Kapat

Erkekler sorum size...

evlendiğiniz zaman eşinizin bakire olup olmaması sizin için önemli mi ?

0|0
7|51

En İyi Erkek Görüşü

• Benim için önemli değildir.Evlenmişim, karım olmuş, namusum, helalim demişim, alnından öpmüşüm, sevmişim, aşık olmuşum, onunla hayaller kurmuşum bu ilişkiyi onun bakire olmamasına dayanarak bitiremem.Bakirelik önemli evet ama evlendikten sonra bitirmek aptallık olur diye düşünüyorum.Karşı tarafında duyguları var, hisleri var.Kaldı ki çoğu erkek geneleve gitmiştir yada önceki sevgilileriyle ilişkiye girmiştir, o zaman o bakire olmayan hanfendi de giderlensin sen benden önce bir çok kişiyle beraber oldun diyip ayrılsın.Varsın cinsellik olmasın yeter ki mutlu olalım.

4|0
    1|2
    • ayyyy harikasın

• Fatal ne kadar senin görüş açın dar yahu.Geçmişte hata yapmış sevgilisiyle beraber olmuş, önemli olan o hataları tekrarlayıp hata olmaktan çıkarıp başka bir kılığa bürünmemektir.Farkındaysan soruda bakireliğini verdiği kocası gelip ben karınla yattım vs. diye cümle yok.Önemli değil diyip geçeceğimi de söylemedim, nerenden okuyorsan çözemedim bir türlü.Geçmişte yapmış bir hata bakireliğini kaybetmiş ama ben bu kızı çok seviyorum ve deli gibi de aşığım, geçmişteki hatasından dolayı ben bu kızı

• kenara atamam sen bakire değilsin ay evlenemem vs. diyecek halim yok.Eski sevgilisiyle nerede denk geleceğizde bana bu cümleyi diyecek olur da denk geliriz derse, karımı bırakacağımı mı sanıyosun. O adam ortadan kalkar o kadar.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 50

• Hayır önemli değil, hemde hiç önemli değil. Evliyim ve eşimle evlendiğimizde bakire değildi, bu durum benim için önemli değildi.

Ben partnerimden yani eşimden beklentim bana karşı dürüst olması. Geçmişte yaşadıkları kendisini bağlar, ben benle olduğu zamandan itibaren olup bitene bakarım.

Eşim bana karşı ne kadar dürüst olursa benimde ona güvenim o kadar tam olur. İnsanları asıl rahatsız eden konu kadının kızlığı değil, asıl rahatsız eden konu "ben bu kızla evlendiğimde, bu kızla bir yere gittiğimde belkide ilişkiye girdiği kişide aynı ortamda olacak ve ben bunu bilmeyeceğim" düşüncesidir.

Bir bayan kızlığını ilk erkeğine saklıya bilir ama unutmayın ki öyle insanlar var ki. Kız olmasına rağmen anal yolla bir çok kez ilişkiye girmiştir ve hatta bakire olarak evlendiğin biri zaman içinde yaşamak istediğini yaşıyor.

O yüzden önemli olan dürüstlük ve eşine ne olursa olsun anlata bilmesidir.

1|0
    0|0
  • her erkek için önemli...eğitimlisinden eğitimsizine..

önem vermeyip evlenenlerde mecbur kalıyorlar seviyorlar..ama içten içe düşünüyorlardır bu durumu emin ol...hiç bir erkek istemez daha önce başlasıyla birşeyler yasamıs olmasını bir kadının...dul olur o ayrı bir konu...namusuyla evlenmiştir..yürümemiş namusuyla boşanmıstır...

ama bir erkek olarak büyük cesaret ve sorumsuzluk olarak görüyorum türkiye gibi bir ülkede bir kızın bekaretini keyfi olarak nasıl olsa evlenecez diye sevgilisiyle falan kaybetmiş olmasını..

sorumsuz ve asırı cesur kızlardan da uzak dururum...

mesela bir avrupalı kızın bakire olmamasını türk kızı gibi aldırmam.çünkü onların kültüründen normal birşey..bunun cesaret ve sorumsuzluk nefse hakim olamamayla ilgisi yok..

türk kızının bu kadar toplumsal baskıya rapmen..erkeklerin hemen hepsinin bekarete önem vermesine rapmen bekaretini evlenmeden kaybetme cesaretine ship olması.çok rahatsız edici..

bu o kızın nefsine hakim olamayan,rahat,cesur ve sorumsuz ve ileriyi düşünmeyen biri olduğunu gösterir..

tecavüz,zorla bekaretini kaybedenler ,dul kadınlar bunun dısındadır..benim gözümde bakiredirler...ama keyfi olarak evli olmadığı biriyle cinsel ilişki yasayan kişi yukarıda bahsettiğim gibidir benim ve birçok erkeğin gözünde.

0|0
    0|0
  • evet önemli. benim nasıl bu konu da o kişi ilkim olacaksa, onun içinde ben ilk olmayı isterim. yaşadığı kötü bir olaydan dolayı bu durum oluşmuşsa sorun etmem ama zevk için sevgilisiyle bu naneyi yediyse bunu kabul etmem.

2|0
    0|0
  • offf off bu soruyu 500. kere cevaplıyoruz hadi tekrar cevaplayalım. Zaten yakında tez konusu olacakmış. Reçel,yoğurt falan alırken güvenlik bandını kontrol ediyoruz açılmış mı açılmamış mı? Yani kendinizi konserve falan olarak görüyorsanız o başka ama ben birlikte olduğum kızları hemen ters çevirip altına bakmıyorum açılmış mı açılmamış mı diye...

0|0
    0|0
  • ilişkide dürüstlük varsa onu zaten size hayat kurmadan önce söyler. vicdanı olan söyler yani :) eğer yaptığından pişmansa ve karşımdaki insan yanlış yaptım vs. gibi düşüncelere sahipse bende samimiyetinden eminsem benim için önemli değil. çünkü aşk kolay bulunmuyor tatlım. birde aşk belden aşağı değil ...

0|0
    0|0
  • Eşim olacak kadar benimsediğim bir varlığı 2 damla kan için kıramam ben.

4|0
    1|2
    • yaklasım güzel. Kesinlikle doğru derim. Geçmis önemlidir ama gelecek beraber yaşanacaktır. Mutluluk varsa gecmisin izleri silinebilir.

• Tabi şunu da eklemekte fayda var. Yalan söylenmişse tabi ki problem olur ama hangimiz bir diğer insanı yaptıklarından dolayı hesaba çekebilecek kadar temiziz. Şu söz çok hoşuma gider benim hep. İlk taşı günahsız olanınız atsın.

• Şimdi bu konu uzun ve sıkıntılı bir konu. Cevap verecek insanların dünya görüşüne ve bakış açılarına bağlı aslında. Şahsi fikrimi soracak olursak; bekaretini kaybettikten sonra önüne gelen herkesle yatmış ve ''nasıl olsa bekaretim bozuldu kimse anlayamayacak hayatımı yaşayayım'' gözüyle bakan birisinden hayır gelmez. Ama diğer türlü; bir hataya düşmüştür, zamanında sevdiği birisine çok güvenmiştir ve ilk ona açmıştır kendisini ve sonra da böyle ortada kalmıştır daha sonrasında ise aklı başına gelmiştir ve kimseyle yapmamıştır. Şayet böyle olacak ise ben bir zarar görmüyorum. Namus iki bacak arasında değildir tabi fakat bu cümlenin arkasına sığınıp herkesle yatmakta olmaz bence :)

1|0
    0|0
  • Tabi ki önemli...bu durumda yaş ve geçmiş irdelenir..Her kimki umrumda değil diyorsa, o kişi sadece hevesini alma uğruna yamuğa yatıyordr..

30 yaş üstü bir bayandan bekaret beklemek anlamsız olur, 23 yaşındaki bayandan da beklenmemesi garip olur..Şimdi birileri çıkıp klişeleşmiş olan " Ruhu o...pu olmasın yeter ..! " felsefesine dalacaktır...

0|1
    0|0
    • Yalan zira ben bakireyim yasim 26-30 arasi

• berabersiniz insan o esnada artik soylemesi lazim, belki durustlugunden dolayi ve pisman oldugunu cahil oldugunu gosterip o erkek affederdi ama son ana kadar gizlemek bana ters olurdu)

• @Beydaa ::: Sana katılmamak mümkün değil desem

• Bizde şu var; biz erkekler çoğu kızdan bizimle beraber olmalarını bekleriz ve onlarla beraber oluruz, bizim yatmayı kabul ettiklerinde hayır demeyiz hiç bir zaman. Bizede zamanında birileri güvenip kendilerini açmıştır ve sonradan pişman olmuştur. Bunları yapmışsak eğer bence bakire kız bekleme gibi bir lüksümüz yok diye düşünüyorum ben.

2|0
    0|0
  • Benim için önemli bacım. Ben şimdiye kadar kimse ile yatmamışım. Benimle evlenecek olan kişinin de bakire olmasını isterim.

1|0
    0|0
  • Bence önemlidir.Bekaret önemsiz diyen ve kendini çağdaş zannedenler gibi olamam.

Bazıları diyor ki kafası delik olacağına altı delik olsun önemli değil diyor.Ben de diyorum ki kafa delik olmasa altı da delik olmaz.

0|1
    0|0
  • önemlidir

1|0
    0|0
  • Eğer bekaretini bir resmi nikah altında bozmuş ise önemli değil. Ancak gayri meşru zevk almak için bozduysa uzak kalırım. Bir yabancının elinin değmemiş oması bile benim için önemli.

Sonuçta kızlar narin bir çiçektir. Sizden önce birisi onu kokladıysa Allah korusun sizden sonrada...

0|0
    0|0
  • Çözümlenemeyen tavuk ve yumurta denkleminden sonra her zaman sorulmaktan bıkılmayan soru.Ay bayılacammmm.

0|1
    0|0
  • kız istanbul gibi olacak. fethi zor fethedeni tek. ilk olursa herşeyi bende görürse gözü dışarda olmaz. bekaret çok önemlidir. kızın bütün hazinesidir. kız onu evlenmeden bozdurursa, bozuk para gibi o hazineyi doya doya harcar.

0|0
    0|0
  • evlendiğimde eşim bakireydi. daha uyumlu ve renkli bir cinsel yaşam için olmamasını tercih ederdim. bazı kalıpları ve sınırları aşmış olurdu en azından belki bu şekilde

0|0
    0|1
  • bence önemli çünkü bi kıza aşık oluyorsun onu seviyorsun ama ona senden önce başka birinin dokunduğunu bilmek cinsel hayatında ço büyük sıkıntı çeker ilişkiden kaçmak isteyebilir.

0|0
    0|0
  • eger değilse bile bunu önceden söylemeli,gerdek gecesinde kocası bunu anlayıp sorun yasamamalı her ikisi de

0|0
    0|0
  • hayir...

0|0
    1|0
  • Yaptığı işten pişman olup olmadığına göre

kesenin ağzını açmışsa olmaz

ama bir kaç kez hata yapar pişman olur o zaman olabilir

0|0
    0|0
  • benim için değil artık.

0|0
    1|0
  • bana göre kızlığını nasıl kaybettiğine bağlı bu...

1|0
    0|0
  • Benim için önemli.

0|1
    0|0
  • bilmem bu konuda çok kararsızım ben yapıyorsam oda yapabilir diyorum ki haklıda ama ilk benle olsun istiorum erkeğiz ya biz yaparız onlar yapamaz düşüncesi ama bilmiyorum işte kararsız kaldım hiç düşünmediğim bbişeyi senin yüzünden kafama taktım:D

0|0
    1|1
  • karım ya da sevgilim bakire olsun istemem

0|0
    0|3
  • ben yaptıysam bişey demeye hakkım yok.önemli değil yani

1|0
    1|0
  • Bakire olmasın.

1|0
    1|0
  • BENCE ÖNEMLİ TABİKİ.ÇÜNKÜ BİR KIZIN BEKARETİNİ EVLENDİĞİ ERKEĞE SAKLAMASI ÇOK GÜZEL BİRŞEY.

0|0
    0|0
  • daha once soylediyse sorun yok

0|0
    1|0
  • Yok yahu önemli olan o değil bence :)

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    20
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Önemlidir ama çok değil. Şimdi erkekte sex yaptığı fiziksel olarak belli olmadığı için kızları suçlayamazlar. Erkekte sünnet olmamış helal ama sexten sonra sünnet olmak zorundasın diyelim ki oda daha önce yapmış demek. Kızlar evlendiğinde sünnetsiz isterse ne yapıcaksınız? (Peniste zar gibi bi fikir bulamadığımdan sünnet dedim saçma oldu ama öyle düşünün) Kızlar sen bakir değilsin sünnetlisin evlenmek seninle diyip sizden vazgeçerse mutlu olurmusunuz. Hatta kızda zar olmasa kız istediği kadar sex yapsa erkek bi kere yapsa belli olsa. Sizin birşey demeye hakkınız olmasa iyi olru mu? Bende çok önemli değildir. Aşk daha önemlidir.

0|0
    0|0
    • Aşk çabuk bitiyor gerçi :/

• onemli olan su olsa bu olsa degildir sonucda allah kiza bir zar vermistir erkege vermemisdir bunun nedenini bence bir dusunun

• İyi sen önüne gelenle yat sonra bakire kız ara -.- çok klişe olucak ama hakediyorsan sende ak kaşıksan ondan sonra istiyceksin ^^

• bakma sen onlara. onemli degil diyecekler ama gercekten isterler ruhu ve bedeni bakire olan kizla evlenmek. ama su soruyu da sormak isterim, siz nekadar namuslusunuz ki namuslu bayanlan evlenmek istiyorsun? gercekten hakkediyorlar mi bakire bir kizi? saygilar efenim

0|0
    0|0
    • bakir erkek isteyebilir ama baskasıyla yatmıs erkeğin boyle bir hakkı yoktur, onlar 1980lerde kaldı artıkk

• kardesim bnim bircok bayan arkadasim bakire degil ve saygi duyuyorum ve yakindiklari konu bana yaklasiyorlar bakire olmadigimi soyluyorum tamam diyorlar sonra koynuna aldiktan sonra heveslerini aldiktan sonra birakip gidiyorlar. erkek arkadaslarimda biz erkegiz yapariz ama evlenecegimiz kadin yapmamis olacak. ayrica birakin bu kliseleri yok ruhu o* olmasin mis. bu ulkede bir cok erkek tercih eder yeterki vaginal yoldan yasamamis olsun. tezimi curutme kurti

• sen ne dersen o dur üstad:))

• bence yalann kabul etmezler kaç kişiyle yattgı belli olmayan kızı

0|1
    0|0
    • evet bakire olup arkadan alanları da kabul etmem. ben defalarca birlikte oldum ama kız bakire olmalı.

• şöyle de bir şey var.şöyle buyurulmus zina yapan erkek zina yapan kadınla olur.zina yapmayan erkek ise zina yapmayan kadınla

• bence önemli ama yineden seviyorsa olmaması düşünsenize bakire değilsiniz asık oldugunuz adam bunu bilerek kabul etti evliliğinde kavga oldu bunu yüzüne vurması

0|0
    0|0
  • benimki sallamiyor.

0|0
    0|0
  • Önemli

0|0
    0|0
    • Yanlış anlaşılmasın bakir olması önemli yani :D

• bence önemli ama biyolojik bakirelik değil ruhsal bakirelik önemlidir.Bakire olupta cinselliği yaşamasıyla bakire olmaması arasında bence fark yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...