Kızlar; eğer penisiniz olsaydı onu evleneceğiniz kişiye saklar mıydınız yoksa önünüze gelenle ....?

kız arkadaşlarımın çoğu ahh erkek olsaydım şöyle yapardım böyle yapardım diyor, peki siz ekeklerin çapkınlığından kaçamaklarından yakınıyorsunuz, erkek kadar rahat olsaydınız acaba nasıl olurdunuz, bekaret derdi yok, mahalle baskısı yok ,

0|0
72

En İyi Kız Görüşü

• Önce bir nazarlık takar sonra çıkarır masanın üstüne koyardım. Gelen geçen imrenerek bakar ne olur bi kere kevgire çevir beni derdi. uvv yeah bebegim aıdsten ölene kadar seks yapardım. sonucta içine aldıgın seyi tatmin ederken bi yandanda klitoris sertleştirme derdim olmazdı. paso keyif alır bırakacagımı bırakır giderdim :D Lan sadece 1gün ya anasını.. :(

0|3
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• :D ne manyak bi soru ben saklardım üstüne dantel orterdim :D

1|1
    0|0
  • Ben bu soruyu sevdim :D erkek olsaydım herkese gösterir kendimle gurur duyardım. Bakireyim ben ay kocamdan başkasına vermem diyenlerede tecavüz ederdim :D zaten ben erkek olsaydım kızlar bana vermek icin peşimden koşardı birilerine çakmak icin vakit kaybetmezdim :D mastürbasyonlarımı sevgilime yaptırır ve adonislerimle gurur duymak için kas yapar sürekli havuz başında olurdum :D

1|2
    0|0
  • ben bekarekete dini inancımdan dolayı önem veriyorum ki orda erkekler içinde bir ayrım yok ayrıca bu günlerde mahalle baskısıymış falan laf teknoloji çok gelişti =)

0|2
    0|0
  • sizde haklısınız bütün dünya bize çalışıo anasını satim ya takılın kafanıza göre bendeolsam aynı şeyi yaparım saklamam kimseye bişeyimi çok kızdım şimdi =O

0|0
    0|0
  • Biraz daha rahat davanırdım. çok oynardım. Ve Vermek isterdim :D

0|0
    0|0
  • gider kestirirdim direkt

0|0
    0|2
    • Seninkisi de.Hani derler ya:Görmemişin şeyi olmuş onu da tutmuş koparmış deyü.İŞte o hesap :))

Erkekler Ne Diyor 2

• yuhh :)

0|0
    0|0
  • kesin oje sürerlerdi:)

0|0
    0|0
    • tabiki onca yıldan sonra ne yapacaklarının bilemezlerid :)

Yükleniyor...