Bilmeden gay mi oldum acaba !?!

yaşıtlarım manitalarıyla geziyorlar. benim ise hiç kız arkadaşım yok. acaba farkında olmadan gey gençlik kollarına mı katıldım ? nolur yardım edin çok çaresizim ?

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• Adamın birinin g*t nakline ihtiyacı varmış bi gün doktora gitmiş doktor demiş bitane g*t var elimizde fakat ib*e g*tü demiş razıyım demiş doktora takmışlar 1 hafta sonra kontrole gitmiş demiş doktor g*t çok iyi işlev görüyor fakat bi erkek görünce çok kaşınıyor canım istiyor demiş doktor demişki amaannn g*t senin g*t değilki zaten sik*ir gitsin demiş ^^ Bunu da niye anlattım bilmiyorum fakat hemen p*rno izlemeye başla ^^

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Ne gezmesi yaa bu sıcakta , kış gelsin düşünürsün boşver ...

0|0
    0|0
  • Bu da mı hain bir arkadaşın şakası diye düşünmekteyim:)

0|0
    0|0
  • ahahaha :D hayatın boyunca hiç bir kıza ilgi duymadın mı? hayır yanı bazı donemlerde istemeyebilirsin çok normal hemen kendini gay yaptın sende :D

0|0
    0|0
    • içimdeki gey galip geldi sanırım çok çaresizim yaredım ://

• terbiysiz bir de utanmadan bozulmuşsun sen süsü veriyor. şiddetle kınıyor hayırlı iftarlar diliyorum efem...

• ahaha :D sana hayırlı iftarlar :D

• yok ya .D

0|0
    0|0
  • Biraz bunalim takiliyorsun okadar...

Sorun sende degil digerlerinde

0|0
    0|0
  • gey misin değilmisin test eder anlarız :))))

0|0
    0|0
  • Bende lezim ozaman

0|0
    0|0
    • arkadaşım gey mi oldum diyorum yahu lez diyorsun dalga geçme adminnnnnnn ://

• boşver yaa

0|0
    0|0
  • duygusal olarak birisinden etkilenmiyor olabilirsin. asexsual de olabilirsin. anlamını bilmiyorsandan google dan arastır. ama sakın gidip bir erkekle olma dinimiz açısından çok günah ve kesinlikle affı yok. sapkın oluyorsun. sabret bosşver erkekler zaten aşk olmadanda devamlı kızları yataga atma derdinler onlar gibi olmak zorunda degilsin. kimseylede konusma bu durumu insanlar kötü sonra ugrasırlar seninle. sabret sevicegin etkilenicegin birisi mutlaka olucaktır

0|0
    0|0
  • Neden psikolojik bunalımda olduğunu şimdi anladım :) Zamana ve oluruna bırak herşeyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sıçmık ya

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşı olmayan gay olmaz..saçmalama.. Genelevler çok...

0|0
    0|0
  • tamam yok ama kız mii istiyosun yoksa erkek mi

0|0
    0|0
    • hiçbirini istemiyorum acaba insanlıktan mı çıktım yardım :///

• şimdi benimde hiç kız arkadaşım olmadı ama istiyorum onun için dedim

millet karı kızı yatağa atma peşinde bende sevgi. olmadık insanlarla çıkıyorlar sonra pisman oluyolar bilmiyolar ki o beğenmedikleri insanların sana ne kadar sevgi vereceklerini

senin cevaba gelirsek hiçbiri demissin ama bi kız veya erkekle konuş hangisini istedigini mutlaka anlarsın veya p*rno bak bi kez hangisi seni tahrik ediyor?

• doğru dürüst bi kız çıkmamıştır karşına belki ondan ilgi duymuyosundur şimdiki kızlar fena olmuş seytan resmen

• bende aynı şekildeyim allah korusun kardeşim gay olmayacağız sonuna kadar direneceğiz ! birgün çok fena yapcam ulan

0|0
    0|0
Yükleniyor...