Vajina hijyeni nasıl olmalı?

Vajina temizliği nasıl olmalı sık sık iç çamaşırı değiştirmek değil demek istediğim pürüzsüz ama koku okulun nedeninin ortadan kalmasını diyorum

Güncellemeler:
Koku olmasın istiyorum hastalığım yok doğal o kokuyu ben sevmiyorum

1|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Özel yıkama jellerinden kullabilirsin. Sebamed en iyilerinden mesela. Normal sabunlar, şampuanlar kullanmamalısın kesinlikle.

1|0
    0|0
    • Avukat hanim konusdu..

• Senin istediğin gibi vajina buram buram çilek, ya da parfüm asla kokmaz. Boyle birsey sağlanamaz, parfüm sıkılamaz, zaten vajina yıkama jellerinin kokusu olmaz, su ile temas ettiği anda kendi doğal kokusuna döner, ne yaparsan yap.

• Yani belli dönemlerde yıkıp çıkmak istiyorum bende

Erkekler Ne Diyor 11

• Arkadaşım merhaba,

Vajina veya iç çamaşırlara parfüm vs sıkmak gibi bir hataya düşmemeni öneririm... İç çamaşır dolabına kokulu sabunlar koyabilirsin...

Vajinanın kendi hijyeni içinse eczanelerden daha sağlıklı ve kesin sonuç veren ürünler alabilirsin...

1|0
    0|0
  • O bölge için üretilen losyonlardan kullanman gerekli sabun ya da şampuan yerine. İç kısımlara su tutmaman gerekli bir de. Kuru tut bölgeyi bir de.

1|0
    0|0
  • nasıl bir koku var?

0|0
    1|0
    • Doğal kokusu bakımlıyım ama gitmiyo

• Bakacağım artık

• biz erkeklerde yediğimiz içtiğimiz gıdalardan değişebiliiyo sperm kokusu ama kızlarda oluyomu bilmiyorum

• Aşçı bahçıvana, bahcivan şoföre, şoför uşağa. Sonra hepsi uşağa?

0|0
    2|0
  • Koku vardır zaten, sen algılamıyor olabilir misin? Ne yaparsan yap kokusuz olması mümkün değil.

0|0
    0|0
    • Işte ben öyle istiyorum son derece bakımlıyım ama o doğal gitmiyo

• Gitmez o koku güze bir koku, gitmese daha iyi.

• Haci Şakir !

0|0
    0|0
  • sen yalamican partnerin yalicak bırak dogal kokusu kalsın o sevmezse temizle

0|0
    0|0
  • intim kullanabilirsin, genital bölge için özel koku giderici spreyler var

0|0
    0|0
  • Kizlarla alakali soruya erkekler daha cok cevap veriyo ve kizlardan daha bilgililer ilginc :)))

1|0
    0|0
  • ama koku okulun nedeninin ortadan kalmasını diyorum? anlalışmadı merkez?

0|0
    0|0
    • Güncellendi

• E herkesle sevişilmez hele ki oral :) o yüzden mis gibi kokmasın yanında ki onunda temiz olduğunu anlasın

• ötekiler gibi direk içeri girmiyoruz. belirli bir bölümü orala ayrıyoruz. hatta ben çok zaman ayırıyorum zorla kaldırılıyorum :D

• pudra falan kullan

0|0
    0|0
    • Ne pudrası

• Mantar yapmaz mı

• kaliteli olduktan sonra neden yapsın ki

Kızlar Ne Diyor 1

• Sebamedin sabunu var genital bolge icin ayrica kokulu temizleme jelleri var. Bunun yanisira gul yagini banyo suyuna katarak kullan.

0|0
    0|0
    • A Gül yağını bilmiyordum tüm bedenim güzel kokar saol

Yükleniyor...