Vajinam acıdı kızlığım gitmiş midir? korkuyorum?

koltukta oturmuştum aninden kalktım sert oldu kalkışım vajinama ağrı girdi iç çamaşırımda kan gördüm hemen ardından adet oldum o adet kanı mı yoksa kızlığım mı gitti ama canım çok yandı hiç öyle bir ağrı hissetmemiştimmmmm

0|0
3|20

En İyi Kız Görüşü

• canım o adet kanıdır kızlık zarı öyle çarpmayla falan bozulmaz vajinanın içinde olduğu için ancak penis vajinaya girince yırtılır kızlık zarı yırtılırken fazla acı hissetmezsin mesela ben ilk gecemde hiç acı hissetmemiştim

1|0
    0|0
    • anladım teşekkür ederim...

Erkekler Ne Diyor 20

• oturup kalkmayala bir şey olmaz. o adet başlangıcı. içine bir şey girmeden yırtılmaz.
    ani kalkışlarda sinirlerde sıkışma olur yanma hissi ve ağrı verir

1|0
    0|0
  • Arkadaşım merhaba,

Kadınlar zaman zaman adet sancısını şiddetli yaşarlar... Böylesi ağrılı bir adetin başlangıcı sadece, korkacak bir durum yok...

1|0
    0|0
    • öyle bir şey değil yahu vajina girişimde ağrı hissetim rahimimde değil rahim girişindeeeeeeeee

• Yani ağrının nerde olacağına sen veya ben mi karar veriyorum? Soruna cevap verdim, itiraz ediyorsun... Birşey anlamadım bu tavrından...

• Kızlığım mı gitti ne yahu, böyle düşünme. bir şey yapmamışsın ki, olmuşsa olmuştur kazayla ama regl olduğun için, korkmana gerek yok.

1|0
    0|0
    • evet bir şey yapmadım ya bozulmuşsa ve evleneceğim kişi bana inanmazsaa?

• Bunları düşünme şimdi hiç, bir şey olmadı korkma :)

• peki teşekkür

• Sonuçta içine birşey girmedi. Sorun yok.

0|0
    0|0
  • Hayır tabi ki

1|0
    0|0
  • Bunu kimse bilemez buradan okuyarak doktor bile olsa , sadece uzman doktor cevap verebilir

1|0
    0|0
  • taşa otursan neyse koltuğa oturupta kızlığı giden mi var :D

1|0
    0|0
  • Bozulmamıştır :D

1|0
    0|0
  • Koltugun neresine oturdun :)

0|0
    0|0
  • Yok yok bişey olmaz

0|0
    0|0
  • korkma herhangi bişey olmamıştır çoku kan geldi...

0|0
    0|0
  • aynaya bak :)

0|0
    0|0
  • adet kanın merak etme

0|0
    0|0
  • regl olmuşun bacım sen korkma h:D

0|0
    0|0
  • Adet kanıdır sancısıdır, öyle saçmalık olmaz oturup kalkarken...

0|0
    0|0
    • peki canımın yanışıııı o neydii

• Dikkat et bacım

1|0
    0|0
  • gitmemiştir merak etme

0|0
    0|0
    • umarımmm

• erkek arkadaşın olsaydı böyle şeylerle alakan olurdu ondan

• erkek arkadaşm olsaydı da olmazdıı

• Kızlık zarı vajina girişinin 2-3 cm içerisindedir, içeri sert cisim girmediği taktirde sorun olmaz, regl döneminize bağlı sancıdır.

0|0
    0|0
    • regl ile alakalı olduğunu sanmıyom koltuktan kalkarken ani kalkış yaptımsert sürüntm galibaaa

• Öyle bir ihtimal yok çünkü? Çok yoğun içeri doğru bir başkı ve sert bir şeyin denk gelmesi ile belki, o da ancak zedelenir, öyle kolay kolay bu tarz sebepler ile yırtılma olmaz, içiniz rahat olsun.

• teşekkür ederim

• Patladı Gitti :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öpüştüm hamile kalırmıyım gibi bişey...

0|0
    1|0
  • Regl öncesinde olabilecek bir ağrı

1|0
    0|0
    • öyle bir ağrı değil ya vajina girişim koltuktan kalkınca değişik biçimde acıdı adet sancısı değildi rahim girişimde ağrı olduuu

• Tamam biliyorum normal :)

• inşşşşş

Yükleniyor...