Adet oldum evde ped yok?

Sinir oldum yemin ederim ne yapabilirim çok aşırı "akıntı" oluyor bende delircemm

Güncellemeler:
Ya bir soru sorduk demediğinizi bırakmadınız millet ne sorular soruyor hepinizi teker teker şikayet edecem!

1|1
39|84

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 83

• eskiden burnum kanıyınca başımı yukarı kaldırıldım, sende öyle yap

5|1
    2|0
  • MİDEM BULANDI BUNU BURAYA YAZMANDAKİ AMAÇ NE ERKEKLER DAHA MI İYİ ÇÖZÜM BİLECEK? CANIN CEHENNEME

3|3
    4|0
  • çaput falan koy eskiler öyle yaparmış :)

1|0
    0|0
  • Bağıra bağira buraya sormuşsun sorunu aşağıda sana yöntem verenlere cevap verenlere kızıyorsun. bize ne senin bilmem nerenden gelen akıntından pet yokmuş muş battaniye koy..!

2|0
    1|0
  • böyle durumlarda gidip kendi kız arkadaşlarına sorsana iti var kopuğu var tam yerinde söylüyorsun

5|0
    0|0
  • çok saçma bir soru bunu yazmanın amacı ne ki bizene senin pedinden

1|0
    1|0
  • Git ped al a mk herşeyi biz mi söyleyelim burdaki cevaplar kanını mı pıhtılaştrck * !!

4|1
    0|0
  • bez koy

0|0
    0|0
  • Sanırım kendi evinde değilsin. Öyle olsa bulurdun bir çaresini banyoya git, ve biraz akmasını bekle, sonra kat kat tuvalet kağıdı ayarla, Acilen o evden çık ilk marketten al ve ilk tuvalette tak. Eğer bu imkanların yoksa yardım edebilirim bakırköy civarındaysan.

0|0
    0|0
  • ah arkadasım ya :D nedir bu kızların ped derdi. ya merak ediyorum bunca yıldır be kardeşim her ay her ay. amaaaan demiyormusunuz

1|0
    0|0
    • Kadın olmak zor işte ;)

• bıkmıyormusunuz. saati vs de yokki bunun. sürekli tetikte olcan. sürekli yanında taşıcan ped. arada kontrol etçen. yok kokar vs. o ara erkekle işin olursa orası ayrı alem. valla iyiki erkekler adet görmüyor.

• İstanbul'da yaşadığını varsayıyorum

http://www.istanbulsaglik.gov.tr/Index_Nobetci.asp

0|0
    0|0
  • Altına kova koy dışa taşmasın

3|1
    1|0
  • Leğenin içine otur

0|1
    1|0
  • Doğru söylemiş arkadş başka şansın yok bez eski bir tişortu uygun hale getirip kullanman lazım sabaha az kaldı...

0|0
    0|0
  • Eskiden ped mi vardı?
    Doğal çözümler.

0|0
    0|0
  • Sen ne terbiyesiz edepsiz ahlaksızsın yaa inanki rezilsin. insan hiçmi utanmaz olmaz yaa

0|0
    2|0
  • Git komsundan al

0|0
    0|0
  • Bir çin atasözü derki ''akıntı ya karşı kürek çekilmez''

1|1
    0|0
  • tampon

0|0
    0|0
  • Bez yok mu 3-5 tane koy iste idarelik.

0|0
    0|0
  • Hic ugrasma sal gitsin bacim

0|0
    0|0
  • Bez koy :'( ¬¬)

0|0
    0|0
  • Tuvalet kagdini katla katla çamasirinin icine yerkestir ped gibi?

0|0
    0|0
  • Yetişebiliyorsan durana kadar em orayı. Çok pisliğim kabul ediyorum.

3|0
    4|0
  • Pamuk ve peçete kullanırlar genelde böyle durumda

0|0
    0|0
  • Başka birşey koy :)

0|0
    0|0
  • peçete koy :D

1|0
    0|0
  • poşet bagla

0|0
    0|0
  • Bende var vereyim. mi?

2|0
    0|0
  • klozettte uyu

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    53

Kızlar Ne Diyor 39

• Kizim cahilmisin nesin? Bide utanmiyor soruyor. Mikrofon uzatalim da duyuru yap daha makbule gecer.

3|2
    1|0
  • Bu ne ya uluorta söylüyorsun utanmadan
    Çok iğrenç olmaya başladı site

1|3
    1|1
  • Çarşaf parçası, el havlusu, sargı bezi, pamuklu atlet vb uygun ölçülerde kes. büyük bir kare olabilir. Ortasına uzun bir dikdörtgen olarak pamuk koy. düzgünce katla. güvenemiyorsan çift kat çamaşır giy.
    tuvalet kagıdı parçalanma yapar batarsın. sadece pamuk bulaşma dağılma yapar, hemde mantar tehlikesi oluşturur. Evinde pamuk yoksa, eski bir atletini kes arasına bir el havlusunu kat koy. kalınca olur ama seni idare eder.

1|0
    0|0
  • Pamuk peçetede yok sanırım eski çarşaf yırt katla koy idare et mecbur

0|1
    0|0
  • Ben utandım ya yazıklar olsun senin gibi kıza..

3|1
    0|0
  • Valla erkekler yazmış. Bizim önerilerimize gerek kalmamış :)

3|1
    0|0
  • erkeklerin cevaplarına bak yaa reziller

1|1
    0|0
  • Yemin ederim gerizekalısın..

1|3
    0|0
  • prezervatif olmayınca corap olurmu diyen deliler geldi aklıma :D

0|4
    1|0
  • ıykkkkk edepsizz soruya bak :D:DD:DD

0|1
    1|0
  • Kendi kanında boğul

2|1
    0|0
  • Çok mu düşündün bunu sormak için bu ne ya git al çok zorlama bir soru harbiden

0|1
    0|0
  • Evinde sargı bezi veya herhangi bir bez varsa arasına pamuk koyup yerleştir canım bu gecelik idare eder seni direk pamuk koyma mantar yapabilir dağılabilir. Sargı bezi olursa ya da gazlı bez daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Bu nasil bir edepsizliktir.

1|0
    0|0
  • Buraya yazana kadar alıp gelebilirdin :D

1|1
    0|0
  • Tuvalet kağıdı falan da mı yok

0|1
    0|1
  • Pecete koy kanka

0|1
    0|0
  • Kiyafetin varsa kullanmadigin kes yırt katla koy sabah da hemen git al pedini

0|0
    0|0
  • Yuh artık yani gördümde bu kadarını değil yakında wc de ne renk çıkarttıklarını söyleyecekler

0|0
    0|0
  • Kendini camdan at

0|0
    0|0
  • bende sana sinir oldum yemin ederim

0|0
    0|0
  • ne pisliksiniz ya ben utandım

0|0
    0|0
  • Peçeteyi katla koy, ciddiyim.

0|0
    0|0
  • Bunu buraya sorana kadar gidip almak gibi mantikli bisey yapmani beklemek mantiksizlik mi olur..

0|0
    0|0
  • Kalinca bir pamuk koy bir daha pedini evde bulundurmayi untma

0|0
    0|0
  • Tuvaletten çıkma ya da temiz havluyu sıcacık ütüyle yüksek derecede ütüle. koy hemen git birkaç paket ped al gel. küçükse 2 ped kullan biri öne birii arkaya gelecek şekilde. olmadı akıntının çokluğuna göre hasta bezi al kullan. normalden fazlaysa da nir jinekolağa görünmeyi unutma. doktor olarak benim önereceğim bunlar

0|0
    0|0
  • @maximos hiç güleceğim yoktu. Koptum resmen 😂😂

0|0
    0|0
  • erkeklere helal vala gulmekten oldum haklılarda... senden daha tecrubeli ve edpliler en azından ya da dalga geçemke için mi sordun bılınmez ama sizin gibi zekası b*k kuyusundan başka bişeye çalışmayanlar yuzunden biz kotu oluyoruz biz boylelerıne kız değil ırıspı dıyoruz.. ancak onlar boyle herşeyını ifşa eder

2|2
    0|0
  • Beton dök oraya sende kurtul bizde. böyle pis bir soru görmeyelim

0|2
    0|0
  • canım git marketten al. valla hiç utanma kalmamış her şeyinizi böyle ulu orta yerde ifşa etmeyin biraz size özel şeyler kalsın. bak böyle soruya böyle cevaplar gelir ama utandığını pek düşünmüyorum hatta sen erkeklere ev adresini falan ver bir koşu alıp getirsinler sana. nasıl fikir? ya da pedi falan boşver sen bana mail adrsesini falan ver ben sana hanımefendi olmanın inceliklerini anlatayım belliki sıkıntı çekiyosun bu konuda

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    9
Yükleniyor...