Gusül abdesti ile?

Normalde gusülde hiç bir şekilde su değmeyen yerin olmaması gerekiyor ama ben bugün abdest aldıktan sonra hafif bir oje kalmış tırnağımda onu fark ettim bişey olur muu ://

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• evet tekrar al lütfen çok ta gezinme iyiolmaz gusülüneden aldın ama normal sevap içinmi ilşki var mı

0|0
    0|0
    • Regl sonrası

• Bilmeden olmul bişey kimse tövbe et filan demiyor neden beni korkutuyorsunuz

• korkutmuyorum tövbe et derken allaha arz edeceksin yanlışlıklaoldugu için kimse beni ilgilendirmez eskiden alimler günde 70 defa tövbe edermiş en küçük şeyde bile tövbe etmek alllaha yakın olmak demek allah seni senden daha iyi bilen anne babandan daha merhametli şah damarından daha yakın.

Erkekler Ne Diyor 12

• ojeden önce abdestli isen bir şey olmaz. yani ojeyi cünüpken sürmedinse bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Tekrar almalısın... oje su geçirmediği için.. hem herşeyin garantisi iyidir şüphede kalma çıkar asetonla sonra abdest al yeniden..

0|0
    0|0
  • Gusul konusundada hersey gibi onemli olan once niyettir sen niyet edip gusul aymaya karar vermissin gusulun kabul olmasa bile niyetinle kabul sayilabiliyor hic almamaktan iyi gibi birseydir bu ama yinede duzgun tm anlami ile yeniden almakta fayda var

0|0
    0|0
  • Tekrar almalısın olmaz.

0|0
    0|0
  • Önemli olan niyettir ya için rahat olsun duşunu almışsın ne güzel sen bakma tekrar alman gereken diyenlere gerek yok

0|0
    0|1
  • tekrar alman gerekiyor ojenin kaldığı için orası kuru kalmış sayılıyor artık dikkat edersin bir daha

0|0
    0|0
  • fark ettiysen tekrar alman lazım

0|0
    0|0
  • Olmamış

0|0
    0|0
  • Cenabetsin şu an, kusura bakma bizimle diilsin

0|0
    0|0
  • olabilir takrar al bance