Vajinamin sağ tarafimda kabarcık gibi bir şey var ve kasiniyor?

Ayni zamanda akintida oluyor. Çok kasiyinca biraz kanadı. Bu nedir?

0|0
23|85

En İyi Kız Görüşü

• Cok igrenc yorumlar gordum insanlar sagligada dalgayla yaklasiyor neyse canim sen doktora gitburda konuda bilgili cok kisi bulamazsin. en dogrusunu jinekolog bilir.

3|2
    1|2
    • Düz duvara tirmananlar. com olmaliymis burasi :))

• Evet gerçekten hemcinsimden utandım. Allah daha beterlerini versin diyorum. Nasil bu kadar cahil olabiliyorlar anlamadim.

• Aynen oyle kimseyi ciddiye aldiklari yok

Erkekler Ne Diyor 85

• Bir doktora görünmende fayda var bilip bilmeden yorum yazmak yanlış doktor lar ne teşhis koyarsa odur içini ferah tut

1|0
    0|0
  • Fotoğraf atar mısın?

0|2
    3|0
  • Oncelikle geçmiş. Olsun
    Bu soru bir çok abazanin. Buraya. Yoğunlaşmasına neden. Olur
    Tam olarak şu bu diyemem. 2 çeşit mantar var biri kokulu başlar diğeri kokusuz tamamiyle ele gecirene kadar ayran renginde kokusuz yayılır.
    Sivilce genel olarak vücudun her yerinde çıkmakta gerek kirli olmakdan ya da vücudun yağlı. Olmasından kaynaklı olabilir uzun süre devam. Ederse doktora gorunmende fayda var.

0|0
    0|0
    • Koku yok bende

• Arkadaşım ben 2 çeşit mantar var diye belirttim zaten biri kokulu diğeri kokusuz açıklama yaptım sanırım sen yarım yanak okudun

• Yarım yamalak demek istedim telden giriyorum arada böyle sorun. Oluyor

• Arkadaşım etme eyleme ne olur sen pas verirsen millet tabikide gol atar kendince haklisin ama bu soruyu burada soracagina keske direkt googlede arastirsaydin tabi en dogrusu en iyisi bir jinekologla gorusmen. Fikrimce mantar olabilirsin. Cok gecmis olsun

0|0
    0|0
  • hekime başvurun enfeksiyon oluşmuş gibi..

Geçmiş olsun acil şifalar dilerim..

0|0
    0|0
  • Ya kardeşim böyle sağlıkla ilgili soruları burada ne sorarsınız anlamıyorumki? Ağzı olan konuşur burada, gereksiz tespitlerde bulunur çünkü bizde herkes "doktor"'ya, sende neticesinde telaşlanırsın. Git cildiyeye söylesin sana ne olduğunu, burası poliklinik mi...

0|0
    0|0
    • Kategorisi var sonuçta

• Site kurucuları sağlık kategorisi açmış tamam iyi güzel de, buradaki herkes doktor mu? Bak aşağıdaki sıradan bir vatandaş HPV virüsü olabilir demiş, yahu bu adam nereden bilecek bunun virüs olduğunu? Doktor bile kalkıp sana buradan bir şey demez muayene yapalım önce ondan sonra teşhisi koyarız der, akıllanın biraz!!!

• Buyuk ihtimalle mantardır. Akıntının niteliği nedir... Rengi kıvamı?

1|0
    0|0
    • Koyu beyaz

• Koyubeyaz akıntılar ikiye ayrılıyor ancak cok cok buyuk ithimalle mantar enfeksiyonu... Kişisel temizlik elbette cok onemli. Evliyseniz eşinizin de oyle... "Candida" diye internetten aratırsanız pek cok bilgi elde edersiniz. Uzun ve mesakatli olabiliyor tedavi sureci. Bir an once bir doktora basvurmanızı oneririm. Gecmis olsun...

• Teşekkürler

• Mantar ya da kil donmesi olabilir doktora git

1|0
    0|0
  • Sorunu bu tip yerlere sor burada sorarsan dalga geçerler tabi artı burada kulaktan dolma şeyleri söyleseler yapıcakmısın sorunu bu tip yerlere sor daha sağlıklı cevap alırsın http://www.doktorumonline.net

0|0
    0|0
  • Fazla mast yaptigin icin aşinmiş galiba:)

0|0
    2|0
  • Eskiden böyle şeyler annelere sorulurdu... burada sorup dalga geçileceğini biliyordun.. Annenle konuş ki dr a git dicek. Çünkü anlattığın şey mantar..

0|0
    1|0
    • Annemle pek konusmam.

• Zaten sorunda bu :) şimdiki evliliklerin çabucak bitmesinin sebebi. Çok deray var anlamasanda takma kafana. Annenle konuşmasanda dr a git. Ve kaşıma yara olur. Apse yapar acı çekersin..

• Randevu aldim zaten teşekkür ederim

• Mantar ya da benzeri alerjik bir durum bir kaç ilaç ve kremle gecen şeyler kanaması tahriş olmasından hassastır kasık bölgesi doktora gitmen yararına çogalmadan engellemiş olusun..

0|0
    0|0
  • yarasalar yuva yapmış kukuna haberin yok mk...

0|0
    3|0
  • hamilesin

1|0
    0|0
  • Çıban çıkmış olabilir pense yardımı ile patlat :)

0|0
    2|0
  • iğrençsin * ölmeni istiyorum

0|0
    1|2
    • Iğrenc olan ne? Mantar diyenler çoğunlukta. Ve her kadin hayatinda mutlaka bir kere olsun mantar oluyor

• Mantar sezonu açıldı😆

0|0
    1|0
  • Apse yapmış sanırım. Doktora görünün, mikrop kapabilir.

0|0
    0|0
  • Alerjik birsey.. Doktora git eliyle yoklasin baksin ne varacsgx

0|0
    0|0
  • alet sürt:)

0|0
    2|0
  • siğil olabilir cildiyeye git

1|0
    0|0
  • Cinsel sağlık konusu degilmi buu

1|0
    0|0
  • beze ya da iltihap olmuş korkulacak bir şey değil ama temiz tutmalısın doktora git kız arkadaşımda olmuştu ordan biliyorum.

0|0
    0|0
  • burdan sağlıklı bilgi alamazsın utanması sıkılması olmaz bunun git bir doktora

0|0
    0|0
  • vajina vakası vol:214312 kurt çıkmıştı kabarcık çıktı şimdi ejderhayı bekliyoruz

2|0
    0|0
  • vajinismus olmuşsun geçmiş olsun

0|2
    0|0
  • yaa sen ne edepsiz terbiyesiz birisin yaa

0|0
    2|2
  • Keşke bu kadar ayrintiyi doktora anlatsaydin, sabah sabah..

0|0
    0|0
  • abazaların dikaktini çekersin burdan anca güvendiğin kişilere sor sınıf arkadaşı felan

0|0
    0|0
  • mantar olmuş o

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    55

Kızlar Ne Diyor 22

• Şu sağlık sorunlarınıda cinselliğe getiriyorlar ya ne diyim bu insanlara. Doktora git bu siteden öğrenilecek bişey değil. Endişelenme. Sakın utanma bak sağlıkta böyle şeyler olmaz çekinme. Geçmiş olsun:)

2|0
    0|0
    • Ya sanki çok takiyolar hastanede. Ayni sorunu yasayan vardir belkindedim :(

• seninle bbi ara ozelden konusalim..
      senin hatrin icin koyucam ;)

• @-Goncigogo-. Takipçinim zaten takip ettiklerim yazabilir bana:))

• Birçok cinsel yolla bulaşan hastalığın belirtisi olabilir. Frengi, gonorenin belirtileri de benzer. Biz o kabarcığa şankr diyoruz. Dokunma fazla temiz kuru tutmaya çalış doktora gitmeden iyileşmen zor. Doktora partnerinle gitmen gerekir. Mesaj atarsan yardımcı olurum.

1|0
    0|0
    • Cinsel ilişki yokk

• O zaman halka açık wcleri kullandın sanırım. korkacak bir şey yok bu AIDS gibi bir şey değil tedaviyle geçiyor

• burdaki insanlar doktormu nerden bilsin yaa. bukadar mahremiyetinizi böyle ulu ortada konusmasanıza burada soruyu sorcagına doktora gıtseydın millet resmen asalıgamıss ne meraklısınız kendinizi küçük düşürtmeye..!

0|0
    0|0
    • Ne alaka ya? Bunu yasayan vardir diye sordum. Mahremiyet nr alaka? Vajinayimi cekip koymusum. Cahilmisiniz nesiniz

• akıllı konuş haddini bil.!

• Sen haddini bil. Yardimci olmayacaksan kalabalikta etme.

• Absedir doktor a gorun operasyon gerekebilir.

0|0
    1|0
  • Mantar/enfeksiyon/sivilce/kist /hpv

0|0
    0|0
  • İhmale gelmez, doktora gorun.

0|0
    0|0
  • Sivilce olabilir. Akintinin sebebi de üşütmüş olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Mantardir canim dr gozuk..

0|0
    0|0
  • Jinekoloji doktoruna görünmen daha yararlı olucaktir 😊😊 Gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Mantar olmuşsun canım. Doktora git sana reçete yazsın.

0|0
    0|0
  • akıntı normal ama kabarcık plug denen su kabarcığıdır ihtimalle

0|0
    0|0
  • mantar ya da iltihaptır

0|0
    0|0
  • Igrenc ya git doktora niye anlatiyosun pis yaratik

0|0
    0|1
  • Abazalar dolar sdfgds

0|1
    1|4
  • Benimde cok agrılı yuvarlak ucu sivri kasınıyor cikiyor arada sivilce o iltihaplı kendi kendine geciyor canım bazi vücutlar yapar öyle sivilce bence kötü düşünme benimde cok cikti

0|0
    0|0
    • Sivilce kaşinirmiki

• http://www.saglikvakti.com/vajinada-sivilce/ Sivilce o iddia ediyoeum bende olur arasıra ve kendi kendine gecer sadece oynama kendi haline bırak birde kasinir doğal yani

• Cünkğ benim başıma geldi cok korktum ilk annem bilgilendirdi benide

• Kil donmesi olmasin

0|0
    0|0
  • Sivilce o. Ve kilotun kirlendiği zaman hemen degistirmen gerekiyor. Hiç bekletmemen gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Sivilce degil ya

• şüphen varsa doktora git

• Gidicem ya of. Teşekkür ederim

• Canım mantar büyük ihtimalle. bir jinekoloğa gözük kesinlikle ilaç versin kullan :)

0|0
    0|0
    • Of evet oyle demisler ben mantarin belirtisi sadece akinti ve kasıntı diye biliyodum. Kabarcik falanda mi oluyo

• Evet canım

• doktora görün :)

0|0
    0|0
  • Mantar oluşmuş, doktora git nemli tutma orayı fazla, ve pamuk olan iç çamaşırları giy..

1|0
    0|0
    • Mantar dista belirti veriyomuydu

• Evet belirti verir..

• Enfeksiyon kapmış sakın kimsenin iç çamaşırını giyinme yanlışlıkla bile yapma bide iç çamaşırını her gün değiştir günde iki kez değiştirmeye çalış akıntı da oluyomuş sende günlük pedler çok sağlıklı değil ama böyle zamanlarda kullan derim çamaşır yerine onu değiştirirsin gün içinde bide bebek pudrası kaşıntılara çok iyi geliyo herşey icin hemen doktor diyosunuz doktordan önce kendiniz bir özeninizi gösterin deneyin geçmedi mi gidersiniz

2|0
    0|0
    • Ben zaten her gün degistiririm. Günlük ped de d kullanıyorum

• Tamam o zaman doktora görün zarar gelmez o sana gerekli krem vs verebilir düzelir gider

• Mantar olmuş iğrenç artik nasıl pis bir kızsan pislikten oluyo temiz yıka temizle kukunu :)

0|4
    2|2
    • Kuku :)))))) sabah sabah güldürdün beni

• Iyiki pis dedik ne diyecsgini şaşırdı :))

• Allah bin kat beterini versin diyorum ve cevap vermiyorum artık.

Yükleniyor...