Bakireliğimi bozdum bakmaya korkuyorum?

Yanlışlıkla oldu kan geldi acı hiss etmedim hiç kanı görünce fark ettim, annem hiç kızmazda üzülmesin şimdi ne yapıcam ben?

Güncellemeler:
Arkadaslar anneme soyledim. Annem cok guldu. Olur boyle seyler dedi. Adet oncesi bazen oluyormus.

0|0
2|17

En İyi Kız Görüşü

• bişeyin yok sakin ol tahriş olmuş bakirelik bozulması öyle kolay değil bir reaksiyon hissedeksin sakın bişey sokma yeter önemli olan o ve lütfen kendini koru beynini deldirme kücücksün daha tertemiz bedenin olmasını ilerde daha cok isteyeceksin...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Hayırlı olsun, yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
  • anne yanlışlıkla ayarını bozdum dersin bişi olmaz.

0|0
    0|0
  • hep aynı yalanlar , yetkili servise git

0|1
    0|0
  • Bak :s doktora git?

0|0
    0|0
  • Bu yalanlara inanan kaç saf kaldi.

0|0
    0|0
  • bence annene söylemen lazımdı ilerde sıkıntı olabilir.

0|0
    0|0
  • at foto bakarim ben

0|0
    0|1
  • bozulsa da birşey olmaz. seni seven adam bunu önemsemez.

1|0
    0|0
    • Haklısın. Annem bile neden bu kadar abartıyorsun dedi. Annem diyor ki, başka hastalığın filan olunca doktora filan gidelim diyorum gitmiyorsun.( Ben hastaneleri sevmemde onun için.) ama 1 damla kan geldi diye korkup hemen doktora gidelim diyorsun. ... Anneme söyledim ne kadar doktora gidelim saçmalama dedi. :D

• iyi tamam :) zaten oradan 2-3 kişi hariç böyle biri çıkmaz sanmam onlarda olamaz. büyük sürpriz olurdu. olgun düşünen biri yokki.
      kızlardan biri x (erkek) söyle böyle ama senden elektrik alamadım dedi. dediğim gibi sessiz sakin biriyim ne ara tanıdıysa sinirlerimi bozdu. sevgilisinden ayrılmış nefretini kusmak için beni buldu sonra öteki gün bakınır durur, en son gelip özür diler. bu aralar aşırı tepkileri olabilirmiş kötü biri değilmiş öyle söyledi. (-insanlar zaten kafası hoşken asıl düşüncelerini söylemez miydi?). bende onu tanımadığımı ve iyi ya da kötü olduğunu bilemediğimi söyledim. 2 aydır aynı sınıftaymışız arkadaşmışız.
      en sevmediğim tipler bir önyargılı olanlar birde söylediği sözden dönenlerdir.
      valla sırf bu yüzden istemiyorum kimseyi ya sırf başkalarının saçma sapan işlerine bulaşmamak için ama onlar gelip beni buluyor.

• birde son zamanlarda biraz gruplaşma var. hiçbiriyle göz temasına girmemek için genelde kafamı koyup uyurum ya da kitabın sayfalarını karalarım. arada birtek ona bakarım. o da pek yanaşmaz onlara. bana hiç arkadaşın yok mu diye sordu ve utangaç olduğumu söyledi bugün:/ aslında değilim bence sadece sakin, yalnız kalmak isteyen biriyim günlüğüm. ben artık sadece onun bana acıdığını ve arkadaş olmak istediğini düşünüyorum. zaten ben arkadaşın olurum senin dedi bencede böyle daha iyidir. yan tarafta apaçi gibim tipler var birde o türden erkekleri hiç sevmediğini söyledi. kız bir ışığı yakıp bir söndürüyor. arkadaş mı olmak istiyor hoşlanıyormu belli değil. neysen günlük senide sıktım artık. buraya çok şey yazdım ama napim canım sıkılıyor.

• tahriş olmuştur ya hassas orası zar yırtılsa var ya acıdan yerinde duramazsın bir süre. zaten streç film gibi ince bişey değil öyle hemen dokunduğun gibi yırtılıp gitmiyor

1|0
    0|0
  • bir yerini kesmis olmayasin sen. Biz 2 saatte zor bozduk hatunu. oyle kolay olmaz.

0|0
    0|0
  • eminmisin ki

0|0
    0|0
  • Annene söyle bence..
    Daha sonraları başın ağrıyabilir bukonuda..

0|0
    0|0
  • kontrol et kendin

0|0
    0|0
  • Kızların bitmeyen yalanları offf

0|0
    0|0
    • Lütfen

• Ne lütfeni yaa

• detayı sonradan yazarsan böyle yanlış anlaşılır tabi

• vajinana yanlışlıkla mı bişey soktun yani

0|0
    0|0
    • Sokduğumu görmedim. Sadece tüy aldım geldim baktım kanıyor, acı hiss ederdim sokmuş olsam

• bakireliğin bozulurken acı hissedersin ama vajinanlı kapatan etten duvar olan zarı bozuyorsun çünkü
      acısı olmaması imkansız
      sen sanırım vajinanı tahriş etmişsin o akan kan kızlık zarından gelmiyor yani

• Bakmaya korkuyorum. Bir az korkum geçsin bakıcam

• Kime verdin doğruyu söyle

0|0
    0|0
    • Lütfen morelim çok bozuk

• Niye iyi değilsin güven bana duruyor zarın regl dir o regl rahatla.

• İnşallah öyledir. Çok teşekkür ederim :)

• ne soktun orana cabuk soyle.

0|0
    0|0
    • Bir şey sokmatım. Sadece tüyleri alıyordum sokduğumu görmedim.

• tamm

Kızlar Ne Diyor 1

• Annene söylemen gerek.

0|0
    0|0
    • Hayır belki adet oldum yarın bakarım şimdi korkuyorum balmağa

• 1 şey soksam az da olsa avırdı diçi?

• Ne ne ne?

Yükleniyor...