Türkiye'deki cinsellik yaşı

yabancı ülkelere baktığımızda 12 13 yaşında cinselliğe başlıyorlar hatta aileleri başlatıyor peki bizim ülkemizde bakirelik neden bu kadar önemli? neden cinsellik yaşı konmuş 18. 18 yaş altındaki kişiler cinsel isteklerini mast ile karşılayamıyorsa gidip arkadaşlarından birine tecavüz ediyor. Yabancı ülkeler neredeyse sokaklarda birleşecek neredeyse...

ülkemizde cinsellik yaşının kaç olmasını isterdiniz

• 12-13
    12% (8)15% (18)14% (26)Oy Ver
  • 14-15
    35% (24)42% (52)40% (76)Oy Ver
  • 18
    37% (25)27% (33)30% (58)Oy Ver
  • 20
    7% (5)9% (11)8% (16)Oy Ver
  • 22
    9% (6)7% (9)8% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

• TÜRKİYEDE ZAR ÇOOK ÖNEMLİİİ .. bana göre değill... çnkü bir erkek bir kızı zarı bozuk olsa sevemeyecek mi? tek derttt onun sağlam olması mı? o zamn sevgi nerde kalıyor aşk felan? erkelere sorsanız onlar süttün çıkma ak kaşık amk :D

Evliliğe sıra gelınce sağlam kız ararlar k.bakmayında sorarlar o zmn sizin gibilere '' sağlam kızı hak edecek ne yaptın ? :DDD '' dedıklerımden şunu cıkarmayın sakın '' sen bozuksun ki öyle düşümnuyrsun '' bozul olsay söylerdım burda değil mi :D

anlatmaya çalıştığm şu kii kız varsın bozuk olsun o*ysa alışmışsa haşaa alma temız kız lakin bozuk ama sadık o işi bır daha yapmayan bırıyse ınanım bana diğer sağlam düşündüğünz kızlardn 1000 kat daha namuzludur çnku o işi yaşamış ve görmştr :DD nede olsa dıktırebilirde..D:

Türkiyede aşık olsa bile bozuk kız almayacak 1000lerce erkek vardr çnki aşık olduğunu yada sevdiğini düşünürler .. fakat bunu kabullenenlerın çoguda görgülü çıtır kız isteyen olgun erkeklerdır :D

1|0
    0|2
    • ha bozuk ha saglam ayni seyi becerecekler diger sekil bi kan gelecek bide kiz biraz daha fazla aci çekecek baska dertleri yok

• böylece kaşarlık erdem olur

• bilmişşş :D boşuna cevap yazma barii D:

Kızlar Ne Diyor 14

• Hangi ülkelermiş bu ailelerin 12-13 yaşında çocuklarını cinselliğe başlattıkları merak ettim şimdi. O kadar ülkede bulundum, değişik ülkelerden arkadaşlarım oldu, hiç birinde böyle bir şey görmedim.

Okullarda cinsellik eğitiminin başladığı yaştan mı bahsediyorsun acaba? Karıştırmayalım o çok farklı bir konu.

Amerika'da bazı eyaletlerde cinsellik yaşı 21'dır. Daha küçük yaşta kişilerle cinsel ilişkiye girmek suçtur. Bunu da detay olarak vereyim...

0|0
    1|0
  • 12-13 yaşında mı olsun yani? Bu kadar düşsün cinsellik öyle mi? Yabancı ülkeler öyle diye biz de öyle olalım geriye ne ahlak kalsın ne de önem verdiğimiz değerler.. Cinsel ilişkiye karşı değilim isteyen yaşar ama elbette bunun yaşı olmalı. Şimdiki gençlere bakıyorum zaten 13-14 yaşında yapmadıkları şey kalmıyor. Bence bunun adı özgürlük değil özentilik.

0|0
    0|0
  • neden sence?hıc dusundun mu nıkahsız yapılan herseyın gunah oldugunu... bılırmısın?bılmezsın bılsen zaten bunu sormazdın ogrendın

1|2
    0|0
  • bunun erken yaşta cinsel ilişkiye başlanmasıyla alakası yok aile nin ve sonrasında gelen eğitimle alakası var erken cinsel ilişki hem sağlık hem psikolojik yönden sakıncalıdır bizde tabu olan şeylerin onlarda rahat rahat konuşulması kızlar daha regl olduklarını annelerine söyleyemiyorlar erkekler nasıl davranacağını bilmiyor olay bu yoksa erken yaşta cinsellik doğru değil bu yolla öğrenilmez

0|0
    0|0
  • evlilik yaslarrı?:D

0|0
    0|0
  • o yaşa bakan mı var allah aşkına? isteyen istediği zaman yaşıyor zaten

1|1
    0|0
  • igrenclesmeyin cok rica edicem ya

1|1
    0|0
  • Türkiyede o yaştaki çocuklar tuvaletten çıkmıyor :S

0|1
    0|0
  • Napalım kardeşim herkesin kendi meselesi milletin cinsel isteğinden bize ne

0|0
    0|0
  • 18 normal bence yabancı ülkelerde de o kadar olucağını sanmıyorum 15-16 filan ^^

0|0
    0|0
  • 18+

0|0
    0|0
  • 18 iyidir iyi

0|0
    1|0
  • Ailemin bilmediği şeyler var ve onlar beni masum sanıyor birgün bende aynı saflıkla karşı karşıya kalır mıyım bilmiyorum kızım olsun istemem erkekte gerekirse dayakla yola gelir yani malesef ki böyle düşünüyorum insanlar kötü

0|0
    0|1
  • onlar gavur biz musluman ama onlarinda dine bagli olanlari var ve evlenene kadar yapmicam diyenide surekli kiliseye gidenleri genellikle benim tanidiklarim oleler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Simdi Avrupada yasayan bir Türk Olarak Senin Soruna cevap vereyim.

Sence mantikli düsündügünde Iyi bir fikirmi 12- 13 yasinda bir kizin Iliskiye girmesi gercekden Soruyorum sana bunu ?

Hayatin anlamini Kavrayamamis Kücük Kizlar belki Merakdan belkide arzuladiklarindan belkide

Zorlandiklarinda ötürü Erkeklerle Birlikde oluyorlar.

Simdi Avrupada yasayan Kizlar burda Genc yasda yapiyorlar iliskiyi ama Sonra ne degeri kaliyor

Aile yapilari cogunun bozuk cogu Genc yasda Anne oluyorlar ve Devlete ek Yük oluyorlar.

Simdi benim ülkemde böyle Genc Annelerin haline bak ne olur Sonuc sence Toplumda.

0|0
    0|0
  • Her Milletin özelliği farklıdır.Bir A gurubu kana ihtiyacı olan hastaya nasıl ki B gurubu kan veremezseniz Milletler de aynıdır.Almanyada 13-14 de cinsellik yaşıyorlar evet ama hayvandan farksızlaronlar.Kıskanma yok,sevgi yok,her ilde swinger cluplar var.

Biz onlar gibi olamayız.Biz kimseye benzemeyiz biz bize benzeriz.

Haa sen bizden değilsen sen bilirsin.

Türkiyede bekaret de,cinsel yaşamın evlilikte olması önemlidir.

Yabacı ülkelerdeki cinsel açlık o kadar üst düzeyde ki evet sokakta birleşecekler nerdeyse.Hatta o kadar doyumsuzlar ki lağımlarda,asansörde,swinger clup dedikleri yerde sevişirler.

0|0
    0|0
  • Bu soruyu soran kişinin tahtaları baya eksikmiş yaa.Bu kadar sapkın bir düşüncede olanını da ilk defa duyuyorum.Bu nasıl bir zihniyet.ulan şerefsiz senin bacını becerseler sokak ortasında napıcaksın lan.türkiyede bakirelik önemli değil diyip geçecek misin.avrupada kıza tecavüz ediyolar kız basbas bağırıyor avrupalı zevkten bağırıyor sanıp yardım bile etmiyor.Bu onun kişisel tercihi diyorlar hani özgürlüğün memleketi ya.Umarım bu hastalık Türkiyeye ve Müslümanlara bulaşmaz...

0|0
    0|0
  • Sundan dolayi...

18 yasina girmemis her birey cocuktur... Ve cocuk istismarinin önüne gecmek icin +18 in üstünün alti ile iliskiye girmesi yasak. Kapito?

0|0
    0|0
  • hocam kizin olunca bu sorunun cevap ini en iyi sekilde alirsin diye dusunuyorum...

1|1
    0|0
  • Cinsellik yaşı diye bişey olabilirmi ya? yada senin tabirinle söyleyim madem benim cinsellik yaaşım Evlendiğimde kaç yaşındaysam o yaştır arkadaş.

0|0
    0|0
  • merak etme birader istediğin yakındır

0|0
    0|0
  • nısantas kız lısesınde bakıre kız cok nadır dusun artık

0|0
    0|0
  • Din bilgisi eksik olan veya hiç olmayan insan için bu soruya yaş koyarak cevap vermek kolaydır, ve aynı şekilde bunları onaylayan kişilerde de din bilgisi eksik bence, yada müslüman değiller diye düşünüyorum. Malesef , Ahlak değerlerini kaybetmiş bir millet olduk artık.

1000 yıl önce bu sizin sorduğunuz veya cevapladığınız soruları yaşayanlara recm uygulanırdı. Yani halk bu kişileri taşlayarak öldürürdü.Diyeceksiniz ki o 1000 yıl önceydi. Din ozamanda Dindi buzamanda Din, kuranda aynı kurallar ozamanda vardı , bu zamanda var, değişen tek şey imparatorlukla yönetilmek yerine cumhuriyet varsa demokrasi ile yönetilmek.

1|0
    0|0
    • gizli kullanıcı hakllısın ben yıllarca fransa da kaldım orda bıle inanın dindar kızlar var açık giyinip bekaretini evleneği insana saklayan kızlar var a...na kilit vurup iffetiyle yaşayanlar var ben türkiye de sadece cinsellik yaşamak için ünv ye giden lkızlar biliyorum ha şuda var dini milli değerlerini unutan kaybeden başka uluslara özenen bir milleten ne beklenirki ama kızlara sor benim özelim der namus beyindedir der kedi köpekten farkın ne derim .

• Sen öncü ol ailenden birilerini küçük yaşta cinselliğe başlat olurmu

2|0
    0|0
Yükleniyor...