Kadınların doğumda altına kaçırdıkları doğrumu?

Doğumda kadınlar zorlanırken kakalarını altına kaçırdığı söyleniyor hep merak etmişimdir doğrumu bu arkdaşı doğum yapan veya kendisi yapan birisi aydınlatabilir mi acaba? ve anal ilişki yapanşar özelikle doğumda çok zorlanıyor diyorlar gevşek olduğu için baya pisletiyorlarmış bu doğrumu

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• kadın dogumcuyum... doğru bazen kaçıranlar olabiliyor ama alıştıgımız için normal geliyor... o an ölüm kalım savaşı var acı çekiyor düşünemiyor onu...

0|0
    0|1
    • hocam çok saygı duyarım bende sağlık sektöründe çalşıyrum ama sizin kadar bilgim yok hep merak etmişimdir.. anal ilişki yaşayanlarmı kaçırır ve o an anlarmısınız anal yapıp yapmadığını

• aslında şöyle bir şey meeslekte yeni sayılırım gördügüm vaka sayısı az bugune kadar dedıgın gibi bir olayla karşılaşmadım... utanıldıgından mı gelinmezz küçük ilçede oldugum için mi gelinmez bilemiyorum :) hiç karşılaşmadım :)

• anladım :) ya dürst olayımmı açıkçası benimde bir deneyimim oldu anal ve bir kontrol ettirmek istiyorum birkaç sıkıntım varda :S ama bir erkeğede gidip göstermek istemiyorum ondan biraz bu konuları merak ediyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• Dogum ôncesi anneye laksatif veriliyor bagirsaklari hizli bir sekilde temizlensin, ve dogum sirasinda ise diski miktari kisitlansin diye. Yinede ufak kaçirmalar olabilir diye düsünüyorum, ama bunu ne doktorlar umursayacaktir, ne de sancisindan ôlecek duruma gelen anne adayi.
    Ama anal iliski yasayanlarda bu durum daha mi çok gôrülüyor, onu bilmiyorum iste.

0|0
    0|0
  • Dogrudur sonucta ikiniyorsunuz bu yuzden hastalara dogumdan 6 saat once ve 6 saat sonra yemek yiyebiliyorlar

0|0
    0|0
  • Annene sorsana. Nihayetinde o doğum yapmış bilgili bilinçli bir anne. Bu arada lafımı sakın yanlış anlayıp annene laf söyledim diye anlama. Bence bütün anneler bilgilidir. Anne bilgisi candır

1|1
    0|0
  • Hastanede doguma hazirlanir sivi verilirki dogum sirasinda kakasini yapmasin diye ama acil dogumlarda hazirlama olmadan doguma gecilir o sirada yapmasi mümkündür

0|0
    0|0
    • sıvı dedğin nasıl birşey içilen birşeymi?

• Ebelik okuyorum ve yok oyle bir sey

1|0
    0|1
    • bende sağlık sektörünceyim ama biz ameliyatlara girmiyoruz tabiki peki yani bişey sorcam sana utanıyormu hiç kadınlar neticede heryeri meydanda erkek doktor veya hasta bakıcı istemeyn oluyormu? ya da kapatılıyormu anal bölge falan görünmemesi için

Erkekler Ne Diyor 4

• abi kacirma degil bicogu bildigin sicar ama yapacak bisey yok o yuzden doguma girme :-)

0|0
    0|0
    • hahah yok yaa nasıl merak ettim biliyormusun video arıyorum şu an oda yok nette :) sen nerden biliyorsun peki bunu?

• ama eminim anal bölge kabak gibi açılıyordur

• el mecbur nolcakti baska bir yolu yok :-)

• sadece anal yapmakla o kızda esneme pek olmaz. son 1 ay felan yapmadıysa zaten hiç anal yapmamış gibidir.

0|0
    0|0
  • Oha dokdorun suratina sıcacah ahaha :))

0|0
    0|0
  • Yok öyle bisey ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...