Cinsel ilişkiye girdim?

Arkadaşlar hayatımda ilk defa cinsel ilişkiye girdim. Evlenmek üzereydik falan filan ama malesef ayrıldık. Yalnızca 4 5 kere yaşadık bunu. Kızlık zarı dikimi varmıs onu yaptırmayı düşünüyorum ilerde evlenmeden önce fakat yalnızca 4 5 kere ilişkiye girmeme rağmen vajinam genişlemişmidir sizce? Genişlediyse eğer eşim bunu farkedermi kan geldiği halde.. ya da ne bilim vajina esnek yapıya sahip olduğu için 1 2 sene ara verildiği için tekrar daralırmı? şimdiden tşkrler cvplarınız için

0|0
529

En İyi Erkek Görüşü

• vajina sadece normal doğumda genişler , erkekler cinsel dar olup olmaması kişiye göre değişir.
    kimse fark edemez

0|0
    0|0
    • tesekkurler cvbın ıcın cok rahatladım yaa

• rica ederim

• :) :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Allah karsimiza sizin gibi yalanci yaptiklarinin arkasinda duramayan cesaretsiz insanlarla karşılaştırmasın...

3|1
    1|0
  • bundan sonra ara vermene gerek yok evlenene kadar seks yapmanda bir mahsur yok

2|0
    1|2
  • peki eşine karşı vicdanın nasıl olacak. eğer eşin bu işi bilen biri olursa tecrübeliyse sıçar ağzına öldürür.

0|0
    0|0
  • ne diye sana en çok değeri veren adamı kandırıyosun ki? diğerleri seni kullanmak istemiş, aldatmış vs.. hepsinin hıncını bir adamdan çıkarıyorsun kocalar her zaman enayi yerine konmak mı zorunda? ?

0|1
    1|0
  • Sahtekarlık yapacağına delikanlı gibi '' yaptığının '' arkasında dur ve seni öyle kabul etsinler... Nasıl olsa seninle evlenecek lavuk birsürü '' bayana '' atlamış bir şekile de sana gelecek çünkü Davul bile dengi dengine? Nur Suresi 3 bu ayeti oku :D

0|0
    0|0
  • ne kadar sahte yapmacik birisin ya patlattir kendini sondada diktir sen sevgilinle iliskiye girerek sadece kizlini ve iki damla kanini kaybetmedin onurunu ruhunu kirletip insani degerlerini kaybettin hayatin boyuca bir asaglik olarak kalacaksin

0|1
    1|0
  • bir hain daha.
    ins Allahta tam sana gore birini cikarir karsina.

1|1
    1|0
  • dikdirdiğin zaman kimi kandıracaksın eşinemi vicdanınamı , yoksa ailenimi? dikdirmene gerek yok regl dönemine getir ilk geceni hiç ugraşma

0|1
    0|0
  • Vajina seks yaparak pek fazla geişlemez. Tabi arkadaşının cinsel zımbırtısı ölçü olarak abartılı değilse.

0|0
    0|0
  • sizin gibilerden hiç bir bk olmaz boşuna diktirma dağınık kalsın

0|1
    1|0
  • İnşallah evleneceğin erkek anlar. Babanın yüzüne nasıl bakacan he? Benim kızım bir o* mu diyecek adam yazık valla acıyorum sana

0|0
    0|0
  • Vajina genislemez ancak dogumda oda zamanla eski haline doner

0|0
    0|0
  • oh kebap sıkış sıkış sonra dıktır hurda arabayı sıfır gıbı yap sat yazık degılmı senı alan adama ne hevesle alıyr

0|1
    1|0
    • Bunun gibi kaveşeler yüzünden evlilikten soğudum abi çok doğru konuştun

• evlenmeyeceksın arkadaş sikip gezecen ya da yenı doğmuş kız çocugunu alıp bır adada organık bıtkı gıbı yetıştırecen başka çare yok

• Üç ayda tekrar dapdar olur. Merak etme. Bir dahada nikahtan önce kullandırma kendini.

0|1
    0|0
  • Bence samimi ol söyle, sonuçta evlenecegin adamda bakir ana kuzusu değildir ya... Hem evlenecegin insan senin gecmişinden degil, geleceginden sorumludur !!!

0|0
    0|0
    • evet ama malesef erkeklerın cogu kabul etmıor bunu goze alamam zaten şu an evlılık dusunmuorm butn hevesım hayallerım yıkıldı.. olakı evlenırsem eger dıktırcm mecburen

• bazılarının ruhu orospudur , bazılarının bedeni, senin hem ruhun o* hemde bedenin allah islah etsin seni

• bugün naaptın?

• Yuvanızı yalanlar üzerine mi kuracaksınız peki?

0|0
    0|0
  • Sen evlencegin adamı kandırcaksınya umarım yüzün gülmez hiç

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Evleneceğin kişiye bunu soylemeyecen mi

0|0
    0|0
  • Allah seni düşmanımın başına vermesin.. seni örnek alıp bazıları evlilik öncesi kendini teslim etmez umarım.

0|1
    2|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 5

• Daralabilir ama eskisi gibi dar olmaz

0|1
    0|0
  • dikim yaptırma şimdi yapay zar cıktı al bı tane kullan ama bu yapay zarın orjınalını bulmak zor turkıyedekı nette satılanların coğu sahte bu yapay zarın orjınalını satan bıldıgım tek bır yer var haberın olsun :) .1

0|0
    0|0
  • Her kızlık zarı yırtıldığında kan gelmez ki

0|0
    0|0
    • evet ama esım suphelenıp ustune duser ve anlar dıe dıktırcem de farkedılecek bır genısleme oluormu onu merak edıorm

• Kendin çalışmalar yaparak daraltabilirsin.

• Arada bizim gibiler de kaynıyor sayenizde. Aferin!

0|0
    1|0
  • Aferin kız bunlara müstehak

2|0
    1|1
Yükleniyor...