Arkadaslar bıldıgınız ıyı korunma hapı var mı?

prezarvatıf harıc bıldıgınız ıyı bı korunma yolu hapı falan var mı bıde ertesı gun haplarının zararı var mı

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ertesi gün hapı korunma yöntemi değil zaten. Yan etkileri var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• süpoztuvarlar var vajina içi her ilişki önce konulur ve ilişkiden sonra iyice yıkanır , hapların zararı var tabiki kaça büyümesi göbek büyümesi vajinal agrılar akne vsbunlar gibi

0|0
    0|0
  • prezervatif kullanın...

0|0
    0|0
  • Ella kullan.

0|0
    0|0
  • zaten przvatıf berbat

0|0
    0|0
  • Geri cekilerek

0|0
    0|0
  • en sağlamı doğum kontrol hapı.

ertesi gün hapı doğum kontrol yöntemi değildir. zaten hormonlarını mahvede adetin düzensizleşir. ve birçok zararı var. ayda 1'den fazla kullanılmaz vsvs. ayrıca ertesi gün hapının etkisi max %90 filan yani 10 kişiden biri anne oluyor.

0|0
    0|0
  • ertesı gun hapını kullanma hayatının hatasını yaparsın. butun duzenı bozuyo , yıllar sonra hamıle kalmaya calıssan bıle etkılıyo. esimden bılıyorum bı yıldır cocuk yapmaya calısıyoz onun yuzxunden

0|0
    0|0
    • bende yenı evlıyım napıcamı bılmıyorum utanıyorumda kımseye soramıyorum yenı gelın oldugum ıcın konusamıyorum bıle kımseyle

• sogan kürü yumurta arttırıyo dıye bılıyorum

• ustalastık herseyı denıyoruz tşkrler :)

• Prezervatifi hapmı zannediyon sen?

0|0
    0|0
    • yanlıs yazmışım pardon. prezervatıfle korunmak ıstemıyoruz. hap soruyorum

• Bilgim yok o konular hakkında. Laf çarpacak sorular arıyorum. Hadi kolay gelsin ^^

Kızlar Ne Diyor 1

• Desolett korunmak için mükemmel bir hap doğum kontrol hapının yararları da çok fazladır. Desolett kullan hem reçetesiz de alabilirsin fiyatı da 11,5 TL

0|0
    0|0
Yükleniyor...