İlk kez yaşanacak bir ilişkide kondom %100 koruma sağlar mı?

Arkadaşlar gayet açık bir soru soracağım, ilk defa olacak bir ilişkide kondom %100 koruma sağlar mı?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir firma %100 diye garanti veremez. 99.9 olan yöntemler var ama asla %100 olanı bulamazsın. kondom'u düzgün bi marka alırsan şansın biraz daha fazla olur :) arkadaşların dediği gibi durex olabilir veya okey extra vardı spermisid içerikliydi o biraz daha güvenli bana göre. spermisid sperm'leri zayıflatan bi krem oldugu icin güvenliligi artıyor :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hiçbir korunma yünteni %100 koruma sağlamaz. Vazektomi ve kanalların bağlanması dışında ki bu işlemler de doğru yapılmışsa.

0|0
    0|0
  • 10 sene kalıte kontrol işinde çalıştım.. birşey ne kadar mükemmel üretilirse üretilsin mutlaka hata payı vardır. teorık olarak yuzde 100 koruma saglar ama oldu ya 1000 bir ihtimal basına geldı.koruma yok olabılır..bazende kadının cınsel organı cok kuru ise parcalanabılıyor balon mısalı . sonucta en guzelı korunma ıstıyorsan yapmassın yzude dzyu koruma baska hıcbırseyde yok..

0|0
    0|0
  • Aslında en iyisi kondom kullanmamak, ilk ilişkide kondomsuz çok daha haz alırsınız... neyse kondoma gelince kondom a dikkat edin, ilişki sırasında 4-5 kere patladı kondom.. hemde bilinen bir markaydı.. benden mi kaynaklanıyo anlamadım..:(

0|0
    0|0
  • %99,9

Ama kafayı takarsan o %0,1'lik kısım ise sana denk gelir.

0|0
    0|0
  • yırtılma olasılığı var.o sebeple ertesi gün hapı al yaptıktan sonra:)o da ya bugün oldu yada yarın olacak sanırım.haftasonu planları mı var?

0|0
    0|0
  • kondom koruma sağlar tabi birazda şans içeri bişey akmasın problem olmaz.

0|0
    0|0
  • Bilimsel veriler kondom kullanarak korunulan düzenli cinsel ilişki ile 1 yılda istenmeyen gebelik oranı kondom markasından bağımsız olarak %2 civarındadır. Kondomla korunma spermisid(sperm hücesi öldürücü) kayganlaştırıcı kremler ile artırılabilir.

0|0
    0|0
  • gaz maskesi ile gül koklanmaz. nokta

0|0
    0|0
  • kanla karışık çözelti tehlikeli hamilelik %99

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• et ete degicek:)

0|0
    0|0
  • hamilelikten yüzde yüz koruyan tek yöntem ilişkiye girmemektir; kesin çözüm olan vazektominin bile patladığı oluyor ender olsa da. ancak hangi yöntemi kullanırsan kullan usulüne uygun kullandığı takdirde istatistiki sapmayı veren maksimum yüzde ikilik oranı tutturman fevkaladenin fevkinde zor zaten.

0|0
    0|0
    • Katılıyorum bence de %100 hamilelikten koruyan bir yöntem henüz yok. Kondom'a gelince yeteri kadar kaygan olmazsa ortam patlama ihtimali yüksek.

Yükleniyor...