Vajina dudaklarimin hemen ic kismi kizarmis durumda?

18 yasindayim. Surekli akinti oluyor. Ozele gittim kultur yaptilar.. doktor hassassin agda yapmicaksin dedi. Lazer epilasyon yaptiriyorum yine kizarik ve akintim vaar. :(
kaşınti olmuyor
Ama akinti kotu kokmuyor sadece akinti yani renksiz beyaz gibi birsy
bu durumdan nasil krtulabilirim hergun 4-5 tane ic camasiri degistirmekten biktim

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Pamuklu iç çamaşırları kullan, herhangi bir bakteriyel veya mantar enfeksiyonu yoksa 7-10 gün süreyle hergün düzenli şekilde serum fizyolojik (eczaneden alabilirsin) ile içten Dışa doğru pamuk ile temizlersen bir süre sonra akıntı kesilecektir. Yalnız dikkat et akıntı pis kokulu ve rengi kırmızı-siyaha kaçarsa bir Jinekoloğa görün. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Ama bakireyim bir sknti olurmu?

• Peki tsk ederim.
      konuyla alakasiz ama birsey sormak istiyorum.
      antidepresan ilaclar hakkinda ne dusunuyorsun?
      Sende hastayi iyilestiriyormu yoksa dahami kotu yapiyor

• Hastalığı'n boyutuna bağlı ama antidepresanlar bloke edici ilaçlardır. Bir grup haricinde bağımlılık yapmaz geçici tedavi yapar yani tıpkı sarhoşluk gibi beyindeki reseptörleri bloke edici olduklarından uzun Süreli kullanımlarda IQ ve EQ puanlarının azalmasına neden olurlar. Ileri Düzey bir Hastalığı'n yoksa sedatifler işe yarayabilir

Erkekler Ne Diyor 5

• Özel hastaneye gittin buradaki adamlardan mı medet umuyorsun. Git doktoruna sor. Burada herkes prof, kimse bilmiyorum demez sana...

0|0
    0|0
  • valla o yaşlarda akıntının olması normal blue cagı sonucta + epilasyon yaptırdıgın ıcın kızarıyo zaten

0|0
    0|0
  • enfeksiyon kapmış olabilirsin

0|0
    0|0
  • Vajinanın kendisini dış etmenlere ve enfeksşyon riskine karşı koruma amaçlı salgıladığı olağan günlük akıntısı vardır zaten bu son derece normal bir durum... Cildiniz hassas olduğu için tahriş olabilir.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum bir turlu gecmiyor

• Tabikide oyle ama sirf bu yuzden sıkıldim kendimden.
      neyse tesekkur ederim

• Kendinle barışık ol ve akışına bırak... Iyi bak kendine...

• Kültür sonucun nedir?

0|0
    0|0
    • Temiz cikti
      sadece cok hassasmis dar kiyafetler giymeyecekmisim

Kızlar Ne Diyor 1

• Günlük Pet kullan?

0|0
    0|0
Yükleniyor...