Biriyle tanışmıştım her şey çok güzel gidiyordu ve...

biriyle tanışmıştım çok yakın arkadaş olmuştuk.. birbirimizden çok hoşlandık.. ve duygularımızı itiraf ettik.. bana buluştuğumuz gün evine davet etti ve kabul etmedim.. sonra açık açık konuştum dedim ki ben masum paylaşımlı güzel bir ilişki istiyorum eğer ki cinsellik düşünüyorsan hiç sevgili olmayalım arkadaş kalalım dedim.. cevap yazdı az önce ben sevgilimle herşey yaşamak isterim yaşayamazsam o ilişkiyi sürdüremem.. arkadaş kalalım.. demiş.. ondan çok hoşlanıyorum sizce onu kendime nasıl bağlayabilirim? o yazdığım mesaja cevap vermedim sessiz kalmayı tercih ediyorum.. önceden arkadaşken hep yazardı akşamları.. yine arkadaşça mesajlar yazarsa ne yapıyım? cevap atıyım mı yoksa karşılık vermeyim mi? nasıl bir tutum sergileyim?

0|1
5|11

En İyi Kız Görüşü

• bakire kalmak mi amacin? kendini esine saklamakmi? eger oyleyse hic bulasma, bir kac haftada unutur gidersin. ama takilirsan pesine bir cikmaz sokaga girersin, sayginligini kaybedersin, ahlakin bozulur, en onemlisi kisisel saygin gider. sen az az verdikce doymayacak daha fazlasini isteyecek o yuzden uzak dur. sevgili olmak isteyen insanda dokunmadan etmeden durabilir. arti kendine baglamak istiyorsan ancak kendinden fedakarlik yapman lazim o da vucudunu teslim ederek ve o senden zevk alirsa baglayabilirsin bu tarz insanlari.

o yuzden bosver, sen cizgini bozmadan, hanim hanimcik olarak, kisisel saygini koruyarak eminim cok daha iyilerini koynuna girmedende baglayacaksin!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• O seni kullanmak istiyor bırak öyle bir insanla arkadaş bile olma.Pisliğin teki gibi baksana ne kadar uzaklaşırsan iyidir yoksa seni de kirletir o pisliğiyle.Aklını kullan seni gerçekten sevecek olan birini bekle.Onu düşün ve şimdi o p.kurusunu hayatından sil.

0|0
    0|0
  • bağlayamazsın bazı geri zekalılar var malesef sevgilim diye her haltı yemek isterler onlar yüzünden ahlaklı kızlar kaybolup gidiyor

1|2
    0|1
  • tabi ki duruşunu bozmayacaksın..memlekette başka erkek mi yok hem buluştuğunuz ilk gün eve davet etmek de ne oluyor.. bu tavrınla onun yanında saygınlığının arttığını bil... seni kolay elde ettiği için herşeyi yaptırrabilecceğini düşünmüş olabilir... neyse bu kadar kafa yormana da gerek yok sen kızsın ağır ol...

0|0
    0|0
  • adamın istekleri belli.birbirinizi bişeye zorlayamazsınız.cevap verme bence kendisi gelirse gelir gelmezse yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • Adam açık açık söylemiş. eğer istediğini veremiceksen arkadaş olarak devam et

0|0
    0|0
  • bir kız bulunca incilmesin darılmasın üzülmesin mutlu olsun diye gözünün içine bakıyoruz

kıyamıyoruz saf durumuna düşüyoruz

daha sonra başka biri geliyor bu tarz olaylar oluyor

0|0
    0|0
  • bencede bekaret kemerini attıysan yaşa derim. belkide mutlu olup evleniceğin insandır. Ama terside cıkabilir. senin verebileceğin karar. Ams bu zamana kadar ilişkilerimde cinsellik olduysa o cocuğada haksızlık etmiş olursun.

0|0
    0|0
  • Geleceğini düşünüyorsan yapma.

0|0
    0|0
  • uzak dur bence daha ilişkinin başında cinselliği düşünüyorsa masum bir ilişki çok zor

0|0
    0|0
  • kaç yaşına gelmişsin yaşa nolucakki

0|0
    1|1
  • Arkadaşça devam et. Sevişmek istiyor eleman belli. Yapmayacaksan eyleme çocuğu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• En güzeli arkadaş kalın , iyice tanıyın birbirinizi , birşeyler olacaksa olur .İkinizde farklı beklentilerdesiniz sanırım ...

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorsan hiç takılma işin sonu cinselliğe gidecek cunki

0|0
    0|0
  • Cinsellik yaşamak istemiyosan hiç bulaşma hem kendini hem onu üzersin

0|0
    0|0
  • Cevap verir ya da görüşmeye devam edersen ileride senden cinsellikle ilgili istekleri olacaktır ve sen bu istekleri de karşılamak durumunda kalacaksın. Çünkü adamda suç yok ki daha şimdiden söylemiş sana sevgilimle herşeyi yaşamak isterim diye. Karar senin artık yaşayabilirim diyorsan görüşmeye devam edersin

0|1
    0|0
Yükleniyor...