Sevgilime kıyamıyorum

Arkadaşlar sevgilime kıyamıyorum onu öpemiyorum bile beni öpmek istiyor onu öperken hemen boşalıyorum dokunsam biraz sonra boşalıyorum acaba bu sorun mu erken boşalma filan mı yardımlarınızı bekliyorum bu arada bir sürü kişiyle seviştim hiçbirinde böle olmadı.

Güncellemeler:
çok heyecanlanıyorum kalbim durucak gibi oluyor onu öperken çok güzel bir kız

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Delikanlılık mı bu başka karılarla seviş seviyorum de hadi aslanım hadiii

3|1
    0|0
    • sorunu çözmek için tedavi amaçlı yani

• olmuyor ki sana ne diyorum dokunsam boşalıyorum o derece

• sen de abazalık var o zaman kız güzelmiş ya dayanamadığından sen boşala boşala seviş oral yaptır düzelmesi gerek..

Kızlar Ne Diyor 8

• Heyecanlanıyorsundur oda erken boşalmanı tetikliyor

0|0
    0|0
  • çok ayıp ya neden aldatıyosun o kızda ben çok güzelim beni asla aldatmıyo falan diyosa bi bilse ne hayal kırıklıgı yasar ha:(

0|0
    0|1
    • bu sorun düzelsin söz veriyorum onu hiçbir zaman aldatmıycam

• doğru söylüyorsun bir daha başka kızlar yok heyecanımı yenip hayatıma devam edicem

• yani en iisi:>)

• Zor iş erkek olmak.

0|0
    0|0
  • çok sevdiğin için olabilir

0|0
    0|0
    • ona sırılsıklam aşığım

• çok imrendim darısı başıma

• çok seviyosundur..darısı bizimkilerin başına daha hiç öpmeye kıyamayan çıkmadı

0|0
    0|0
    • çok seviyorum doğru sevgilimde beni çok sevdiği için terk etmedi sevmeseydi çoktan terk etmişti işe yaramayan erkeği kim ne yapsın

• Çok aşıksın ona duygular yoğun olduğundan böyle oluyordur

0|1
    0|0
    • kızla çıkarken mi seviştin bisürü kişiyle yuh cevabımı geri alıyorum

• gerçekten çok pişmanım keşke burada soru sorsaydım ve ona göre davransaydım onu çok seviyorum nolur böyle şeyler deme

• Bırak ya aşkın adını da batırdınız

• Utanmadan birde bunu söylüyorsun öyle mi? Kızın fiziğini görünce tabi apışıp kalırsın öyle . Marifetmiş gibi anlatmanız yok mu birde .

0|0
    0|0
    • aynı dediğin gibi oluyor fiziği çok güzel ona bakmak bile boşaltıyor beni bunu nasıl önlerim

• ayıp ya bi sürü kişiyle seviştim diyosun sevgilin varken

0|0
    0|0
    • tedavi amaçlı sorunu çözmek için

• ne yapmam lazımsa yapmaya hazırım söyle hemen yapayım

• bilemiyorum ama heyecanını bastır biraz

Erkekler Ne Diyor 10

• kıyamıyormuş..bu lafı oldum olası anlamamışımdır..öpmek boyna kılıç vurma gibi birşey mi?

yada kötü birşey mi ki kıyılmama olarak tarif ediliyor.

1|0
    0|0
  • dostum senin durumun amerikan pastası nadya olayına dönmüş... umarım atlatırsın sana yardımcı olabilecek bir kaç fikir vereyim...

sevgiline dokunmadan elleşmeden öpüşmeden falan uzunca bi müddet dur kız bu süre zarfı içerisinde çıplak bir şekilde aranızda biraz mesafe kalacak şekilde dursun... sabret gözün bedenin ruhun onun normal bi kadın olduğuna alışsın biraz daha sıradanlaşsın benliğinde...

işe yararsa bana ulaş bir kaç bir şey daha anlatayım

0|0
    0|0
    • neyse ki beni anlayan birileri çıktı bu dediklerini deniycem umarım işe yarar

• tamam artık öyle şeyler yapmak yok

• doğru yoldasın şampiyon :)

ha bu mevzuyu da kafana çok fazla takıp stress yapma daha kötü olursun... rahat ol yaaa kök var ki sürgün veriyor senin kuyular artezyen gibiymiş işte :)

• Arkadaşım aşk böyle birsey vücudun sevgiline karşı savunmasız kalıyor artık kontrolu kaybedıyorsun. ama korkma bu hastalık değil ileriki anlarınıza bırakın herşey düzelecek korkma:) sadece birbirinizi anlayın ve kontrolu yakalyaın

0|0
    0|0
  • Hacı Şanzımana bir baktır.

0|0
    0|0
  • kemal sunalın filmine dönmüş seninkide dokununca boşalıormus. daha neler. :D

0|0
    0|0
    • o kadarda değil mesela soyunurken filan öpüşürken boşalıyorum yani işe başlamadan iş bitmiş oluyor

• dediğim gibi yap sevişme. yarı cıplak mesela yatın. sarıl arada öp . sakin bi şekilde. konus. farklı şeyler. cinsellik değil ama

• tamam bu dediklerini uyguluycam inşallah bu durumdan kurtulurum.

• sanırım kız arkadaşın adriana limadan daha bile güzel

0|0
    0|0
    • evet çok güzel fotoğrafını koyucaktım ama link ekleyemiyorum puanım yetmiyor

• evet çok şanslıyım teşekkür ederim onunla evlenmek istiyorum şu sorun düzelsin evlenme teklif etmeyi düşünüyorum

• hayırlısı olsun inşallah

• sen asiksin arkadasss:)

0|0
    0|0
    • evet çok aşığım ama böyle bir sorunumuz var bu yüzden öpüşemiyoruz bile

• şap yala şap

0|0
    0|0
  • Bizene arkadaş..

0|0
    0|0
  • nasıl oluyor la o öpünce bosalmak 25 yıllık abazayım böyle bişey görmedim