. derken dişlerini göstererek ağzı ile ısırır gibi bir hareket vardır ya, genelde parodilerde erkekler yapar, ondan yaptı ama tamamen bilinçsizce. bu hareket beni istediği anlamına mı gelir?

bir de eli ile sürekli pantolununun ön tarafını çekiyordu sanki apış arasına kaçmış gibi, tepki gösterdim napıyorsun diye, özür dilerim kaşınıyor dedi, aslında ereksiyon olmuş pipisinin arasına girmiş çamaşırını mı düzeltiyordu?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• çok enteresan bir isteme dili varmış erkek arkadaşının

bu işler önce öpüşmeyle başlar sonra konuşurken konu cinselliğe getirilir bayana cinsellikle ilgili istekleri laf arasında sorulur olumlu sinyal varsa öpüştükten sonra el yavaş yavaş belden aşagıya kayar popo vajina o ara ele ne geldiyse hatunda tepki yoksa devamı yatakta biter zaten

0|0
    0|0
    • kafedeyiz

• benim saydıklarım hemen bir anda yapılacak şeyler değil zamana yayılarak yavas yavas yerine göre

Erkekler Ne Diyor 10

• bir kere erkeklerin penisinin arası diye birşey yoktur bunu sanırım bilmiyorsun... ikincisi erkek arkadaşın pek iyi şeyler düşünmüyor sana karşı sanıyorum, üçüncüsü ise bu kadar masum olma...

0|0
    0|0
    • yaa aga bu hesaplar fake bayan hesabı açıp milleti yiyorlar

• neyse çok fazla konuyu uzatmaya gerek yok... ben sorunu okuduğum zaman gerçekten çok masumca bir soru olduğunu düşünmüştüm, yanılmışım, sana aşk hayatında da normal hayatında da mutluluklar dilerim, hayat hep senin yüzüne hep gülsün...

• bilmukabele

• :))evet malzemeyi düzeltiyordur anlama diye aman dikkat:))

0|0
    0|0
  • hhahahahhahaha harikaaa bir yorum...

0|0
    0|0
  • Sevgilin zeki adammış, hem seni istediğini belli ediyor hem de buna çaktırmadan yapıyor.

0|0
    0|0
  • istiyo işte versene

0|0
    0|0
  • pipisi boşalmış bence . kaşınıyor diyip özür dilenir mi ya :)

0|0
    0|0
  • pipisini mi düzeltiyordu demiş ya nihahahaho :D

0|0
    0|0
  • Teşhis doğru.

0|0
    0|0
  • Haaaaaahahahhaha taktığın seye bak o çoçuk senın elıne dokununca bıle ereksıyon olur:)

0|0
    0|0
  • çocuk haklı bence ama anlamlar karışmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne düşündü kim bilir

1|0
    0|0
  • ayy yazıkk çocuğu ne hale getirmişisn yaa vicdansız

1|3
    0|0
  • Orada yemiş bitirmiş içinden seni , ne fanteziler kurmuştur o sırada peh peh :) sonra bir bakmış ki hepsi hayal :)

1|0
    0|0
  • wuhuhuuu yani neler geçmiştir aklından neler :D

1|0
    0|0
  • vay manyak vay:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...