Bayanlarda hangi tip olan cinsel organ, siz erkeklere daha çekici ve tahrik edici gelir? sorunun devamı detayda?

Tespitlerime göre bayanlarda genelde 3 tip cinsel organ tipi var... hangisi daha çekici tahrik edici ve erkek tarafından daha makbul görülür?

bir böyle gövdenin devamıymış gibi hiç kabartısı olmayan dümdüz inen ve yarığı çizgi gibi ve tam önünde olan ve karşıdan bakıldığında boydan boya net görülen mi?

yoksa yine yukarda yazdığımla aynı özellikleri taşıyıp bir de ek olarak iç dudakları yarığının dışından çıkmış olan ve dıştan bakınca iç dudakları çıkıntı olarak görünen mi?

ya da bombeli ve kabarık bir kutu gibi olan ve gövdeye göre daha yüksek çıkıntısı olan ve yarığın çizgisi önden (karşıdan) gözüksede yarığın devamı aşağısında altta kalan ve iç dudakları yarığından dışarı çıkmamış olan mı?

Güncellemeler:
Samimi cevaplarınız için teşekkür ederim... inşallah hepiniz beğendiğiniz şekilde olanı bulursunuz :)

0|0
1|29

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• 1 ve bu olmazsa 2. secenek olabilir.

1|1
    0|0
  • Hepsinin ayrı güzelliği var, biraz da temizlik ve çekicilik de önemli. Şekline bakarak hiç ayırt etmedim açıkçası.

1|0
    0|0
  • 1 olucak birde pembe olucak :)

1|1
    0|0
  • 3. Sık tercihim

1|0
    0|0
  • 3. Olan

1|0
    0|0
  • temiz ve bakımlı olduktan sonra hepsi de güzel. şekilcilik insanları birbirinden koparır.

0|0
    0|0
  • hepsi seninki nasıl

1|0
    0|0
  • Bombeli ve kabarık olan vajina şekli çok hoşuma gidiyor...;)

1|0
    0|0
  • Eğer bir kadını beğenip beraber olmaya karar verdiysen , sempatik ve güzel buluyorsan , sadece vajina şekli önemsiz bir detay olarak kalır hayatınızda , en sevmediğin şekilde bile olsa gözüne batmaz.
    Amamden kadını , duyguyu bir kenara bırak beğendiğin şekli söyle diyorsan ben iyisi benim için üçüncü olarak anlattığın

0|0
    0|0
  • valla hepsi olabilir farketmez :D

1|0
    0|0
  • Delik olsun yeter güzelim:)

1|1
    0|0
  • doğal olsun önemli olan o

1|0
    0|0
  • Ne diyip deyemeyecegimi bilemedim.

1|0
    0|0
    • bu cevabı "hepsi" olarak düşünebiliriz sanırım :)

• kısaca dışa taşmayan diyorum ben

1|0
    0|0
  • tabıkıde ılkı

1|0
    0|0
  • en iyisi ve makbulu 3 numero :)

0|0
    0|0
  • 1, bir, one, une, ein, odin, een, uno, en, ıchi, ett, uma, una, jeden, énas

0|0
    0|0
  • Tertemiz ve kılsız olsun birde beni arzulasın yeter. Gerisi önemsiz. Hepsi makbul.

0|0
    0|0
  • Sarkık dudaklı olmasında

0|0
    0|0
  • Bence 3. Tip çok güzel

0|0
    0|0
  • Okadar Uzunduki Okuyamadım Bile

0|0
    0|0
  • birinci tercihim

0|0
    0|0
  • Olsun pörsümüş de olsa olur iltihapli boyle pancar gibi buruş buruş olsa da olur yeterki delik olsun

0|0
    0|0
  • Milleti azdırma cabanı görüyor ve seni ayakta alkıslıyorum..

0|0
    0|0
  • Anlattiginin hepsi güzel be ama seç diyorsun ben birincisi ni severim kibar. .:))))

1|0
    0|0
  • Sokakta gostermesinler bir de oraciklarini.

0|0
    0|0
  • 1. cısı dıgerlerı mıde bulandırıcı gelıyor bana. oral yapamıyorum onlarda

1|0
    0|0
  • tip renk ayırt etmem cinsel organ olsun yeter

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nİye bu kadar kendini zorladın ki? Nasıl olsa olsun yeter diyecekler yani

1|2
    0|0