Bekaret bozulmadan hamile kalınır mı

selammm kızlarr sorunum erkek arkadaşımla sevişirken fazla yakınlaştık galiba ikimizin üzerindede bişey yok tu nasıl oldu anlayamadım birden vajinamin üstüne boşaldı yattığım yerde vajinammdan sıcak bi şivi hissettim ilk ne olduğunun anlayamdim sonraa 1-2 dk içinde hemen banyoya gidip yıkadim çok endişeliyimmm acaba hamile kalmış olabilirmiyimm?

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• kalmassın ama yakında bekaretin gidecek bilesin. tabi bukadar şeyi yaşayan bir kızın bekareti bukadar önemsemesi garip. herşey mubah ama bakire kalmak şartıyla öylemi.

0|1
    0|0
  • Nasıl bir fantazi nasıl bir mantıktır sizinki ya. Hayırlı olsun çocuğunuz allah analı babalı büyütsün.

0|0
    0|0
  • ah hanım kızım bu kadar cehalet niye bu yüzyılda . spermler canlı hücerlerdir . cok hızlı hareket eden . ve birde waşşş hina diyorsun üstüne hemde . buradan içeri rahtlıkla dagkomandası gibi sızarlar biliyorsınızki haym üzerinde deliklerden sürünerek gecerek birde sizde o an cok şehvetli iseniz 2 adet ortası ise sizdede herşey normal ise . hiç şansınız yok bebek bekleyin . egerki oğlan olursa adını üsttan kız olursa adını altan da koyabilirisniz .

0|0
    0|0
    • reglde ıkı hafta sonra oldu

• geçmiş olsun hem bekaret gitti hem namusun şimdi postayı koyucak sana sende acaba kim beni böyle kabul eder diyip evde kalıcaksın...

0|0
    0|1
    • benım ısteğim dısındaaa oldu

• olay anında ordamıydın ?

• gerçekler...

• beeen kalınabildiğini duymuştum ;)))

0|0
    0|0
    • örnek varmı pekı

• birebir tanıdığım birinin başına gelmedi ;) lakin temizlediysen bence endişen yersiz ;) ama için rahat edicekse ve olayın üstünden çok geçmediyse after sex hapı kullan ;))

• bekaret bozulmadan kalınabilir. bazı kadınların kızlık zarı doğumda bozulur. ama senin ki farklı vajinanın üstüne boşalmayla hamile kalınma riski çok az.

0|0
    0|0
    • zaten ılk defa öyle bişey oldu

• çok ince bişeyle enjektör vb.. içeri boşaltman lazım.da ne gerek var ki böyle fantazilere.kızlığımı çocuğum bozsun mantığımı ne?saçma

0|0
    0|0
  • hamile kalma riskin var tabi ki spermler kızlık zarının içindende geeçbilicek küçüklükte zayıf bir ihtimal her sex eşittir çocuk deemk değildir ama 2 hafta kadar bekleyip sonra eczaneden bir test al yap ...

0|0
    0|0
  • kızlık zarının görevi ne sence ? milyonda bir ihtimal olur

0|0
    0|0
  • kalına bilir

0|0
    0|0
  • işte örnek bazıları hayatları kararmadan akıllanmıyor...

0|0
    1|0
    • henuz kararmış değil hayatım

• Tıbben mümkün fakat aşırı derecede küçük bir ihtimal. Özeliikle bakireysen bu ihtimal daha da düşük olur. Dünyada bunun örneğinin olduğunu pek sanmıyorum. Ama teoride mümkün

0|0
    0|0
  • Olma ihtimali var bence eğer spermler içeriye kadar girebilirse hamile kalabilirsin.. 10 gün oldu diyorsun eczaneden test alıp yap.. Eğer hamile değilsen değilsen paçayı yırttın ama eğer hamileysen adını Furkan koyarsın ;)

0|0
    0|0
  • bekleyip..görücez?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bekaretle hamileliliğin alakası yok kalınır

0|0
    0|0
  • Valla bunu yapmaya korkmuyosun hamile kalır mıyım die korkuyosun. Hamile kalmasan ne değişcek Allah akıl fikir versin.

0|0
    0|0
  • ihtimal var:))

0|0
    0|0
  • regl olduysan sonrasında takma kafana. Çok endişeliysen git hamilelik testi al.

0|0
    0|0
  • olabilir..

0|0
    0|0
  • hamile kalmayı bu kadar kolay zannetmeyin yahu, vajina üstüene bosalan sperm sn içinde ölür, yani onlar kayıp içeri girse bile ölmüşlerdir zaten...

0|0
    0|0
  • 72 saat geçmemşse ilaç kulln ertesi gün mymş neymş. en azneden bi korma yani.

0|0
    0|0
    • 10 gün oldu

• erkekler çok olumsuz aşağılayıcı yorumlar yazmış hem korktum hemde kendımı kötü hıssettım oysa zevk ıcın değil ben çok sevdım halada sevıyorum

• evet fark ettm burda cddi bişey soruluo sonçta. benmde başma geldi aynı şey bişey olmadı yani hamle filan değilim. sonçta bi anlk oluo fark edemiosun çok anlayşszlr.

• Kalınır. Hemde çok pis kalınır. :)

0|0
    0|0
  • Elbette kalınabilir. gerçekten bilmiyormusunuz bunu

0|0
    0|0
  • Uğraşıp hamile kalamayanlar var dışına orgasm olsa hiç olmaz. Sperm dediğin vücut sıcaklığında ölür 30 saniye içerisindede ölür. O yüzden erkeklerin penisi vücudun dışarısındaymış ve o yüzden fışkırarark birbirlerinin üstünden kayarak giderlermiş (Sağlık dersi sağolsun) Yani hamile kalma ihtimali pek yok gibi ^^

0|0
    0|0
    • sperm vajina içinde 2 gün yaşıybilri.

• 30 Saniye içinde vücut sıcaklığında ölür Yumurta içinde demiyorum!

Yükleniyor...