Kyk yurdunda dogum vakasi allahim sen islah et dusmanimin basina verme yuce rabbim?

Bugun yurtta kizin teki banyoda dogum yapti ve bir arkadasimiz gormese belki kiz dogurup cope atacakti nisanlisi ile iliskiye girmis ama is ciddiye binince cocuk bunu terketmis ve kiz hamile oldugunu herkesten saklamis oda arkadaslari bile anlamamis hamile bir insanin karni buyuk olmaz mi 9 ay 2 gunluk hamileymis ve hicbir bagirma sesi vs duyulmamis dogum sancili birsey olmaz mi yurdu yikmasi gerekmiyor mu bu kizin nasil susabildi nasil yapabildi nasil dayandi o aciya ve neden sakladi. Siz ne diyorsunuz

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Olan olmus fidan buyumus ne yaparsin artik o bebege yzik olacak babasiz buyuyecek belki iki dusuncesizin yaptigi seyler nelere mal oluyor

1|1
    0|0
    • Kizin arkadaslari cocugu aramis ozlem dogum yapti gel die bida ozlemin beni tekrar kazanmak icin yaptigi numaralardan birisi mi demis

• Haberlere konu oldu simdiden aksaray son dakika yaz cikar

• Nerden duymus haberciler hemen gelmisler

Erkekler Ne Diyor 17

• 0|1
    0|0
  • Günah deyip ayıbı örtmek yerine cümle aleme reklam etmek bu nasıl bir çelişki... asıl ayıp size madem bu kızı tanıyorsun madem biliyorsun hiç mi farketmedin önceden destek olmanız gerekirken köstek olmak ne kadar mantıklı

0|2
    0|0
  • allah o sabinin yardımcısı olsun. umarım hayırlı bir çocuk olur. anasına babasına gelince, 5 dk zevk uğruna bir sabinin günahına girmek, allah onlarıda ıslah etsin.

0|0
    0|0
  • 9 aylık imkansız yani. Bir yanlış anlaşılma olmalı.

0|0
    0|0
  • ne desek boş kardeşim. allah sonumuzu hayr eylesin.

0|0
    0|0
  • Biri şünu s.. şey pardon spam diye şikayet etsin.

0|0
    0|0
  • inanmadım hiç bu hikayeye

0|0
    0|0
  • ne alaka ya bu kızın hiç mi karnı şişmişti ya

0|0
    0|0
    • Kat gorevlisi teyzeler cinsiyeti kiz oldugu ve ilj dogumu oldugu icin rahim genis degildir karni o kadar cikmaz diyrlar ki kiz balik etliydi

• üniversite ortamında şaşırdığım bir durum değil dersem şaşırtıcı mı olur :)

• Bence komik

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etmekten ziyade akıl fikir versin

0|0
    0|0
  • güzel senaryo bence :)

0|0
    0|0
  • Aksaray Ortaköy demi okuyorsunuz

0|0
    0|0
  • Oscara aday senaryo

0|0
    0|0
  • bence o tür kızların hepsi mal gerizekalı yollu kaşar.. onlara herşey söylenebilir müstehaktır

0|0
    0|0
  • Yok artik daha neler

0|0
    0|0
  • Abaza sapık kız.
    Çeksin şimdi cezasını o herifin altında zevk çığlıkları atarken iyiydii.

0|1
    2|2
  • Eyvah eyvah. Sizin yurtta mı oldu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bugün bu soruyu 2. Sorusun. Neden bu kadar taktin anlamadım. Kız bir hata yapmış. Görünen o ki dünyaya getirerek de sorumluluğunu alıyor. Napalim kizi taslayalim mi yani, bunu mu bekliyorsun?

2|6
    0|0
    • Hala soklardayim o bakimdan. Nasil olur bu ve kizi taniyorum

• Ayiptir yptigin dusene bir tekmede sen vurup burada cumle aleme yayiyorsun kizin yaptini ayiplayip gunay derken sen en büyük gunahi isleyip dedikodu yapiyorsun allah seni ve senin gibileri once islah etsin kinama basina gelir diye bosuna dememisler gorurz senide senin evlatlarinida cilar elbet senden acisi

0|2
    0|0
  • Sen bizi bu torba ağızlılardan koru yarabbim her b. ka dil uzatiyorlar zira.

0|2
    0|0
  • Allah o kizin yardimcisi olsun bu itoglu itlere guvenmeyin bunlar sikinin derdine dusup akbabalar gibi ususuyorlar sonra is ciddiye bindi mi ucusuyorlar olan kizlara oluyor diyorum bunlarin karsisinda ezik durmayin guclu olun ki onlar kaybolsun o dogan cocugun kaderi guzel olur insallah babasina cekmez

0|0
    0|0
  • İyi ders olmuştur şimdi sana; )

0|0
    0|1
Yükleniyor...