Boğa burcu erkeğinin ilgisi nasıl çekilir?

Aynı okulda okuduğum birini facebooktan ekledim. Konuşuyoruz iyi de gidiyor. Ama burcu boğaymış hayatımda ilk kez bu burca mensup birinden hoşlanıyorum.

İlgisini nasıl çekebilirim?

0|0
77

En İyi Erkek Görüşü

• Yemek yapmayı öğren

Çıktığında ona sadık kalacağından emin olmasını sağla

Sorduğun sorunun cevabını bazen günler sonra verebilir hemen bekleme

Görünüşüne önem ver seni çekici bulmasını sağla

Asla yalan söyleme dürüst ol

Ona destek ol,sorunları olduğunda fazla sıkma sadece yanında olduğunu hissettir

Dişiliğini asla geri plana atma boğa erkeğinin cinselliği çok güçlüdür

Parasını harcarken iki kere düşün

Sakin ve dingin bir ortamı severler,Disko disko partizani deme:)

Yeterlidir umarım:)

0|0
    0|0
    • Ben buradaki tarife aynen uyuyorum abartısız.Ve aşık oluyorum galiba.:) Güzel de yemek yaparım.

• O zaman çocuk senindir:) Allah kaza bela vermesin:)))

• Amin amin.:))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Yemeklerden bahset bogalara. Ama boga erkegi tartışarak anlaşan bir tiptir. sürekli tartış ama anlaş bir noktaya var. Ayrıca bogalar iyilerdir. Fakat erkekleri bazen cekimser bazen 2 yüzlü olabiliyor. dikkat

0|0
    0|0
    • hımm bende başak burcuyum onu anlamam zor olmaz ama.Çok konuşuyorum ve o sessiz gibi.:/

• akşama öğrenirim hatta yemeklerden açayım konuyu ben.Biraz işgüzarlık olacak ama..

• evet öyle yap bakalım

• bende boğa burcuyum ve eğer iligisi çekersen seni brakmaz emin ol çok trip atma biyere kadar dayanır sadece çok inatcıdır yemeği sever ama bu çokda önemli değil önemli olan kendini yakın tut ona bağlanmasını sağla bu çabuk olucaktır fazla yorulmazsın :)

0|0
    0|0
  • Burçlara göre değil etkileyici olmana göre kişi etkilenir, ilgisini çekersin. Onun özelliklerini ortak özellikleriniz haline getir. En azından sürekli ilgilen onunla, anlayacaktır.

0|0
    0|0
    • Agresif misir peki.Öyleyse anlaşamam hiç.

• teşekkürler..:)

• Rica ederim iyi cevaptı bu :))

• ben bir boğa burcu olarak şunu söyliyebilirim...cinsellik ön plandadır,yemek diyenlere aldanma,ama hayatı güzel yaşamayı veyaşatmayı sever...seksi ol ve sıradışı ol cinsellikte...rutini sevmez boğa hayat doludur ve hayat adamıdır..ama maalesef tutku ve inatçılıkvar bizde ...:)))

0|0
    0|0
  • ona içten mesajlar gönder çeker zaten ilgisini

0|0
    0|0
  • İyi yemek yapıyor olman gerekli bildiğim kadarı ile... Boğalar yemeyi sever :)

0|0
    0|0
    • Yemekten iyi anlarım da şunu bilmem gerekiyor et yemeği mi? Umarım sebzedir, ne olur sebze falan olsun.:))

• Et dediğin de kıymalı falan da olur :) Tavuk, balık ve saire de var hem. 100 Gr kıyma onu mutlu edecekse, değer bence :)

• Evet haklısın belki et de pişirebilirm zamanla.:)

Kızlar Ne Diyor 7

• bogalar demek yemek demektır... Bol bol bır yerlere yemege gıdın.

0|0
    0|0
  • boğa burcu erkegı kesınlıkle kültürlü oturmayı kalkmayı bılen yerıne gore davranan cok bakımlı çok farklı kızlardan hoslanır eger hayatında hep aynı tarz kısıler olduysa o tarzdan farklı kısıye gıder aşık olur.aşık oldugunda afallar hatta bu nedenle soguk davranabılır.ılgısını cekmek ıçın boş konusma yeter

0|0
    0|0
    • Peki sağol.:)

O zaman aradığı kişi olabilirim ama çok aşırı konuşurum..Susmayı öğrenmem lazım.

Her ortamda konuşmam mekana göre şekil alırım ama ona öyle bir giriş yaptım ki ödevi varmış diyemeden vurdum geçtim.:S

• etkılersın kesınlıkle sonucu beklıyorum:)

• boğa burcu olarak kendimle gurur duydum...:)))

• Burçlara göre bunu belirlemek ne kadar akıl karı ki? Belki burcunun özelliklerini taşımıyor? Asdsafaf :) Canım sen kendin ol sadece böyle çok daha güzelsin :)

0|0
    0|0
    • Burçların kişiliği etkilediğini düşünüyorum bu soruyu o yüzden sordum.Değişmek gibi bir niyetim yok sadece hoşlanıp hoşlanmadığı şeylere dikkat ederim gibi bir niyetim var.

İstediğim kişiyi etkileyebilirim ama burcum başak hayat benim için deyatlardan ibaret.

Bu arada ben kerevize bayılırım.

Yorumun için teşekkürler.:)

• Benim de başak canım, boğa burcuyla 3 yıl beraber oldum sonra attığı kazıkların üstüne oturtmaya kalksam kendisinin boyunun yetmeyeceğini gördüm. Temkinli ol derim madem burca bu kadar dikkat ediyorsun.

• teşekkür ederim canım.:)

• 0|0
    0|0
  • bence kırmızı don giydiğini söyle etkilenmezse üyeliğimi kapatacağım

2|0
    0|0
    • :) Beni aşar, biraz utangaç mesafeli biriyim.

• ilgini belli edebilirsin

0|0
    0|0
  • kırmızı pelerin gösterilerek.

veya,

link

0|0
    0|0
Yükleniyor...