Garip bir soru ama sormam gerekti?

Merhaba benim vajinamda akinti ve böyle sivilcelerr benzeyen şeyler var doktora gidicem 18 yaşındayim.. simdi doktor bakicak ya bunlar iste benim belgeme yazilcak ben bakire degilim yani doktora mi solemem gerek bilgimi ailemle dahil paylasmamasini nasil dosyami gizli tutucam cunku doktor bakarken vajinama anlicaktir yani..

Güncellemeler:
Herkese ayri ayri cok tesekkur ediyorum sgolun
Peki sey muayanne sirasinda vajinama bakicak dmi

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Normal şartlarda doktor senin bekaretinle ilgilinmez ve bu konuyla ilgili sana soru sormaz... Ancak vajinal akıntının sebebi, ilişkiye girdiğin kişi olabilir. Bu yüzden de doktor benzer bir soru sorabilir sana...

Önemli olan ailenin seni bakire veya değil olarak bilmesi değil, önemli olan senin sağlığın... Bu konuda doktor soru sorarsa cevap verdikten sonra ailenin bilmemesi gerektiğini doktora söyleyebilirsin...

0|0
    0|0
    • Ay yaniii doktorunn yuzunemi solicemm cok utanirimm. s

• Doktor muayene sırasında muhtemelen teşhisi koyar, ancak emin olamadığı dururumda ne zamandan beridir akıntı var, en son ne zaman ilişkiye girdin, ilişki öncesi ikiniz de duş aldınız mı vb sorular sorabilir...

Erkekler Ne Diyor 13

• Kimse seninle ilgili bir dosyada bakire değil diye not almaz
    Ayrıca dosya sana özeldir kimse ile paylaşılmaz
    Kaldı ki sosyal güvence , özel sigorta ya da ücretli başvuru kapsamında seçeceğin ilk ve son kez gideceğin bir hastane bulursan dosya gibi bir kayıt sorunun da olmaz

0|0
    0|0
  • Mantar belirtisi gibi görünüyor. Doktora görünmelisin hemen.

0|0
    0|0
  • özel hastaneye git parasıyla değil mi, elbet ağızlarını kapalı tutarlar :D

0|0
    0|0
  • Doktora anlatmalsn oda yazmaz

0|0
    0|0
  • 18'i doldurdun mu

0|0
    0|0
    • Evet yani mayista 18ime girdim yani ehliyet aldim

• Yani ozel bildirmem gerekmiormu

• Aslında gerekmiyor ama tabii bunu ifade edebilirsin

• sıkıntı

0|0
    0|0
  • senin bakireligin doktora ilgilendirmez sonuçları yazar geçer doktorunuz,

0|0
    0|0
  • gitmee boşver yaaa

0|0
    0|0
  • anlamaz kız olup olmadıgını teshıs etmesı ıcın ıcıne bakması gerekıyo cunku

0|0
    0|0
  • yaparken utancaktık 18 yaşındasın daha namusuna sahip cıkamıyon trbiyesiz inş birine aşık olursunda oda seni bakire degil die istemez zina yapan kişi temiz insanlarla birlikte olamazmış

0|0
    0|0
    • Yaaa sakamisn sen yaparken nii utaniyim ozel hayatom degilmi sonucta adi ustune ozel herkese bahsetmek zorunda dwgilm sanki sen biriyle olmicaksin ya da olmadin sanko 31 cekmion

• 31 cekmekte zina canim benim baska kizlara yan gozle bakmakta zina oyuzden odununud firina vermiyorsun diye o firinin yanmadigi anlamona gelmiyor

• Ama canım benim şöle birşeyde var egerki zinaya düşme tehlikesi varsa mastürbasyon yapmakda bir sakınca yok ama zevk almak içi yapıyosan günah baktın cok sıkıştın yapacaksın zinaya düşmemek için neyse bakire olup olmadıgın nbeni pek ilgilendirmez

• Söyleme

0|0
    0|0
  • Genital siğil veya mantar oluşmuştur, olağan günlük akınınızda değişme var mı? Renk, koku ve kıvam? Bakire olup olmamanızla bir ilgisi yok, reçeteye de yazılmaz, doktor o yönde bakmaz ve bakamaz adli bir vaka olmadığı taktirde!!! Hasta mahremiyeti diye birşey var. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • korkma bişey olmaz reşit olduğun için gizli kalır

0|0
    0|0
    • Nasil gizli kalcak bildirmem gerekiyormu

• ailemin duymasını istemiyorum desen yeter ;) sivilcelerin ucu yoksa bundan sonra da ilişkiye gidriğin adamlara dikkat et cinsel yolla bulaşan hastalık olablir

Kızlar Ne Diyor 1

• Siğil kapmışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...