Göğüslerimin uç kısmı acıyor?

ben sürekli yüzü koyun yatan biriyim başka türlü uyuyamam. yaklaşık 3-4 gündür göğüs uçlarımda özellikle sağ göğüs ucumda acıma var. elimi bile deydiremiyorum ucuna. acaba süreli üstüne yatmaktan mı bu acıma yoksa allah korusun bir hastalık falan mıdır? daha cok yeni oldugu icin doktora gitmeye de cekiniyorum hemen. kızlar sizin de böyle oldu mu hic cevaplarınızı bekliyorum

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Adet günün yakındır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kardeşim internet bakıp ta korkutma kendini , benimde rahatsızlığım vardı burada araştırma yaptım aids testi yaptırdım bugün o derece yani , sen direkt bir doktora git en azından gecen berbat olmasın benim 4 gündür hayatım zehir oldu. Konu hakkında da bayan arkadaşlarımız daha iyi bilir tabi ama bence teşhisin doğru.. Allah şifanı versin

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun nedenini tam bilmiyorum fakat soguklardan veya meme kanseri olabilirsin yatmanla alakası yoktur bence bir doktora göstermelisin

0|0
    0|0
    • ya korkutma insanı be hemen kanser falan :(((

• Bedenin uyarı veriyor olabilir.

0|0
    0|0
  • ondan sonrada biri yamuk biri sarkık bilmem ne.. nr diyom ben yaa.. sen git doktora git. utanma çekinme. sağlık herseyden önemli.

0|0
    0|0
  • En doğrusu doktor olacaktır , eğer regl yaklaştığı için oluşan bir hassasiyet değilse

0|0
    0|0
  • Ucuna krem sür yumuşasın. Umarım işe yarar.

0|0
    0|0
  • Neden sırt üstü yatmıyosun ki?

0|0
    0|0
  • Sirt ustu yat goguslerine baski yaptigin icin olabilir bide dar sutyen falan giydiysen oda olabilir

0|0
    0|0
  • YATMAYLA ALAKASI YOK BOŞALMAN LAZIM CANIM

0|0
    0|0
  • Kıyamam ben sana bebeğim ya :/

0|0
    1|0
  • Kızları boşver. Onun dermanı bende

0|0
    1|0
  • öpiyim bir şeyi kalmaz.

0|0
    0|0
  • Bayan arkadaşlar inş. yardimci olurlar okadar bilmiyorum ama belki uyurken falan sert üstüne gelmişsin biliyorsun hassas oluyor özellikle ucu yani..

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun canım
    doktora gitmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • ısırmış olabilir mi erkekin

0|0
    0|0
  • Armut gibi olgunlasïyorlar:-) :-) sıkıntı yok..

0|0
    0|0
  • Emerim geçer :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...