Gerçekten bakire bulmak zor mu?

Bu devirde bakire bulmak zor derler ne kadar doğru? Ben bakirim ve bir bakire ile evlenmek istiyorum. Sizce evde mi kalırım? :)

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• ne alaka, sen dogru yoldasin bu yoldan sapanlar dusunsun, insan evlenecigi kisiye saklamasindan guzel sey ne olabilir ki, ayrica da bakirelik onemli bence ozeklikle kizlarda...

2|5
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bakir olduğun için bakire araman normal ama herşeyi yaşayıpta bakire bir bayan arıyor olsaydın bu durum hiç adil olmazdı ve emin ol hakettiğin birisini bulurdun bakire olmazdı ya da seni kandırmış birisi çıkardı karşına bunuda bir ömür boyu anlayamazdın.

0|0
    0|0
  • bende bakireyim... ama nereye kadar bilemem, cunku kendmi evleceğim adama saklayayım gibi bi dusuncem yok.. sanki evleceğim adam bana saklıcak kendini

0|0
    0|0
    • düşüncelerimiz aynı bende kendimi evlenicegim kıza saklamicam :)

• yani saklayacağım sey kızlık zarımı olsun.. yoksa olumune seven bir kalpmi olsun, yurekmi olsun.. bunu cozumlemek onemli olan.. şimdi bir ilişki yasıyorum seviyorum sayıyorum seviliyorum ve sayılıyorum onun gozunde, onunla evlenirsem ona saklamış olurum, ama garantisi olmadı iiicin benım fikrim bu

• Niye bulamıcakmışsın kendini eşine saklayan bir sürü kız var dışarıda

0|2
    0|0
  • ben bakireyim

0|0
    0|0
  • bakiredir.. ama her haltı yemiştir oral yapmıştır anal yapmıştır öpüşmüştür vs.. sanada hiçbirşey yapmadım der inanırsın...böylesi rastlayacağına bakire olmayan ama bunu seninle açıkça dürsütçe paylaşan biri olsun emin ol bu kişi daha hayırlıdır...

0|0
    0|1
    • yazdığımı anlayamamışsın ki

• ben bakireysem herkes bakiredir :D korkmaaaa her haltı yerizde bekaret vermeyi beceremeyiz. çevremde büsürü temiz kız var sende bulursun elbet birini

0|0
    0|1
    • doğru söze ne denir

• kalmazsın kardesım korkma herkese Allah dengını verır rahat ol ;)) kuranda bıle ayet var temızlere temızler dıye...

0|2
    0|0
  • BAKIRELIK EN GÜZEL CEYIZDIR!

Bulursun kardes insallah..

0|7
    1|2
    • Bakireliği savunmana hiç bişi demem ama, bu cümleyi görmek baydı...Her bakirelik sorusu altında bu cümle var..

• Her bakirelik sorusunda bu cümle varsa, vardir burda bi dogru demi canim? ;)

Erkekler Ne Diyor 11

• bekaretten zarı kastediyorsan sonucta burası bır avrupa ulkesi değil turkıye hala cok cok öenmli birsey kesınlıkle bulursun. ama kafasında bakıre bırını bulman o işte zor ... nıye dersen onden almaz kalan her yerden alır.. bunuda sen anlamazsın .. yaptıgını sadece o, yapanlar ve allah bılır..ne dıyyeım allah sana ıstedıgın gıbı versın ama dogru bırımı o onun durustlugune kalmıs. guvenmek zorundasın cunku asla öğrenılmeyecek şeyler vardır..

0|0
    0|0
  • hoca bakir de olsun, fakir de olsan bu dönemde evlenmek zor. ben pilava çok kaşık sapladım, evlenemiyoruz ((=

0|0
    0|0
  • ben yapmıyorum eşimde yapmamış olsun dersen saygı duyarım umarım rastlarsın ama dikkat et sade bakirelik önemli değildir uyum samimiyet muhabbet daha önemlidir.

0|0
    0|0
  • yok kalmazsın

arayan mevlasını da bulur belasını da :)))

0|0
    0|0
  • Evlenip ne yapacaksın. Bakire falan zordur bu işler uğraşma boşuna kalfa. Hayatını yaşamaya bak.

0|0
    0|0
  • Bakire ariyorsan koy çeşmelerine git. Begenmezsin ama onları da. Zor yani sana uygun bir kız bulmak

0|0
    0|0
  • evet kalma ihtimalinde yok değil...

0|0
    0|1
  • bakir ve bakirenin ilk seksini izle ağlarsın.bakirelik devirle değil beyinle alakalıdır

0|0
    0|2
  • Bir kızla evleniyorsun yataga gidiyosun okadar heycenlıki hafif terliyor ama seni çok seviyor kadının o eşsiz vücud sıcaklıgı vardır sevgisi kadar doyumsuz bir an çıkar ortaya sonra vaginal birleşme sırasın kız çok korkar ama senide çok seviyodur kokudan hafif hafif tirer sen onu içine girerken unutulmaz an odur bir erkek olarak sölemeliyimki kadın biriyle nasıl yatarsa yatsın ilk yaptıgı erkek hep hatırlanır

0|0
    0|0
  • az kullanılmış bulursan şükret, bakire bi sevgilim vardı.. hatun u hakikatten seviyodum çok seksi bir vücudu vardı.. cinsellik yaşamadan duramıyordum.. her haltı yedik, ama bakire olduğu için içeriye girmedim.. ama 3-4 cm içeriye de girdim.. tamamını geçiremedim.. ee ne anladım ben bu bekaretten?

her bakire böyledir demiyorum.. ama hiçbişiy yapmadım diyen, en az öpüşmüştür ve göğüslerini elletmiştir/yalatmıştır..

acımasız gerçekler...

0|0
    0|0
  • Taksim'de kilisede rahibeler var, onlara takıl.

2|2
    0|3
Yükleniyor...