Cinsel içerikli rüya gördükten sonra iç çamaşırı sorunu olan var mı?

Ben o iç çamaşırını poşete koyup dışarda en uzak çöp bidonuna atıyorum evdekiler görmesin diye ama ata ata azaldılar. siz ne yapıyorsunuz çözüm nedir

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hahaha ergenlikte olur öyle şeyler veya gençlikte diyim, valla bizde 1 büyük çamaşır sepeti var renklileri ona atarız diğer iç çamaşırıdır filan makinenin içine atarız ondan sorun yaşamadım. Ergenlikte birkaç kez başıma geldi ama sorun yaşamadım çamaşır yıkama sistemimizden dolayı :) Utanılıcak birşeyi de yok kardeş normal ve gayet insanı bir olaydır. Bu arada bu duruma argoda kamyonu devirmek denir ;)

0|1
    0|0
    • 21 yaşındayım birkaç yıldır yoktu bitti dedim ama yine başladı bu arada cidden yeni öğrendim onu teşekkürler :D

• Evet bilgiliyim bu konuda ailem sağlıkçı küçüklükten öğrendim kitapları gizlice karıştırarak :). haftada 1 fix fazlası asla yok o yüzden oldu sanırsam böyle teşekkürler abi tekrar :)

• Rica ederim, önemli değil kardeşim.

Kızlar Ne Diyor 1

• ERGENMİSİN SEN

0|0
    0|0
    • 21 neden bağırıyorsun kardeşim son derece ciddi sordum ailemden utanıyorum napıcam diye :(.

• bunda utanılacak bişey yokki neden utanıyorsun. ayrıcana bağırmıyorum.

Erkekler Ne Diyor 1

• Arada, don al kendine , azalmamis olur.. bu derece de zirt pirt olmamasi icin ya kendine bir kadin bul ya da arada mast yap..

0|1
    0|0
Yükleniyor...